BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Łęczyca

Odczuwasz potrzebę zakupu dobrego narzędzia reklamowego? W związku z tym zaciekawią Cię standy reklamowe. Łęczyca jest lokalizacją gdzie nie braknie firm udzielających się na imprezach targowych, zatem bezsprzecznie muszą wyposażać się w właściwe materiały wystawiennicze. Do tego rodzaju produktów przynależą również rollupy, lady, czy potykacze i co ważne, wszystkie zlecisz w naszym e-sklepie.

Targi Łęczyca

Standy reklamowe - Łęczyca poszukuje najskuteczniejszych technik identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Zalety jakie oferują standy umiejscawiają je na szczycie spisu najciekawszych rozwiązań reklamowych. Dają one dużą efektowność w niedużej cenie zakupu, czyniąc je najlepszym wyborem w dziedzinie reklamy dla wydarzeń biznesowych. Stosować można je również do sposobów marketingowych w domach handlowych, gdzie skutecznie będą absorbować uwagę ludzi. Obszar opcji jest właściwie niesamowity.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Dziś odnalezienie wykwalifikowanego producenta systemów jest nie lada wyzwaniem. Zakup wytworzenie tych niewielkiej postury ścianek z logo nie opuszczając domu! U nas to zrobisz nie ważne skąd pochodzisz i dokąd mają doręczone zostać Twoje standy reklamowe. Łęczyca należy do rejonów gdzie jesteśmy w stanie pochlubić się obszerną ilością klientów, a zatem wysyłamy tam dziesiątki zamówień właściwie każdego dnia. By odległość oraz ewentualne utrudnienia z przepływem informacji nie generowały nowych pogmatwań w procesie realizacji, kadra z jaką będziesz się komunikować jest odpowiednio wykwalifikowana i bez zwłoki udzieli odpowiedzi w przypadku niepewności. Na przygotowanie zlecenia starczy nam zaledwie kilka dni roboczych. Przekazujemy do dyspozycji ponadto nasze własne studio graficzne, które szybko utworzy projekt standu, jeśli będzie potrzeba.

Jakie są standy reklamowe?

Na dobrą sprawę standy można posegregować na trzy typy systemów - materiałowe, tekturowe i z tworzywa sztucznego. Jakim sposobem wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy standy reklamowe? Łęczyca decyduje się zazwyczaj na standy tekstylne, zważywszy na niewielkie długości boków po złożeniu. Nie jest to niespodzianką, w końcu łatwość transportu jest dla targów bardzo istotna. Tak samo fundamentalna jest także jakość grafiki. Technika jaką posługujemy się przy procesie nadruku ma nazwę sublimacja. Daje gwarancję ona zdobycie perfekcyjnej jaskrawości kolorów.

Stojaki reklamowe - Łęczyca zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Wykonujemy standy różnych wymiarów, w rozmaitych kształtach oraz całym szeregu obfitej ilości rodzajów montażu - mają od roku do aż 5-cio letniej gwarancji sprawności. Co istotne, jesteśmy w posiadaniu odpowiednich maszyn by na miejscu utworzyć projekt standu i sfabrykować go w ledwie kilkadziesiąt godzin roboczych. Umiejscawia nas to na szczycie zestawień producentów systemów do reklamy.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Łęczyca 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl