BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Solidne ścianki reklamowe

Solidne ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe czy inaczej mówiąc ścianki wystawiennicze to najczęściej wybierane systemy mobilne do wizualnego i bezpośredniego przedstawienia grafiki, prezentacji marki, produktu, bądź usługi. Tutaj każdy ma spore pole do manewru. Są to systemy proste w montażu i demontażu. Nie wymagają zużycia sporej ilości czasu, bo montaż konstrukcji trwa zazwyczaj kilka minut. Dzięki różnym wielkościom i kształtom ścianek, posłużą nam jako dodatkowy nośnik reklamy, a nawet jako tło na wszelkiego rodzaju konferencjach, występach czy targach.

Rozróżniamy kilka rodzajów ścianek reklamowych:

 • Ścianki Tekstylne (aluminiowe)
  Ścianki tekstylne czy potocznie nazywane aluminiowymi- od tworzywa konstrukcji, z jakiego zostały stworzone to systemy wykorzystujące tkaninę jako materiał do zadrukowania. Są lekkie i szybkie w montażu, dzięki kompletowi ponumerowanych, rurkowych elementów. Idealnie dopasowują się to stelaża, dzięki swojej elastyczności i zastosowaniu zamka błyskawicznego. Grafikę naciąga się na złożoną konstrukcję. Ich największym atutem jest możliwość prania tkaniny. Dodatkowo każda z tych ścianek wyposażona została w torbę, która ułatwia nam transportowanie oraz przechowywanie, zapobiegając przy tym ewentualnym zniszczeniom. Jest to doskonały wybór dla przedsiębiorców często korzystających ze swoich systemów. Aż 5 lat gwarancji daje nam pewność wysokiej jakości produktu.

  Przykładowy system tekstylny: https://retio.pl/scianka-reklamowa-tekstylna-lukowa-pozioma

 • Ścianki Modułowe
  Ścianki modułowe posiadają słupki z możliwością regulacji wysokości oraz kasety, do których wkładana jest grafika. Czyli są to ścianki stworzone z rollerbannerów. Modułowość bierze się z faktu, iż możemy połączyć ze sobą kilka takich pojedynczych systemów. Ciekawostką jest to, że każdy z tych modułów może być rozciągnięty wzwyż na różne wysokości, w zależności od zapotrzebowania w danej chwili. Istnieje również możliwość zastosowania różnych kątów połączenia. Takie zabiegi z pewnością zwrócą uwagę osób przechodzących obok ścianki. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, co nadaje nam lekkości, ułatwia transportowanie i przenoszenie. Na czas transportowania banery roluje się do kaset, co zapobiega zniszczeniu grafiki. Do ścianek modułowych można zamontować reflektory. Zwiększy to widoczność grafiki przy słabszym świetle wewnątrz pomieszczenia, w jakim ją prezentujemy. Kasety dostępne w 3 szerokościach: 1000mm, 1500mm i 2000mm. Dodatkowo torba transportowa.

  Przykładowy system modułowy: https://retio.pl/scianka-reklamowa-zestaw-modulowy-aero

 • Ścianki Hop-Up
  Ścianki Hop-Up to ścianki napinane pod tkaninę. Jest to nowe rozwiązanie dla prezentowania grafiki o dużym formacie. Dzięki wybraniu tego typu systemu możemy uzyskać spektakularny efekt bez dużego nakładu pracy. Konstrukcja składana, aluminiowa. Stosunkowo lekka, nie wymagająca użycia dodatkowych narzędzi. Grafika mocowana do stelaża za pomocą rzepów. W zestawie torba transportowa. Istnieje również możliwość zamontowania oświetlenia oraz dodatkowych stopek stabilizujących, kiedy zdecydujemy się na Hop-Up dużego formatu.

  Przykładowy system Hop-Up: https://retio.pl/scianka-reklamowa-Hop-Up-Impact-3x4

 • Ścianki Pop-Up
  Ścianka Pop-Up to aluminiowy nośnik, z półautomatycznym systemem rozkładania, na bazie samozamykających się "inteligentnych" zawiesi magnetycznych. Grafika reklamowa umieszczana jest na aluminiowym stelażu pop-up, na specjalnie dostosowanych do tego panelach. Zadruk grafiki wykonywany jest na panelach PCV na materiale najwyższej jakości, w celu uzyskania fotorealistycznego efektu. Pop-Up'y dostępne są na rynku reklamowym w trzech wariantach prostym, łukowym oraz Quick L Shaped- wiąże się to ze zmiennym kształtem wyprofilowania systemu.
  Istnieje również możliwość zamontowania oświetlenia oraz dodatkowych stopek stabilizujących, kiedy zdecydujemy się na Pop-Up dużego formatu.

  Przykładowy system Pop-Up: https://retio.pl/pop-up-quick-l-shaped

Ścianka reklamowa w nietypowym kształcie

Różnorodność wiąże się nie tylko z rodzajem czy rozmiarami, ale także z kształtem. Operujemy ściankami klasycznymi - prostymi, ale także łukowymi, horyzontalnymi, falowanymi, a nawet takimi, które swoją wyprofilowaną konstrukcją przypominają węża. Są też inne ciekawe kształty jak półksiężyc, tuba czy meeting pot. Są to kształty, które z łatwością zwracają na siebie uwagę. Zastosowana na nich grafika pozostaje w pamięci zainteresowanych. Ich modernistyczny wygląd sprawia, że w wyobraźni potencjalnej klienteli firma podąża za coraz to świeższymi trendami i rozwiązaniami reklamowymi, co kojarzy się z nowoczesnością, profesjonalizmem i dopasowaniem się do rynku, tak bardzo rozwijającego się technologicznie.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl