BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianki wystawiennicze klasyczne i nowoczesne

Ścianki wystawiennicze klasyczne i nowoczesne

Ścianki wystawiennicze to gama nośników reklamowych o różnych wysokościach, szerokościach, zastosowaniach. Różnią się od siebie kształtem- od tych klasycznych, prostych, poprzez lekko zmodyfikowane przez manipulację wygięciem konstrukcji, aż po te o całkiem inne, modernistyczne w kształtach półksiężyca czy tuby. Posiadamy zarówno ścianki wystawiennicze z możliwością jednostronnego, ale także dwustronnego zadruku, w zależności od zapotrzebowania klienta.

Miejsca, w których korzysta się z zalet ścianki wystawienniczej są naprawdę są różnorakie. Nośniki sprawdzą się zarówno na targach branżowych, eventach, promocjach, ale również na konferencjach prasowych, koncertach, imprezach. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, wyboru kształtu i wielkości, projektu grafiki i kolorystyki jej zadrukowania. Można uzyskać spektakularny efekt, niewielkim nakładem pracy i czasem montażu.

Są to systemy mobilne, z możliwością wyposażenia ich w torby lub walizy ułatwiające ich transportowanie, jak i przechowywanie, zapobiegając przy tym ewentualnym uszkodzeniom.
Wszystkie te systemy mają możliwość wymiany grafiki w sytuacji tego wymagającej.
Grafika może być drukowana zarówno na materiale tekstylnym, panelach PCV, banerach itd.

Ścianki wystawiennicze możemy podzielić na dwie główne kategorie:

Ścianki wystawiennicze klasyczne:

 • ścianki modułowe (rollerbanery) - jak sama nazwa mówi, stworzone z rollerbanerów, czyli kaset, do których wkładana jest grafika drukowana na materiale banerowym, z możliwością regulacji jej rozwinięcia, w zależności od tego, na jakim poziomie (wysokości) ustawiliśmy uprzednio moduł. Każdy z nich może być rozciągnięty wzwyż na różne wysokości, w zależności od zapotrzebowania. Wybierając tego typu system możemy manipulować również kątami, pod jakimi połączymy kolejno ze sobą moduły. Opcjonalnie możemy wzbogacić ścianki w oświetlenie, które wspomoże nas, gdy główne oświetlenie miejsca będzie zawodziło. Wszystkie te „zabiegi” sprawią, że przekazywana przez Państwa treść, idea i grafika utkwi w pamięci zainteresowanych marką/ firmą na długo. Na czas transportowania konieczne jest zrolowanie grafik do kaset, co zapobiegnie zniszczeniu druku. Następnie system umieszcza się w specjalnie do tego przeznaczonej torbie transportowej. Kasety dostępne są w 3 szerokościach: 1000mm, 1500mm i 2000mm.

  Przykładowa ścianka modułowa:
  Ścianka modułowa aero

 • ścianki pop-up - to systemy z półautomatycznym systemem rozkładania, na bazie samozamykających się "inteligentnych" zawiesi magnetycznych. Całość konstrukcji aluminiowa, z grafiką na materiale najwyższej jakości, umieszczoną na specjalnie przystosowanych do tego panelach PCV. A wszystko, aby uzyskać spektakularny i fotorealistyczny wygląd, aby w dużym stopniu wyróżniać się na tle konkurencji.

  Ścianki wystawiennicze pop-up dostępne są na rynku reklamowym w trzech wariantach: prostym, łukowym oraz Quick L Shaped (wiąże się to ze zmiennym kształtem wyprofilowania systemu).
  W sytuacji, kiedy wybierzemy duży format ścianki warto wyposażyć system w dodatkowe stopy stabilizujące obiekt na podłożu.

  Ciekawym rozwiązaniem okazuje się być również montaż oświetlenia, które z góry perfekcyjnie podkreśla kolorystykę grafiki, jaką prezentujemy zainteresowanym, szczególnie w miejscach ograniczonych światłem naturalnym.

  Przykładowa ścianka pop-up:
  Ścianka pop up L

  Warto również zwrócić uwagę na zestaw- ścianka pop-up z ladą, który idealnie sprawdza się jako stoisko na targach itp. Oba nośniki z możliwością zadrukowania.
  Zestaw Pop up ścianka + kufer
 • ścianki hop-up - to stabilny system napinany pod tkaninę. Konstrukcja jest aluminiowa, składana. Ścianka idealna do prezentowania grafiki o dużym formacie. Po rozłożeniu stelaża ścianki, nie wymagającego dodatkowych narzędzi, przechodzi się do naciąga grafiki z mocowaniami na rzepy. Naciąganie grafiki jest zabiegiem jednorazowym, ponieważ mamy możliwość składania nośnika wraz z materiałem. Skraca to czas pracy zarówno montażu i demontażu. Systemy Hop-up posiadają torby, które zostały stworzone specjalnie na potrzeby transportu i przechowywania produktu, w celu zapobiegnięcia jakimkolwiek zniszczeniom.

  Ciekawym rozwiązaniem okazuje się być również montaż oświetlenia, które z góry perfekcyjnie podkreśla kolorystykę grafiki, jaką prezentujemy zainteresowanym, szczególnie w miejscach ograniczonych światłem naturalnym.

  Przykładowa ścianka hop-up:
  Ścianka Hop Up 3x2

  Warto również poszerzyć swój system o ladę, tworząc przy tym mini stoisko wystawiennicze. Prosty zabieg, a znacznie zmieniający oblicze przedstawianej idei i prezentacji firmy. Zestaw zawiera ściankę hop-up, trybunkę oraz 3 lampki.
  Zestaw wystawienniczy Formation 9m2


Ścianki wystawiennicze nowoczesne:

 • ścianki tekstylne (aluminiowe) - nazwa zaczerpnięta została od materiału, na jakim odbywa się zadrukowywanie treści, bądź grafiki. Ścianki tekstylne to rozwiązanie najczęściej wybierane przez wystawców, często korzystających ze swoich systemów. Wybór spowodowany jest możliwością prania tkaniny oraz jej szybkiemu naciąganiu na aluminiowy stelaż. Aby całość idealnie przylegała do konstrukcji- krawędzie tkaniny zostały obszyte zamkiem błyskawicznym. Ścianki aluminiowe, dzięki takiemu materiałowi przeznaczonemu na wyprodukowanie stelaża są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie. Dodatkowo seria nośników tekstylnych posiada torby zapobiegające ewentualnym zniszczeniom grafiki, bądź pogubieniu ponumerowanych, rurkowych elementów stelaża oraz bardzo ważne- transportowanie nośnika.
  Decydując się na wybór właśnie takiej ścianki tekstylnej mamy możliwość zabawy kształtem. Jest to dobra manipulacja, zwracająca uwagę zainteresowanych na prezentowaną treść.

  Przykładowa ścianka tekstylna w lekko unowocześnionym kształcie:
  Ścianka tekstylna falowana 6,1m

  Przykładowe ścianki o nietypowej konstrukcji:
  Ścianka tekstylna Wąż
  Ścianka tekstylna tuba

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania klienta, dla którego bardzo ważne i istotne jest promowanie marki/firmy na profesjonalnym poziomie, dlatego podążamy za wszelakimi trendami dotyczącymi ścianek reklamowych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl