BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Tani i skuteczny stojak na wizytówkę

0
Tani i skuteczny stojak na wizytówkę

Wizytówka to konkretny sposób udostępniania innym informacji biznesowych, takich jak nazwa firmy, adres, numer telefonu, adres e-mail i adres internetowy. Jednak dla Ciebie te fizyczne karty nie tylko przedstawiają Twoje dane kontaktowe na papierze. Reprezentują one również wizualnie Twoją firmę, ukazując tożsamość i profesjonalizm Twojej marki.

Wizytówki pozostają istotnym narzędziem marketingowym w różnych branżach z różnych powodów: mogą poprawić legitymizację Twojej marki, zwiększyć świadomość marki i poprawić wyniki finansowe. Wizytówka i stojak na wizytówkę mówi więcej o Twojej firmie, niż myślisz. 

Dlaczego korzystać z wizytówek?

Potrzebujesz tradycyjnych sposobów przekazywania danych kontaktowych firmy użytkownikom, którzy niekoniecznie musza korzystać ze smartfona. W ten sposób ułatwiasz im dotarcie do Ciebie po spotkaniu i ewentualnie skierowanie Cię do kogoś, kto potrzebuje Twoich produktów lub usług.

Wizytówki weryfikują legalność biznesu ułatwiając dotarcie do konkretnych szczegółów:

  • Kim jesteś
  • Co możesz dla nich zrobić
  • Gdzie jesteś?
  • Jak się z tobą skontaktować

Jaki jest więc lepszy sposób, aby przedstawić swoją firmę niż poprzez rozdawanie wizytówek?

Profesjonalnie zaprojektowane wizytówki mogą w kilka sekund zwiększyć legalność Twojej firmy. Dają innym znać, że jesteś poważny i gotowy na biznes. Budują one również świadomość na temat Twojego biznesu.

Stojak na wizytówki

Promuj swoją firmę lub usługę, eksponując wizytówki, dzięki którym klienci mogą łatwo zabrać twoje dane kontaktowe. Wizytowniki, które stoją na stole lub biurku, są wykonane z wysokiej jakości krystalicznie czystego tworzywa sztucznego.

Stołowe urządzenia do wydawania wizytówek są dostępne w wersji z pojedynczym stosem wizytówek lub w wersji czteropoziomowej do wyświetlania 4 różnych wizytówek na różnych poziomach w jednym urządzeniu.

Dane kontaktowe zawsze pod ręką

Chcesz rozpowszechniać dane kontaktowe pracowników? Ekspozytory wizytówkowe w przystępnej cenie promują agentów i ich profesjonalne usługi. Oferta hurtowych ekspozycji wizytówek i stoisk prezentuje dużą ilość wizytówek w sposób zorganizowany i jednocześnie przyciągający uwagę. Przeglądaj akrylowe i metalowe dozowniki informacji, które przyciągną każdego, kto szuka informacji o firmie i pracownikach.

Wizytówka - dane kontaktowe zawsze pod ręką

Stojaki na wizytówki z danymi kontaktowymi są również sprzedawane w wykończeniach drewnianych. Dzięki swojemu tradycyjnemu wyglądowi, drewniane, hurtowe wizytówki tworzą klasyczną prezentację, która jest idealna dla biur prawniczych i rządowych.

Stojaki na wizytówki są wykonane tak, aby zapewnić porządek i dostępność profesjonalnych informacji. Hurtowe wizytówki do biur są dostępne zarówno w wersji naściennej, jak i biurkowej. Te różne opcje rozmieszczenia są doskonałe do wyposażania kart telefonicznych w dowolnym miejscu. Wybieraj spośród różnych jedno, wielokieszonkowych i wielowarstwowych wizytówek, aby pomieścić każdą potrzebną ilość. Prezentując referencje w stojaku z oddzielnymi slotami, zapobiega się dezorganizowaniu się klientów, którzy je przeglądają.

Nasz sklep reklamowy dysponuje także stojakami na wizytówki, które można w prosty sposób zakupić. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, więc w przyszłości może być ich więcej. Kliknij przycisk poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl