BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Targowe must have, czyli systemy podwieszane

0
Targowe must have, czyli systemy podwieszane

Targi to ważne i kosztowne wydarzenie w życiu producenta, firmy czy organizacji. Jest to też niewątpliwie duża szansa przebicia się z własną ofertą i najlepszego zaprezentowania na tle konkurencji. Co sprawia, że potencjalni klienci zwrócą uwagę na naszą markę nawet z bardzo dużej odległości? Oczywiście odpowiednia reklama, którą zauważą i która wyda im się na tyle interesująca, by choć na chwilę rzucić okiem na nasze stoisko. Co zrobić, by klienci trafili do nas i jak efektywnie wyróżnić się spośród licznych stoisk? Odpowiedzią są systemy podwieszane na targi.

Systemy podwieszane na targi – czyli co?

Tytułowe systemy podwieszane na targi są formą reklamy, która jest często wybierana przez małych przedsiębiorców, których stoiska wystawiennicze są zwykle bardzo ograniczonych rozmiarów. Jest to reklama przywieszonej pod sufitem, która – dzięki odpowiedniej konstrukcji – doskonale koresponduje z przestrzenią hal czy innych obiektów o dużych rozmiarach. Systemy podwieszane na targi są dobrym rozwiązaniem, gdy mamy małą przestrzeń wystawienniczą i brakuje nam miejsca na kompleksowe zaprezentowanie swojej firmy, instytucji czy marki. Wisząca reklama nie zabiera potrzebnego miejsca na parkiecie, a do tego jest widoczna nawet z bardzo daleka. Dzięki systemom podwieszanym można więc nie tylko dodatkowo zagospodarować stanowisko, ale też ciekawie zaprezentować produkty czy usługi naszej marki.

Systemy podwieszane składają się z lekkiej, lecz solidnej konstrukcji wykonanej z aluminium i nadrukowanej na specjalny materiał grafiki. Stelaż z reklamą jest przymocowany do sufitu za pomocą linek. W systemie podwieszanym znajdują się cztery punkty mocujące, dzięki czemu montaż nie wymaga narzędzi i jest bardzo prosty w realizacji.

Zalety systemów podwieszanych

Jest ich bardzo wiele, zaś o dwóch podstawowych, czyli duża widoczność i ograniczenie miejsca – już wspomnieliśmy w poprzednim akapicie. Warto jednak dodać, że systemy podwieszane na targi są świetną formą reklamy, która może być wykorzystana w różnych obiektach, nie tylko halach targowych. Można je bowiem łatwo zamontować m.in. w galeriach handlowych, marketach, biurach czy nawet urzędach.

Omawiane reklamy są wykonane z wysokiej jakości materiałów (tkanin poliestrowych), które są jednocześnie w pełni bezpieczne i umożliwiają profesjonalny pełnokolorowy nadruk. Dbamy ponadto o jak najlepszą grafikę, tj. ostrość, wyrazistość konturów i intensywność nadrukowanych kolorów. Zadrukowane tkaniny poliestrowe mogą być wielokrotnie odświeżane czy nawet prane bez uszczerbku dla powierzchni materiału.

Dużą zaletą systemów podwieszanych jest możliwość ich wielokrotnego użycia, a przy delikatnym montażu i demontażu oraz przechowywaniu sprzętu w odpowiednich warunkach, może on nam posłużyć przez wiele lat. Reklamy przedsiębiorstw, instytucji czy marek wykonywane w formie podwieszanej pozwalają na efektywne wyróżnienie się spośród konkurencyjnych stoisk. Jest to więc dobre rozwiązanie, by przyciągnąć uwagę i zainteresować potencjalnego klienta naszymi produktami czy usługami.

Kształty systemów podwieszanych

Systemy podwieszane na targi mogą być wykonane w różnych kształtach. Jest to naturalnie zależne od indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Z reguły wybiera się plan kwadratu, prostokąta, koła, stożka, trójkąta czy tak zwanego oka. Oczywiście klient może także dokonać zamówienia na własny wymiar i kształt, który realizujemy zgodnie z przekazanym nam projektem. Wybierając kształt systemu podwieszanego, warto zwrócić uwagę na treści, które będą na nim przedstawione. Niekiedy dobrze jest dopasować kształt reklamy do logotypu marki bądź grafik, informacji, które będą na niej zaprezentowane. Chętnie doradzimy, co w naszym przekonaniu byłoby właściwym wyborem, jednak ostateczna decyzja zawsze leży po stronie klienta.

Reklama na targi – podsumowanie

Wykupienie miejsca na targach i przygotowanie odpowiedniego stoiska to duży koszt, który często musi ponieść producent, szef, manager, by realnie zaistnieć w swojej branży. Warto więc przeliczyć, czy korzystniejszym rozwiązaniem nie będzie rezerwacja mniejszego stoiska i większa inwestycja w reklamę, która nie zabiera miejsca na parkiecie, a jest równie ciekawa i – co ważniejsze – posłuży wielokrotnie przy różnego rodzaju wydarzeniach czy spotkaniach. Systemy podwieszane na targi dostępne w naszej ofercie mają ponadto 5-letnią gwarancję nadaną od producenta, co świadczy o solidności i dużej wytrzymałości reklam. Rzućcie okiem na nasze produkty i sami zdecydujcie, czy chcecie się wyróżnić za pomocą systemów podwieszanych.

 

Systemy podwieszane na targi 

  

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl