Długopis RING pomarańczowy z logo





Opis
Długopis RING pomarańczowy z nadrukiem logo
Prosty długopis wykonany z aluminium to idealny wybór dla osób ceniących sobie elegancję oraz funkcjonalność. Jego minimalistyczny design sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w codziennym użytku. Długopis został ozdobiony szerokimi ringami, które nadają mu nowoczesnego charakteru, a jednocześnie zapewniają wygodny chwyt podczas pisania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, długopis jest nie tylko estetyczny, ale również trwały, co czyni go niezawodnym narzędziem w każdej sytuacji.
Możliwość wygrawerowania logo na długopisie sprawia, że jest to doskonały produkt do promocji marki. Personalizowany długopis może być wspaniałym upominkiem dla klientów lub pracowników, a także świetnym gadżetem reklamowym na różnego rodzaju wydarzenia. Dzięki swojej uniwersalności i praktyczności, długopis z pewnością zyska uznanie zarówno wśród osób prywatnych, jak i firmowych.
Niezależnie od okazji, ten pomarańczowy długopis z metalowym wykończeniem z pewnością przyciągnie uwagę. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że łatwo zmieści się w kieszeni czy torebce, co czyni go idealnym towarzyszem podczas podróży. W połączeniu z eleganckim woreczkiem foliowym, w którym jest pakowany, długopis stanowi doskonały wybór na prezent.
Kolor: pomarańczowy
Materiał: metal
Waga: 0.0120
Wymiary produktu: 139 x ⌀ 8,5 mm
Opakowanie produktu: woreczek foliowy
Gwarancja: 12ml
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.