BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Mikstat

Czujesz potrzebę zakupu dobrze wykonanego narzędzia reklamowego? W takim wypadku zaciekawią Cię standy reklamowe. Mikstat jest lokalizacją gdzie nie braknie przedsiębiorstw udzielających się na wydarzeniach targowych, z tego powodu więc bez wyjątków powinni wyposażać się w odpowiednie materiały wystawiennicze. Do takich produktów wliczają się także kasetony wolnostojące, flagi, czy potykacze i co ważne, wszystkie zlecisz w naszym sklepie internetowym.

Targi Mikstat

Standy reklamowe - Mikstat potrzebuje najbardziej skutecznych metod pokazywania ofert

Zalety jakie mają standy ustawiają je na pierwszej pozycji inwentarza najciekawszych rozwiązań reklamowych. Oferują one wysoką praktyczność w kuszącej cenie zakupu, czyniąc je doskonałym wariantem w obszarze reklamy dla sytuacji biznesowych. Użyć da się je ponad to do działań marketingowych w galeriach handlowych, gdzie wydajnie będą absorbować uwagę pieszych. Zakres możliwości jest na dobrą sprawę ogromny.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Dziś odszukanie dobrego producenta systemów jest nie lada wyzwaniem. Zamów stworzenie tych małych ścianek reklamowych nie opuszczając domu! Na stronie Retio to zrobisz bez względu skąd jesteś i w jakie miejsce mają dotrzeć Twoje standy reklamowe. Mikstat należy do grupy miejscowości gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się naprawdę pokaźną ilością klientów, co oznacza że przesyłamy tam zamówienia codziennie. Tak aby odległość miejsca i ewentualne komplikacje z komunikacją nie kreowały nowych zmartwień w procesie zakupowym, załoga z jaką będziesz korespondował jest specjalistycznie wykwalifikowana i ekspresowo udzieli odpowiedzi na wypadek dylematów. Na wykonanie zlecenia starcza tylko kilka dób pracy. Mamy do dyspozycji również nasze własne zaplecze projektowe, które bardzo szybko przygotuje projekt standu, gdyby była taka konieczność.

Jakie mamy standy reklamowe?

Z reguły standy można posegregować na trzy typy systemów - materiałowe, papierowe oraz z tworzywa. Jakim sposobem wytypować najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy standy reklamowe? Mikstat faworyzuje standy tekstylne, zważywszy na małe gabaryty po rozłożeniu. Nie jest to dziwne, w końcu łatwość transportu jest na wypadek targów bardzo ważna. Współmiernie ważna jest dodatkowo szczegółowość druku. Metoda jaką wykorzystujemy przy procesie nadruku posiada nazwę sublimacja. Umożliwia ona uzyskanie perfekcyjnej pełni barw.

Stojaki reklamowe - Mikstat zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Oferujemy standy różnych wielkości, w różnorodnych kształtach oraz wielu wariantów montażu - zapewniają one od roku do aż 60-miesięcznej gwarancji poprawności działania. Co istotne, jesteśmy w stanie by bezproblemowo utworzyć projekt standu i stworzyć go w ledwie kilka dni. Ustawia nas to na samej górze producentów systemów do reklamy.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Mikstat 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl