BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Wisła

Odczuwasz potrzebę zakupienia dobrze wykonanego środka reklamowego? Najprawdopodobniej więc interesują Cię standy reklamowe. Wisła to miejscowość gdzie znajduje się wiele firm prezentujących się na wydarzeniach targowych, dlatego bezwzględnie powinni zaopatrywać się w właściwe materiały prezentacyjne. Do podobnych produktów należą także rollupy, trybunki, czy pufy i co najistotniejsze, wszystkie zlecisz w naszym e-sklepie.

Targi Wisła

Standy reklamowe - Wisła potrzebuje najbardziej atrakcyjnych sposobów identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Ilość zalet jakie oferują standy umiejscawiają je na górze inwentarza najkorzystniejszych metod reklamowych. Oferują one ogromną efektywność w atrakcyjnej cenie zakupu, czyniąc je doskonałym wyborem w obszarze reklamy dla wydarzeń biznesowych. Wykorzystać da się je również do taktyk promocyjnych w centrach handlowych, gdzie z pozytywnym skutkiem będą zwracać uwagę przechodniów. Obręb opcji jest na dobrą sprawę ogromny.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Aktualnie odszukanie dobrego wykonawcy systemów nie jest łatwe. Zleć wytworzenie tych małych ścianek wystawienniczych bez wychodzenia z domu! U nas to zrobisz bez względu skąd jesteś i do jakiego miejsca mają dotrzeć Twoje standy reklamowe. Wisła jest wśród rejonów gdzie jesteśmy w stanie pochlubić się wielką bazą kontrahentów, w związku z czym nadajemy tam dziesiątki zamówień codziennie. By odległość oraz możliwe trudności z wymianą spostrzeżeń nie stanowiły nowych pogmatwań w procesie zlecenia, kadra zespołu z jaką będziesz się komunikować jest specjalistycznie wyszkolona i ekspresowo odpowie w kwestii dylematów. Na ukończenie zamówienia wystarczy jedynie kilka dni pracy. Mamy również nasze studio projektowe, które w niedługim czasie zrobi projekt standu, na wypadek gdyby była potrzeba.

Jakie mamy standy reklamowe?

Zazwyczaj standy dzielimy na trzy grupy systemów - z tkaniną, z tektury falistej i z PCV. Co zrobić aby wytypować najlepsze dla Ciebie standy reklamowe? Wisła decyduje się zazwyczaj na standy tekstylne, przez wzgląd na niewielkie wymiary w transporcie. Jest to rzecz jasna, jakby nie patrzeć przenośność jest w przypadku targów bardzo ważna. Identycznie fundamentalna jest także szczegółowość nadruku. Technika którą używamy przy procesie nadruku nazywa się sublimacja. Umożliwia ona otrzymanie doskonałej jaskrawości kolorów.

Stojaki reklamowe - Wisła zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Komponujemy standy o różnych rozmiarach, w różnorodnych kształtach i całym szeregu obfitej ilości typów konstrukcji - posiadają od ponad roku do nawet 60-miesięcznej gwarancji bezusterkowości. Co warte dodania, jesteśmy w stanie żeby bezproblemowo utworzyć projekt standu i wytworzyć go w raptem kilka dni roboczych. Lokuje nas to na szczycie producentów systemów na konferencje.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Wisła 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl