BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Pilawa

Potrzebujesz wysokiej jakości rozwiązania reklamowego? Najprawdopodobniej więc zaciekawią Cię standy reklamowe. Pilawa jest lokalizacją w jakiej nie brakuje firm prezentujących się na wydarzeniach targowych, dlatego konieczne powinni wyposażać się w właściwe materiały pokazowe. Do takich produktów przynależą także kasetony wolnostojące, windery, czy pufy i co istotne, wszystkie zakupisz w naszym sklepie internetowym.

Targi Pilawa

Standy reklamowe - Pilawa potrzebuje najbardziej skutecznych technik identyfikacji wizualnej

Zalety jakie posiadają standy stawiają je na pierwszej pozycji zestawienia najciekawszych metod reklamowych. Dają one wielką kompaktowość w niewielkiej cenie zakupu, czyniąc je idealnym wyborem w dziedzinie reklamy w przypadku wydarzeń biznesowych. Zastosować da się je również do kampanii promocyjnych w galeriach handlowych, gdzie z dobrym skutkiem będą zwracać uwagę pieszych. Zakres opcji jest w zasadzie niesamowity.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Obecnie znalezienie zaufanego producenta systemów nie należy do łatwych rzeczy. Zleć stworzenie tych małych ścianek wystawienniczych w ekspresowy sposób! W sklepie Retio to zrobisz bez znaczenia skąd jesteś i w jakie miejsce mają zostać przetransportowane Twoje standy reklamowe. Pilawa należy do rejonów gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się obszerną bazą kontrahentów, w związku z czym wysyłamy tam niemałe ilości przesyłek codziennie. By dystans i przeszkody z wymianą zdań nie generowały nowych zmartwień w procesie realizacji, kadra zespołu z którą będziesz korespondował jest odpowiednio doświadczona i naprawdę ekspresowo udzieli odpowiedzi w sytuacji niepewności. Na przygotowanie zlecenia starcza zaledwie kilka dni pracujących. Mamy również uzdolnione studio graficzne, które szybko utworzy projekt standu, jak tylko będzie taka potrzeba.

Jak wybrać stand reklamowy?

Z reguły standy dzielimy na trzy warianty - z materiału tekstylnego, papierowe oraz z PVC. Co zrobić żeby dobrać najbardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb standy reklamowe? Pilawa faworyzuje standy tekstylne, z uwagi na drobne rozmiary boków w transporcie. Nie jest to niespodzianką, w końcu mobilność jest w przypadku targów ważna. Nie mniej fundamentalna jest dodatkowo klasa nadruku. Technika jaką wykorzystujemy w procesie drukarskim nosi nazwę sublimacja. Gwarantuje ona wygenerowanie perfekcyjnej barwy.

Stojaki reklamowe - Pilawa zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Oferujemy standy różnych wymiarów, w różnorodnych kształtach i całym szeregu obfitej ilości wariantów montażu - zapewniają one od roku do aż 60-miesięcznej gwarancji poprawności działania. Co warte zaznaczenia, dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym żeby u nas zaaranżować projekt standu i stworzyć go w tylko kilkadziesiąt godzin. Lokuje nas to na szczycie podium producentów rozwiązań na konferencje.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Pilawa 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl