BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianki Pop up łatwe w rozkładaniu

Ścianki Pop up łatwe w rozkładaniu

Ścianki wystawiennicze typu Pop-Up to półautomatyczny sposób rozkładania stelaża, na bazie samozamykających się „inteligentnych” zawiesi magnetycznych. Dzięki temu rozwiązaniu składanie i rozkładanie jest szybkie i łatwe.

Stelaż został wykonany z aluminium i co za tym idzie - jest lekki, więc jedna osoba w zupełności poradzi sobie z rozłożeniem ścianki wystawienniczej.
Trzeba pamiętać, że wybierając taki nośnik, dysponujemy dużym formatem, który jest idealnym tłem do prezentacji przekazu reklamowego, dlatego dobrze dopasowana grafika jest podstawą udanej prezentacji. Dla uzyskania fotorealistycznego efektu - grafika drukowana jest na specjalnie do tego wyprodukowanych panelach PCV. Głębia i ostrość kolorów jest zachowana, zainteresowani skupiają uwagę na ściance, a my cieszymy się oddziaływaniem naszego nośnika.

Ścianki wystawiennicze pop-up dostępne są na rynku reklamowym w trzech wariantach: prostym, łukowym oraz litery L (wiąże się to ze zmiennym kształtem wyprofilowania systemu).

W sytuacji, kiedy wybierzemy duży format ścianki warto wyposażyć system w dodatkowe stopy stabilizujące obiekt na podłożu. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się być również montaż oświetlenia, które z góry perfekcyjnie podkreśla kolorystykę grafiki, jaką prezentujemy zainteresowanym, szczególnie w miejscach ograniczonych światłem naturalnym.

Istnieje również możliwość łączenia ze sobą kilku ścianek, aby uzyskać ciekawy, niepowtarzalny kształt ścianki wystawienniczej, jak w przypadku poniżej:
Zestaw wystawienniczy Box 36m2

Wizualizacja kształtu litery L:
Ścianka pop up L

Zestaw: ścianka pop-up z ladą (w wariancie prostym lub łukowym):
Ścianka pop up z kufrem 


Mając ze sobą ściankę pop-up odnajdziemy się zarówno na targach, konferencjach, promocjach, a nawet na imprezach, tworząc tło do niezapomnianych zdjęć.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl