BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019

Od wielu sezonów produkujemy stoiska m.in. na AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019 i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Profesjonalne systemy wystawiennicze to podstawa, żeby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - stworzymy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko na targi.

Targi AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019

Wyróżnij się!

Nasze systemy odznaczają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko którego AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019 jeszcze nie miało okazji widzieć? Wieloletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. od "A" do "Z" obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza nim. Stworzone przez nas stoiska targowe odróżnia zauważalna dbałość o szczegóły oraz idealne wydruki i charakteryzujące się oryginalnością kreacje graficzne, wykreowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak foldery reklamowe, gazetki, obrandowane teczki, czy notesy spiralowane. Możemy wykonać również naklejki do oklejenia wynajętej powierzchni boxa.

Każdego roku nasz park maszynowy z okazji AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019 wyposaża cały szereg wystawców. Postaw na pewną firmę - miej na uwadze, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych klientów, często możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to właśnie na podobnych imprezach pojawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2019

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl