BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Targi i wystawy rolnicze 2020 - przegląd najważniejszych wydarzeń

0
Targi i wystawy rolnicze 2020 - przegląd najważniejszych wydarzeń

Z roku na rok w Polsce organizowanych jest coraz więcej wydarzeń dedykowanych rolnikom oraz właścicielom gospodarstw rolnych. Mimo, iż większość z nich ogłaszanych jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem to jednak już teraz znane są daty najważniejszych targów i wystaw rolniczych, które odbędą się w 2020 roku. Gdzie zatem warto udać się w nadchodzącym roku?

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY

Pierwszym wydarzeniem rolniczym odbywającym się w 2020 roku będą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY organizowane w Poznaniu. Impreza ta ma na celu zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań rolniczych, a także efektywną promocję polskich producentów oraz usług rolniczych.

Na targach rolnicy i właściciele gospodarstw agroturystycznych będą mieli także możliwość nawiązania nowych kontaktów zarówno z kontrahentami krajowymi, jak i zagranicznymi. To również doskonała okazja do wymieniania wzajemnych doświadczeń oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu najnowszych technologii rolniczych czy wzięcia udziału w preselekcjach i konferencjach tematycznych. Tegoroczna edycja targów POLAGRA-PREMIERY obędzie się pomiędzy 17 a 19 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Centralne Targi Rolnicze 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń rolniczych w roku zostało zaplanowane na przełomie stycznia oraz lutego 2020. Centralne Targi Rolnicze, bo o nich właśnie mowa, co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób zainteresowanych tego typu tematyką. Organizatorzy tej imprezy stawiają przede wszystkim na różnorodność atrakcji oraz bogaty program. Odwiedzający będą więc mogli wziąć udział w:

  • premierach nowoczesnych maszyn;
  • pokazach innowacyjnych rozwiązań technologicznych;
  • konferencjach oraz panelach dyskusyjnych;
  • spotkaniach biznesowych;
  • prezentacjach nowych produktów;
  • finale plebiscytu "Mistrzowie Argo";
  • zawodach "Strongman Argo";
  • rozdaniu nagród "Złoty Żuraw";
  • festiwalu Youtuberów branży rolniczej "Agracon".

Oprócz tego organizatorzy Centralnych Targów Rolniczych 2020 zamierzają przygotować salon techniki rolniczej, salon środków do produkcji rolnej, a także salon usług specjalistycznych. Na odwiedzających będzie także czekał salon techniki leśnej, salon narzędzi oraz części zamiennych czy salon start-up. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pomiędzy 31 stycznia a 2 lutego w obiekcie Ptak Warsaw Expo, który znajduje się w Nadarzynie niedaleko Warszawy.

Mazurskie Agro Show 2020

Mazurskie Agro Show to wydarzenie, które corocznie organizowane jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Jednocześnie jest to jedna z ważniejszych wystaw rolniczych odbywających się w północno-wschodniej Polsce. Impreza dedykowana została głównie regionalnym dystrybutorom różnorodnych maszyn oraz urządzeń rolniczych, którzy mogą tutaj zaprezentować swój sprzęt. Na Mazurskim Agro Show można także zapoznać się z ofertą producentów pasz, nawozów, budynków inwentarskich, a także innych przedsiębiorstw działających w branży rolniczej. W 2020 roku wystawa odbędzie się 8 i 9 lutego w nowoczesnym obiekcie Expo Mazury zlokalizowanym w Ostródzie.

Targi FERMA 2020

Międzynarodowe Targi Ferma to wydarzenie przeznaczone głównie dla hodowców drobiu, bydła oraz trzody chlewnej. Specjalistyczne targi technologii chowu i hodowli zwierząt skupiają ponad 2500 tysięcy wystawców z całej Europy. Odwiedzający mogą tutaj uczestniczyć w wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych dotyczących prawidłowej hodowli zwierząt, skonsultować się ze specjalistami z zakresu rolnictwa, obejrzeć wystawę nowoczesnych urządzeń i maszyn rolniczych, a także wziąć udział w plebiscytach oraz konkursach z nagrodami. Tegoroczna edycja Targów Ferma odbędzie się 14-16 lutego w Hali EXPO/MOSiR w Łodzi.

Międzynarodowe Targi AGROTECH 2020

Już po raz dwudziesty szósty w Kielcach będzie można wziąć udział w Międzynarodowych Targach AGROTECH odbywających się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Warto zauważyć, że obecnie jest to największa tego typu impreza organizowana w Europie Środkowo-Wschodniej. Odwiedzający oprócz obejrzenia prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, mogą także uczestniczyć w panelach z popularnymi blogerami i youtuberami związanymi z branżą rolniczą. Targom towarzyszyć będzie również mniejsza wystawa dedykowana drzewiarzom i leśnikom. Międzynarodowe Targi AGROTECH 2020 odbędą się w dniach 13-15 marca 2020 w Targach Kielce.

Międzynarodowe Targi Agro-Tech 2020

Międzynarodowe Targi Agro-Tech w Minikowie to coroczne wydarzenie przyciągające producentów rolnych oraz ekspertów z całej Polski. Wystawa skupia się przede wszystkim na samej technice rolniczej oraz prezentowaniu nowoczesnych rozwiązań w tej dziedzinie. Odwiedzający mogą tutaj obejrzeć pokazy różnorodnych maszyn rolniczych, zapoznać się z odmianami roślin uprawnych, wziąć udział w wystawie zwierząt hodowlanych, a także uczestniczyć w konkursach i aukcjach z zakresu rolnictwa. Czterdziesta trzecia edycja targów Agro-Tech zaplanowana została na 20 i 21 czerwca 2020 w Minikowie.

Koniecznie sprawdź nasze stoiska i ścianki reklamowe, które idealnie nadadzą się do zastosowania na tego typu wydarzeniach.

 

przycisk 

  

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl