Notes z długopisem TRESA A5 zielony z logo





Opis
Notes z długopisem TRESA A5 zielony z nadrukiem logo
Notes TRESA to doskonałe połączenie funkcjonalności i ekologii, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie zrównoważony styl życia. Jego zielona okładka, harmonijnie współgrająca z długopisem, nie tylko przyciąga wzrok, ale również odzwierciedla dbałość o naszą planetę. Zarówno długopis, jak i okładka notesu zostały wykonane ze słomy pszennej, co sprawia, że są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie stylowe i nowoczesne. Ten zestaw to idealny wybór dla osób, które chcą łączyć codzienną pracę z ekologicznymi wartościami.
Notes TRESA, umieszczony na spirali, oferuje 70 kartek w kratkę, które zostały starannie wykonane z papieru recyklingowanego. Dzięki temu każde zapisane słowo nie tylko ma znaczenie, ale także przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów. Format A5 sprawia, że notes jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia, co czyni go świetnym towarzyszem zarówno w biurze, jak i w drodze. Dodatkowo, długopis z niebieskim wkładem zapewnia wygodne pisanie, dzięki czemu można swobodnie notować wszystkie pomysły i ważne informacje.
Warto również zwrócić uwagę na estetykę opakowania, które wykonane jest z biodegradowalnych materiałów. Dzięki temu, po zakupie, można mieć pewność, że nie tylko sam produkt, ale również jego opakowanie jest przyjazne dla środowiska. Notes TRESA to nie tylko narzędzie do pisania, ale także symbol odpowiedzialności ekologicznej i dbałości o przyszłość naszej planety.
Kolor: zielony
Materiał: tworzywo ze słomy pszennej, papier recyklingowany
Waga: 0.1850
Wymiary produktu: 140 x 215 x 7 mm (notes); 140 x ⌀ 10 mm (długopis)
Opakowanie produktu: woreczek biodegradowalny
Gwarancja: 12ml
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.