BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Stronie Śląskie

Czujesz potrzebę kupna dobrze prezentującego się narzędzia reklamowego? A więc interesują Cię standy reklamowe. Stronie Śląskie jest lokalizacją w jakiej nie brakuje firm występujących na różnych konferencjach, dlatego bezsprzecznie muszą wyposażać się w właściwe materiały pokazowe. Do równorzędnych produktów należą także kasetony podświetlane, flagi, czy stojaki na ulotki i co istotne, wszystkie kupisz w naszym e-commerce.

Targi Stronie Śląskie

Standy reklamowe - Stronie Śląskie oczekuje atrakcyjnych możliwości pokazywania ofert

Zalety jakie oferują standy umiejscawiają je na szczycie listy najkorzystniejszych mediów reklamowych. Dają one wysoką efektywność w kuszącej kwocie zakupu, czyniąc je doskonałym wyborem na rzecz reklamy dla okoliczności biznesowych. Wykorzystywać da się je także do taktyk marketingowych w domach handlowych, gdzie skutecznie będą przykuwać uwagę spacerowiczów. Wachlarz alternatyw jest właściwie bardzo szeroki.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

W dzisiejszych czasach znalezienie wykwalifikowanego wykonawcy systemów jest skomplikowane. Zleć wytworzenie tych małych ścianek reklamowych bez opuszczenia firmy! Na naszej stronie to zrobisz - bez różnicy skąd pochodzisz i do jakiego miejsca mają doręczone zostać Twoje standy reklamowe. Stronie Śląskie jest wśród rejonów gdzie jesteśmy w stanie pochlubić się pokaźną bazą klientów, a więc nadajemy tam dziesiątki zamówień w gruncie rzeczy każdego dnia. By dystans do nas i komplikacje z wymianą zdań nie stanowiły nowych pogmatwań w procesie realizacji zlecenia, kadra zespołu z którą będziesz się kontaktował jest odpowiednio wyszkolona i piorunem da odpowiedź w przypadku wątpliwości. Na produkcję zlecenia wystarcza tylko kilka dni pracujących. Mamy również kreatywne zaplecze graficzne, które pilnie utworzy projekt standu, na wypadek gdyby była taka potrzeba.

Jaki wybrać stand reklamowy?

Zazwyczaj standy można podzielić na trzy typy systemów - z materiału tekstylnego, z kartonu i z twardych płyt. Jak wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy standy reklamowe? Stronie Śląskie preferuje standy tekstylne, z uwagi na drobne wymiary po rozebraniu konstrukcji. Nie jest to niespodzianką, jakby nie patrzeć prostota przenoszenia jest na wypadek targów bardzo istotna. Jednakowo istotna jest także klasa nadruku. Technika jaką stosujemy w cyklu produkcji posiada nazwę sublimacja. Zapewnia ona uzyskanie wolnej od wad jaskrawości barw.

Stojaki reklamowe - Stronie Śląskie może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

Produkujemy standy różnych wymiarów, w różnorodnych kształtach i całym szeregu obfitej ilości typów konstrukcji - mają od roku do aż dożywotniej gwarancji sprawności. Co warte dodania, dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym aby bezproblemowo przygotować projekt standu i stworzyć go w raptem kilkadziesiąt godzin. Lokuje nas to na szczycie zestawień producentów rozwiązań reklamowych.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Stronie Śląskie 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl