BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Marki

Odczuwasz potrzebę zakupienia dobrze prezentującego się systemu reklamowego? Wobec tego zainteresują Cię standy reklamowe. Marki jest miejscem w której nie brakuje przedsiębiorstw prezentujących się na imprezach targowych, a więc bezsprzecznie powinni zaopatrywać się w stosowne materiały wizerunkowe. Do równorzędnych produktów należą także rollupy, windery, czy stojaki na plakaty i co najważniejsze, wszystkie zakupisz w naszym sklepie.

Targi Marki

Standy reklamowe - Marki poszukuje atrakcyjnych sposobów identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Zalety jakie mają standy plasują je na pierwszej pozycji listy najużyteczniejszych środków reklamowych. Dają one najwyższą efektywność w niskiej cenie zakupu, czyniąc je perfekcyjnym wyjściem w dziedzinie reklamy dla wydarzeń biznesowych. Wykorzystać można je również do działań promocyjnych w domach handlowych, gdzie wydajnie będą przykuwać uwagę kupujących. Obręb możliwości jest w zasadzie niespotykanie szeroki.

Tu na pewno warto postawić standy reklamowe

Obecnie znalezienie zaufanego wykonawcy systemów jest skomplikowane. Zakup realizację tych małych ścianek wystawienniczych nie opuszczając domu! W sklepie Retio to zrobisz niezależnie skąd jesteś i do jakiego miejsca mają dostarczone zostać Twoje standy reklamowe. Marki jest wśród miast gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się wielką ilością kontrahentów, w związku z czym przesyłamy tam zamówienia na dobrą sprawę codziennie. By odległość i ewentualne utrudnienia z komunikacją nie generowały nowych pogmatwań w procesie realizacji, kadra zespołu z jaką będziesz korespondował jest odpowiednio kompetentna i ekspresowo odpowie w przypadku dylematów. Na wykonanie zamówienia starczy nam zaledwie kilka dób. Posiadamy ponadto własne zaplecze projektowe, które w niedługim czasie stworzy projekt standu, w przypadku gdy będzie potrzeba.

Jakie mamy standy reklamowe?

Na ogół standy rozdzielamy na trzy rodzaje - z płótnem poliestrowym, z tektury falistej oraz z PVC. Co zrobić aby wybrać najlepsze dla Twoich potrzeb standy reklamowe? Marki faworyzuje standy tekstylne, z uwagi na bardzo małe rozmiary boków w transporcie. Nie jest to dziwne, w końcu mobilność jest w kwestii targów ważna. Analogicznie fundamentalna jest także klasa nadruku. Metoda którą stosujemy w procesie drukarskim nosi nazwę sublimacja. Gwarantuje ona otrzymanie idealnej pełni kolorów.

Stojaki reklamowe - Marki zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Tworzymy standy o różnych rozmiarach, wielorakich kształtów oraz całym szeregu obfitej ilości rodzajów montażu - posiadają od 12 miesięcy do nawet dożywotniej gwarancji poprawności działania. Co warte uwagi, jesteśmy w posiadaniu odpowiednich maszyn żeby bezproblemowo zaaranżować projekt standu i wytworzyć go w raptem tydzień. Ustawia nas to na szczycie podium producentów systemów do reklamy.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Marki 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl