BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Targi Kielce - trzeba tu być

0
Targi Kielce - trzeba tu być

Jest pewien adres, który szeroko pojęty świat biznesu powinien zapamiętać. Ten adres to ulica Zakładowa 1 w Kielcach. Właśnie tam swoją siedzibę mają Targi Kielce, drugi w Europie Środkowo — Wschodniej organizator targów i wystaw.

Miejsce, które warto znać

Targi Kielce zaliczane są do głównych liderów targowych w Polsce i są znaczącym graczem w tym obszarze na europejskiej mapie. Swoją działalność rozpoczęły w 1992 roku, zaledwie trzy lata po transformacji ustrojowej. Początki były dość skromne, do początku XXI wieku odbywało się tam zaledwie kilka wystaw w ciągu roku, a najbardziej znana z nich poświęcona była Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego. 

Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienna. Targi Kieleckie zdołały zgromadzać jedną trzecią udziałów w polskim rynku targowym i pośród organizatorów wystaw z Europy Środkowo-Wschodniej kielecki ośrodek znajduje się na pozycji nr 2, biorąc pod uwagę liczbę wystawców i wynajętej powierzchni. Popularne targi HUNGEXPO (Budapeszt) czy targi w Kijowie i Brnie ustępują miejsca tym z Kielc. W Polsce bardziej znaczącym wydarzeniem są tylko Międzynarodowe Targi Poznańskie. Targi Kielce są także organizatorem konferencji, seminariów i koncertów.

Dla kogo?

Na licznych wydarzeniach, które odbywają się w kieleckim ośrodku, wystawiają się zarówno globalne marki, jak i lokalni, mali przedsiębiorcy. Dlatego każda osoba prowadząca biznes powinna zapoznać się z kalendarzem eventowym Kileckich Targów. Ilość osób odwiedzających targi, czyli potencjalnych klientów, jest imponująca. Można zatem dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do interesującej nas grupy docelowej, poznać opinię klientów oraz nawiązać współpracę z kontrahentami i podmiotami zainteresowanymi naszą branżą. Obserwacja działań konkurencji też będzie cennym atutem, który pozwoli ulepszyć nam nasze usługi i towary. 

Żeby wyróżnić się na targach, warto zadbać o najlepsze materiały wystawiennicze. Te dostępne w katalogu Retio z pewnością zadowolą najbardziej wymagające gusta. 

Liczby, które robią wrażenie 

Nowoczesny i robiący spore wrażenie ośrodek wystawienniczy ulokowany jest w zachodniej części miasta, przy ul. Zakładowej 1. Na miejsce można dojechać bezpośrednio i wygodnie z dróg S7 i 74. Łączna powierzchnia siedmiu połączonych ze sobą hal zajmuje 36 000 m2. Cała zaś powierzchnia wystawiennicza równa się 90 000 m2. W samym tylko 2018 roku kielecki ośrodek targowy odwiedziło blisko 280 tysięcy gości z ponad 60 krajów. Swoje oferty zaprezentowało zaś ponad 7000 firm. 

Na miejscu dostępne są:

  • media konieczne dla wszystkich celów wystawienniczych;
  • węzły sanitarne;
  • ogromny parking;
  • punkty gastronomiczne (na terenie targów znajdują się 2 restauracje mogące pomieścić ponad 200 gości oraz bary szybkiej obsługi i punkty z kawą, oraz herbatą);
  • zaplecze techniczne i nagłośnieniowe;
  • możliwość organizacji cateringu oraz noclegów;

Oferta - Targi Kielce

Rok rocznie odbywa się tu ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji. Najbardziej znane i chwalone z nich to np. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze (w 2019 padł kolejny rekord tego eventu, na który przybyło ponad 75 000 odwiedzających). 

Oferta Targów Kielce to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, ale można tam również z powodzeniem zaaranżować duże konferencje i kongresy, jak i kameralne spotkania biznesowe.

Centrum Kongresowe 

W 2013 roku wybudowana na terenie targów Centrum Kongresowe. Doceniane jest one za swoją innowacyjność i profesjonalizm. Odbywają się tam zarówno konferencje, jak i kongresy, seminaria, ale również kameralne wystawy czy wernisaże artystyczne. W ofercie znajdziemy halę wystawienniczo-kongresową mieszczącą 4 500 osób z możliwością przygotowania dowolnej aranżacji. Sala kongresowo-bankietowa przeznaczona jest dla 850 osób, a wynajmujący mogą skorzystać z 1 z 19 nowoczesnych sal konferencyjnych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dostęp do 57-metrowej wieży widokowej z 2 salami konferencyjno-bankietowymi.

 

Zobacz produkty na targi Kielce 

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl