BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianka wystawiennicza - podstawowy nośnik reklamy

Ścianka wystawiennicza - podstawowy nośnik reklamy

Ścianka wystawiennicza to nośnik reklamy niezbędny w każdej, dbającej o wizerunek firmie. Liczne targi, wystawy czy konferencje wymagają od firm odpowiedniej oprawy, którą zapewniają właśnie ścianki reklamowe. Biorąc pod uwagę ten fakt, dobrze jest wyposażyć swoją firmę w odpowiedniej jakości nośnik. Każda nasza ścianka wystawiennicza z oferty zaprojektowana została w Wielkiej Brytanii, wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, jest funkcjonalna, łatwa w montażu, jak i demontażu, została bardzo estetycznie wykończona. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego do swoich oczekiwań.

Ścianka wystawiennicza jest systemem mobilnym, wielofunkcyjnym. Kompaktowość sprawia, że możemy bez trudu przemieszczać się z produktem. Stosunkowo lekka konstrukcja pozwala na obsługę w pojedynkę, nie potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy. Systemy zostały stworzone również tak, aby nie było konieczności operowania dodatkowymi narzędziami. Ścianka wyposażona może być dodatkowo w torbę ułatwiającą nam transportowanie czy przechowywanie. Jeśli obawiamy się, że system może zostać narażony na jakieś ewentualne zniszczenia podczas przewozu – wyposażmy się w sztywny kufer z miękka wyściółką.

Ze względu na duży wybór szerokości, z łatwością wkomponujemy jakiś system zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.

Możemy pochwalić się różnorodnością oferty – dysponujemy ściankami:

Czyli - od klasycznych, prostych, przez falowane, łukowe, wertykalne, aż do takich z nietypowymi kształtami. Dodatkowo – niektóre z nich mają możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia, które wspomoże nas w sytuacji, gdy światło naturalne będzie zawodziło lub gdy będziemy chcieli dodatkowo podkreślić walory naszej grafiki. Istnieje również możliwość zamontowania uchwytów na ekran LCD, półek na ulotki itp. Wszystkie te zabiegi na pewno zostaną zauważone i docenione przez odbiorcę, sprawią, że treść, jaka miała być przekazana - utkwi w ich pamięci na długo.

Ścianka wystawiennicza jest systemem z możliwością jedno lub dwustronnego zadrukowania materiału grafiką.

Ścianka wystawiennicza – podstawowe funkcje:

  • tło stoiska wystawienniczego,
  • tło konferencji prasowej,
  • foto ścianka na koncertach, występach, imprezach, sesjach,
  • tablica reklamowa firmy, z logo, grafiką, sloganem,
  • tło spotów reklamowych,
  • mały punkt informacyjny itp.


Przykładowe akcesoria do ścianki wystawienniczej:

  • oświetlenie Powerspot 1000,
  • stopa stabilizująca pop-up,
  • waliza transportowa Atlas.


ZAPAMIĘTAJ! - Podstawą dobrej promocji firmy/marki jest odpowiednie dobranie grafiki do nośnika.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl