BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Rejowiec

Odczuwasz potrzebę zakupu przenośnego systemu reklamowego? Najprawdopodobniej więc interesują Cię standy reklamowe. Rejowiec to miejscowość gdzie znajduje się olbrzymia ilość przedsiębiorstw pokazujących się na imprezach targowych, z tego powodu więc bez względu na wszystko muszą zaopatrywać się w właściwe materiały wizerunkowe. Do takich produktów przynależą także rollupy, windery, czy potykacze i co ważne, wszystkie wymienione zakupisz w naszym e-sklepie.

Targi Rejowiec

Standy reklamowe - Rejowiec poszukuje najbardziej atrakcyjnych technik pokazywania ofert

Suma zalet jakie oferują standy stawiają je na samej górze zestawienia najlepszych środków reklamowych. Oferują one bardzo dużą kompaktowość w niedużej kwocie zakupu, czyniąc je doskonałym wyjściem na rzecz reklamy dla okoliczności biznesowych. Użyć da się je dodatkowo do kampanii promocyjnych w centrach handlowych, gdzie niezawodnie będą zatrzymywać uwagę pieszych. Wachlarz opcji jest właściwie niespotykanie szeroki.

Tu na pewno można postawić standy reklamowe

W obecnych czasach znalezienie zaufanego wykonawcy systemów nie jest łatwe. Zamów realizację tych niewielkiej postury ścianek prasowych bez wychodzenia z domu! W naszym sklepie to zrobisz nie ważne skąd jesteś i gdzie mają doręczone zostać Twoje standy reklamowe. Rejowiec należy do rejonów gdzie jesteśmy w stanie pochlubić się wielką ilością kontrahentów, co oznacza że nadajemy tam duże ilości paczek niemal codziennie. Aby dystans do nas i komplikacje z komunikacją nie kreowały nowych pogmatwań w procesie realizacji, kadra z jaką będziesz się kontaktował jest fachowo kompetentna i zręcznie udzieli odpowiedzi w razie pytań. Na produkcję zlecenia wystarczy nam nie więcej niż kilka dni. Oferujemy ponadto uzdolnione zaplecze graficzne, które pilnie stworzy projekt standu, gdyby była potrzeba.

Jakie mamy standy reklamowe?

Z reguły standy dzielimy na trzy grupy systemów - z materiału tekstylnego, z tektury i z twardych płyt. W jaki sposób wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie standy reklamowe? Rejowiec wyżej stawia standy tekstylne, ze względu na małe wymiary w transporcie. Nie jest to dziwne, koniec końcem łatwość transportu jest w odnośnie do targów ważna. Jednakowo ważna jest także szczegółowość wydruku. Technika którą używamy w procesie produkcyjnym posiada nazwę sublimacja. Umożliwia ona uzyskanie perfekcyjnej jaskrawości kolorów.

Stojaki reklamowe - Rejowiec zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Tworzymy standy o różnych wielkościach, wszelakich kształtów oraz całym szeregu obfitej ilości wariantów budowy - posiadają od 12 miesięcy do nawet 5-cio letniej gwarancji niezawodności. Co istotne, mamy możliwości aby u nas zaaranżować projekt standu i wyprodukować go w raptem tydzień. Ustawia nas to na samej górze producentów systemów na konferencje.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Rejowiec 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl