BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Winder - reklama widoczna z daleka

0
Winder - reklama widoczna z daleka

Winder reklamowy to coraz częściej wybierany sposób na promocję usług. Jest niezwykle uniwersalnym i skutecznym narzędziem, które umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Co więcej, może być stosowany zarówno w otwartych przestrzeniach, jak również wewnątrz pomieszczeń. Kiedy należy zaopatrzyć swoją firmę w profesjonalny winder? Dlaczego warto korzystać z tego narzędzia promocji?

Winder - prosty i skuteczny sposób reklamy

Winder to inaczej flaga firmowa. Składa się z prostej konstrukcji - na maszcie zamontowana jest płachta z reklamą firmy. Niewątpliwą zaletą winderów jest ich duża powierzchnia i doskonała ekspozycja. Flaga umieszczona na zewnątrz powiewa na wietrze i już z daleka przyciąga wzrok odbiorców. Jest niezwykle atrakcyjną i efektowną formą promocji usług, a przy tym jej montaż nie sprawia większych trudności. Windery doskonale prezentują się na plażach, imprezach plenerowych, wydarzeniach sportowych, koncertach i stokach narciarskich. Aby skutecznie spełniały swoją rolę, flagi muszą być wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. W sklepie RETIO możemy znaleźć wysokiej jakości flagi reklamowe, których maszty zrobione są z elastycznego włókna szklanego, materiału banerowego lub poliestrowego oraz innych dobrych jakościowo tworzyw. Warto jednak pamiętać, że obecnie winder z powodzeniem może być stosowany również wewnątrz budynków - w sklepach, na spotkaniach biznesowych i innych eventach. W takim wypadku najlepiej będzie zdecydować się na flagę w nieco mniejszych wymiarach, na przykład dwumetrową. Jeśli natomiast planujemy umieścić winder na zewnątrz i chcemy mieć pewność, że nie umknie on uwadze żadnego odbiorcy, postawmy na model w wersji XXL. Warto wtedy zadbać o dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji. Duża, napełniana wodą podstawa zapewni jeszcze większą stabilność.

Jak wybrać najlepszy winder reklamowy?

Podczas wyboru flagi firmowej należy dokładnie rozważyć jej przyszłe wykorzystanie. Czy mamy zamiar ustawić winder w otwartej przestrzeni, a może w sklepie? Czy zależy nam na jak największej przestrzeni reklamowej? Czy potrzebujemy mobilnej alternatywy, takiej jak plecak z wbudowanym masztem? Na stronie retio.pl znajdziemy flagi, które sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach. Warto też przemyśleć jaki kształt masztu najbardziej nam odpowiada. Wiele osób chętnie wybiera winder w klasycznej formie skrzydła - jest to model uniwersalny i pasujący do każdej okazji. Ciekawym wyborem może też być flaga łezka. Zaokrąglony, charakterystyczny kształt niewątpliwie przyciąga wzrok. Można też zdecydować się na winder prostokątny. Zapewnia dużą przestrzeń na reklamę, a jego wyrazista forma dodatkowo wzmacnia przekaz. W celu promocji swoich usług w tłumnie uczęszczanych miejscach, takich jak bulwary, deptaki, czy rynki dużych miast, możemy wykorzystać oryginalny i nowatorski system reklamowy, złożony z lekkiego plecaka i flagi z wybraną treścią lub grafiką. Spacerując z takim winderem bez wątpienia zwrócimy uwagę mijających nas osób. Niezależnie od naszych potrzeb i preferencji, winder reklamowy to skuteczny i prosty sposób na promowanie swoich usług.

Wszystkie rodzaje winderów możesz nabyć w naszym sklepie. Posiadamy szeroki wybór flag reklamowych. Kliknij przycisk poniżej, aby zapoznać się z naszą ofertą.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl