BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Tabliczki informacyjne hotelowe. Idealny i tani produkt

0
Tabliczki informacyjne hotelowe. Idealny i tani produkt

Obiekty hotelowe są starannie zaplanowanymi i zaaranżowanymi miejscami o dużym przepływie osób. W celu usprawnienia ruchu osobowego oraz zapobiegając dezorganizacji gości hotelowych stosowane są tabliczki informacyjne, wskazujące kierunek ruchu do określonych miejsc. Punkty docelowe, czyli miejsca, do których goście powinni dotrzeć również powinny być starannie oznaczone, aby klienci obiektu mogli w komfortowy sposób skorzystać z oferty hotelu. Wybierając tabliczki hotelowe, kierujmy się względami praktycznymi i estetyką, nie bez znaczenia jest poziom cenowy produktów.  

Tabliczki do nowoczesnych, ekskluzywnych wnętrz

Najwyższej jakości tabliczki, wykonane z dwóch warstw plexi, montowane za pomocą kołków montażowych, dostępne w ramach kolekcji Lite doskonale sprawdzają się w obiektach urządzonych w nowoczesnym, luksusowym stylu. Gustowne tabliczki informacyjne doskonale prezentują się przy drzwiach pokoi hotelowych, obok drzwi, prowadzących do części gastronomicznej, spa lub rekreacji wodnej. Znakomicie wyglądają w jasnych wnętrzach, w których zastosowane zostały materiały wykończeniowe o wysokim połysku oraz elementy stali. Aby wymienić treść tabliczki informacyjnej należy zdemontować jedną z części plexi, a następnie dokręcić mocowanie. Tabliczki z serii Lite są wyjątkowo gustowne, a jednocześnie niezawodne. 

Proste w obsłudze tabliczki informacyjne

Niezwykle łatwe w montażu oraz wymianie zawartości informacyjnej tabliczki z kolekcji Niko, dostępne w wielu rozmiarach posiadają system "clip-clap", dzięki któremu wymiana informacji na tabliczkach odbywa się w ciągu kilku sekund. Gustowna, o uniwersalnej stylistyce tabliczka odpowiednia jest do każdego obiektu, który dba o doskonałą organizację i niezawodny system informacji dla gości. stosując tabliczki z kolekcji Niko precyzyjnie informujemy klientów o przeznaczeniu danego pokoju, o jego numerze oraz wskażemy odpowiedni kierunek za pomocą strzałek. Tabliczki hotelowe świetnie sprawdzą się jako element, oznaczający gabinety zarządu oraz pracowników administracyjnych obiektu. Jeżeli rozmieszczenie nakazuje, mogą określać umiejscowienie recepcji.

Jeszcze łatwiejsza wymiana zawartości

Czy możliwe jest, aby wymienić zawartość informacyjnej tabliczki za pomocą kliknięcia? Tak. Tabliczki z serii Terg to wyjątkowo proste w obsłudze produkty. Poprzez mechanizm zatrzaskowy wystarczy odgiąć tabliczkę w górnej części do przodu, wymienić zawartość oraz docisnąć do momentu usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. Mimo łatwego systemu obsługi, tabliczki informacyjne Terg nie wyglądają prowizorycznie. Wręcz przeciwnie, ich szara stylistyka, połączona z nowoczesnym kształtem zapewnia znakomity efekt wizualny, który będzie prezentował się znakomicie w każdym wnętrzu. Łatwość wymiany treści charakteryzuje również tabliczki informacyjne Pure. Dzięki minimalistycznej stylistyce wyglądają niezwykle elegancko, a łatwy montaż za pomocą taśmy dwustronnej montażowej pozwala zastosować je w każdym miejscu. 

Tabliczki informacyjne dla hoteli to niezbędny element wystroju, ułatwiający gościom korzystanie z obiektu. Aby zapewnić komfort pobytu klientów oraz zachować nowoczesną, spójną z wystrojem obiektu stylistykę, warto wybierać tabliczki, które:

  • prezentują nowoczesną formę,
  • wykonane są z wysokiej jakości materiałów,
  • posiadają niewidoczny, łatwy sposób wymiany informacji,
  • charakteryzują się niezawodną wytrzymałością,
  • dostępne są w zróżnicowanych wymiarach,
  • kuszą atrakcyjną ceną.

Zastosowanie tabliczek informacyjnych w hotelach jest zróżnicowane, dlatego warto połączyć kilka rodzajów elementów informacyjnych, aby stworzyć sprawny system informacji. Strzałki, wskazujące kierunek mogą zostać umieszczone na tabliczkach konkretnej kolekcji, numery pokoi również. Podobnie w przypadku oznaczania gabinetów lub przestrzeni rekreacyjnej.

Tabliczki informacyjne są bardzo przydatnym produktem nie tylko w hotelach, ale także w biurach i gabinetach. Postaw na najwyższą jakość i zapoznaj się z naszą ofertą klikając w przycisk poniżej.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl