BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Nowa Sól

Czujesz potrzebę kupna dobrze prezentującego się środka reklamowego? Wobec tego zainteresują Cię standy reklamowe. Nowa Sól jest lokalizacją gdzie nie braknie firm pokazujących się na imprezach targowych, zatem bezsprzecznie powinni zaopatrywać się w stosowne materiały pokazowe. Do tego rodzaju produktów zaliczają się także rollupy, lady, czy stojaki na ulotki i co ważne, wszystkie wymienione kupisz w naszym sklepie internetowym.

Targi Nowa Sól

Standy reklamowe - Nowa Sól potrzebuje najlepszych technik identyfikacji wizualnej

Suma zalet jakie oferują standy plasują je na samej górze inwentarza najkorzystniejszych mediów reklamowych. Oferują one wysoką efektywność w kuszącej kwocie pieniężnej, czyniąc je doskonałym wyjściem w zakresie reklamy w przypadku wydarzeń biznesowych. Wykorzystywać można je dodatkowo do taktyk promocyjnych w galeriach handlowych, gdzie produktywnie będą zwracać uwagę pieszych. Obszar opcji jest w zasadzie niesamowity.

Tu na pewno należy umieścić standy reklamowe

Obecnie odszukanie renomowanego producenta systemów jest trudne. Zamów realizację tych małych ścianek reklamowych nie ruszając się z miejsca! W naszym sklepie to zrobisz bez znaczenia skąd jesteś i w jakie miejsce mają dostarczone zostać Twoje standy reklamowe. Nowa Sól należy do grupy miejscowości gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się naprawdę pokaźną bazą kontrahentów, w związku z czym przesyłamy tam zamówienia właściwie codziennie. Aby dystans do nas oraz przeszkody z kontaktem nie kreowały nowych zmartwień w procesie realizacji, kadra zespołu z jaką będziesz korespondował jest fachowo wykwalifikowana i piorunem odpowie na wypadek dylematów. Na produkcję zamówienia wystarczy nam tylko kilka dni. Mamy również nasze studio graficzne, które w niedługim czasie utworzy projekt standu, jeżeli będzie potrzeba.

Jakie mamy standy reklamowe?

Przeważnie standy można posegregować na trzy grupy - materiałowe, z tektury falistej oraz z PCV. Co zrobić żeby wybrać najlepsze dla Twoich potrzeb standy reklamowe? Nowa Sól wyżej stawia standy tekstylne, zważywszy na małe rozmiary boków po rozłożeniu. Jest to rzecz jasna, jakby nie patrzeć łatwość transportu jest w odnośnie do targów bardzo ważna. Współmiernie kluczowa jest dodatkowo klasa grafiki. Technologia którą używamy w cyklu produkcyjnym posiada nazwę sublimacja. Umożliwia ona zdobycie wolnej od wad jaskrawości barw.

Stojaki reklamowe - Nowa Sól może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

Komponujemy standy o różnych wymiarach, w różnorodnych kształtach i wielu wariantów montażu - posiadają one od roku do aż wieczystej gwarancji bezusterkowości. Co warte dopowiedzenia, jesteśmy w stanie żeby bez trudności przygotować projekt standu i zbudować go w ledwie kilka dni. Ustawia nas to na samej górze producentów rozwiązań reklamowych.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Nowa Sól 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl