BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Zduny

Odczuwasz potrzebę zakupienia wysokiej jakości systemu reklamowego? Najprawdopodobniej więc zwrócą Twoją uwagę standy reklamowe. Zduny jest lokalizacją w której znajduje się niemała ilość przedsiębiorstw dających o sobie znać na wydarzeniach targowych, zatem bezsprzecznie powinni zaopatrywać się w właściwe materiały pokazowe. Do tego typu produktów zaliczają się również ścianki prasowe, lady, czy potykacze i co istotne, wszystkie zlecisz w naszym e-sklepie.

Targi Zduny

Standy reklamowe - Zduny wymaga najbardziej atrakcyjnych możliwości reklamowania

Zalety jakie oferują standy plasują je na pierwszej pozycji inwentarza najlepszych rozwiązań reklamowych. Gwarantują one ogromną efektowność w niskiej cenie zakupu, czyniąc je doskonałym wariantem w obszarze reklamy dla wydarzeń biznesowych. Zastosować da się je również do sposobów marketingowych w galeriach handlowych, gdzie z dobrym skutkiem będą przykuwać uwagę przechodniów. Obręb możliwości jest tak naprawdę mocarny.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

W obecnych czasach odnalezienie wykwalifikowanego producenta systemów nie należy do łatwych rzeczy. Zamów realizację tych małych ścianek reklamowych nie opuszczając domu! W naszym sklepie to zrobisz niezależnie skąd jesteś i dokąd mają przetransportowane zostać Twoje standy reklamowe. Zduny jest wśród rejonów gdzie możemy poszczycić się bogatą ilością kontrahentów, co oznacza że przesyłamy tam duże ilości paczek w gruncie rzeczy każdego dnia. Aby dystans do nas oraz ewentualne komplikacje z komunikacją nie stanowiły nowych zmartwień w procesie zamówienia, ekipa z którą będziesz w kontakcie jest fachowo biegła i błyskawicznie udzieli informacji w sytuacji zastrzeżeń. Na ukończenie zlecenia potrzebujemy zaledwie jedynie kilka dni. Mamy do dyspozycji ponadto utalentowane studio graficzne, które w niedługim czasie przygotuje projekt standu, w przypadku gdy będzie potrzeba.

Jakie są standy reklamowe?

Z reguły standy dzielimy na trzy typy - materiałowe, z tektury i z PVC. Co zrobić żeby dobrać najlepsze dla Twojej firmy standy reklamowe? Zduny decyduje się zazwyczaj na standy tekstylne, z uwagi na drobne wymiary po złożeniu. Nie jest to niespodzianką, w końcu przenośność jest na wypadek targów ważna. Jednakowo ważna jest dodatkowo jakość wydruku. Technika którą wykorzystujemy przy cyklu nadruku ma nazwę sublimacja. Zapewnia ona osiągniecie perfekcyjnej jaskrawości barw.

Stojaki reklamowe - Zduny może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

Tworzymy standy o różnych rozmiarach, w rozmaitych kształtach oraz całym szeregu obfitej ilości rodzajów konstrukcji - mają one od 12 miesięcy do nawet 5-cio letniej gwarancji sprawności. Co warte uwagi, dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym aby na miejscu zaaranżować projekt standu i wytworzyć go w zaledwie tydzień. Lokuje nas to na samej górze producentów rozwiązań targowych.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zduny 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl