BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Żabno

Potrzebujesz dobrze prezentującego się środka reklamowego? W takim wypadku zwrócą Twoją uwagę standy reklamowe. Żabno to miejscowość gdzie nie braknie przedsiębiorstw pokazujących się na wydarzeniach targowych, dlatego konieczne powinni wyposażać się w odpowiednie materiały wystawiennicze. Do takich produktów należą także rollupy, stoiska promocyjne, czy pufy i co najważniejsze, wszystkie wymienione zakupisz w naszym serwisie internetowym.

Targi Żabno

Standy reklamowe - Żabno wymaga najbardziej skutecznych sposobów pokazywania ofert

Multum korzyści jakie oferują standy plasują je na górze spisu najkorzystniejszych mediów reklamowych. Dają one ogromną efektywność w niedużej kwocie pieniężnej, czyniąc je perfekcyjnym wariantem w obszarze reklamy dla sytuacji biznesowych. Wykorzystać da się je również do kampanii promocyjnych w centrach handlowych, gdzie produktywnie będą zatrzymywać uwagę ludzi. Zakres możliwości jest tak naprawdę ogromny.

Tu na pewno warto umieścić standy reklamowe

W dzisiejszych czasach odszukanie godnego uwagi producenta systemów jest skomplikowane. Zamów stworzenie tych małych ścianek wystawienniczych kilkoma kliknięciami! Na stronie Retio to zrobisz niezależnie skąd pochodzisz i gdzie mają przetransportowane zostać Twoje standy reklamowe. Żabno jest jednym z miejscowości gdzie jesteśmy w stanie pochlubić się pokaźną bazą kontrahentów, a zatem dostarczamy tam systemy każdego dnia. Żeby dystans oraz ewentualne utrudnienia z kontaktem nie kreowały nowych zmartwień w procesie zakupowym, kadra z jaką będziesz w stałym kontakcie jest odpowiednio wyszkolona i zręcznie udzieli odpowiedzi w sytuacji niejasności. Na wykonanie zlecenia potrzebujemy zaledwie kilka dni pracy. Przekazujemy do dyspozycji również nasze studio graficzne, które w niedługim czasie wykona projekt standu, gdyby była taka konieczność.

Jakie mamy standy reklamowe?

Przeważnie standy można podzielić na trzy rodzaje wariantów - tkaninowe, z tektury oraz z PVC. Jakim sposobem wytypować najlepsze dla Twoich potrzeb standy reklamowe? Żabno decyduje się zazwyczaj na standy tekstylne, z uwagi na bardzo małe długości boków w transporcie. Jest to rzecz jasna, jakby nie patrzeć przenośność jest w kwestii targów niesamowicie ważna. Tak samo fundamentalna jest dodatkowo klasa nadruku. Technika którą posługujemy się przy cyklu nadruku ma nazwę sublimacja. Umożliwia ona wygenerowanie wolnej od wad pełni kolorów.

Stojaki reklamowe - Żabno zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Komponujemy standy różnych wymiarów, wszelakich kształtów i całym szeregu obfitej ilości rodzajów konstrukcji - posiadają one od 12 miesięcy do nawet 60-miesięcznej gwarancji bezusterkowości. Co warte dodania, jesteśmy w posiadaniu odpowiednich maszyn aby u nas przygotować projekt standu i wytworzyć go w ledwie tydzień. Ustawia nas to na samej górze producentów rozwiązań na targi.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Żabno 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl