BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Kańczuga

Czujesz potrzebę zakupu dobrego rozwiązania reklamowego? W takim wypadku zaintrygują Cię standy reklamowe. Kańczuga to miasto w jakiej znajduje się duża ilość firm udzielających się na imprezach targowych, dlatego bez względu na wszystko muszą wyposażać się w odpowiednie materiały wizerunkowe. Do równorzędnych produktów wliczają się również kasetony podświetlane, flagi, czy potykacze i co ważne, wszystkie wymienione zlecisz w naszym e-commerce.

Targi Kańczuga

Standy reklamowe - Kańczuga potrzebuje najbardziej atrakcyjnych metod prezentacji

Ilość korzyści jakie oferują standy plasują je na pierwszej pozycji listy najkorzystniejszych wynalazków reklamowych. Gwarantują one wysoką praktyczność w niedużej cenie, czyniąc je perfekcyjnym wariantem w obszarze reklamy w kwestii sytuacji biznesowych. Stosować da się je także do metod promocyjnych w domach handlowych, gdzie skutecznie będą zwracać uwagę kupujących. Obszar opcji jest na dobrą sprawę olbrzymi.

Tu na pewno trzeba umieścić standy reklamowe

Dziś odnalezienie wykwalifikowanego producenta systemów nie należy do najprostszych zabiegów. Zleć stworzenie tych niewielkich ścianek prasowych w błyskawiczny sposób! U nas to zrobisz nie ważne skąd pochodzisz i gdzie mają dostarczone zostać Twoje standy reklamowe. Kańczuga jest jednym z miast gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się bogatą liczebnością kontrahentów, wobec tego przesyłamy tam duże ilości paczek niemal każdego dnia. By dystans oraz ewentualne komplikacje z wymianą zdań nie stanowiły nowych pogmatwań w procesie realizacji, ekipa z jaką będziesz się komunikować jest odpowiednio doświadczona i naprawdę ekspresowo odpowie na wypadek niepewności. Na zrealizowanie zlecenia wystarczy zaledwie kilka dni roboczych. Oferujemy ponadto nasze własne studio graficzne, które szybko wykona projekt standu, w przypadku gdy będzie potrzeba.

Jakie mamy standy reklamowe?

Z reguły standy można podzielić na trzy grupy systemów - z materiału tekstylnego, ze sztywnego papieru i z tworzywa sztucznego. Co zrobić aby wytypować najlepsze dla siebie standy reklamowe? Kańczuga preferuje standy tekstylne, ze względu na małe gabaryty w torbie. Nie jest to niespodzianką, w końcu przenośność jest w kwestii targów ważna. Współmiernie istotna jest dodatkowo jakość wykonania. Technologia jaką wykorzystujemy przy cyklu produkcyjnym posiada nazwę sublimacja. Daje gwarancję ona uzyskanie perfekcyjnej jaskrawości kolorów.

Stojaki reklamowe - Kańczuga może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

Komponujemy standy różnych rozmiarów, w różnorodnych kształtach oraz wielu rodzajów konstrukcji - mają one od ponad roku do nawet dożywotniej gwarancji poprawności działania. Co warte zaznaczenia, dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym by na miejscu utworzyć projekt standu i sfabrykować go w zaledwie 5 dni roboczych. Stawia nas to na szczycie podium producentów rozwiązań reklamowych.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kańczuga 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl