BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Tabliczki informacyjne do szkoły. Co polecamy?

0
Tabliczki informacyjne do szkoły. Co polecamy?

Szkoły szczególnie te większe to prawdziwe labirynty pięter, korytarzy, sal. Bardzo łatwo się tam zgubić. Gąszcz pokoi, sal, toalet, pomieszczeń technicznych rozmieszczonych na różnych kondygnacjach może powodować problem z odnalezieniem właściwego pomieszczenia.

W szkole nawigacja nie pomoże…

Niestety większość szkół i uczelni nie posiada oznaczeń sal, ponieważ namalowane na drzwiach numerki sprzed dwóch dekad już dawno nie są widoczne. Dzieci i młodzież szczególnie na początku swojej przygody z edukacją w tej właśnie placówce mają problem z odnalezieniem właściwych pomieszczeń. Przez co panuje nerwowa atmosfera, uczniowie spóźniają się na zajęcia wprowadzając ogólną dezorganizacje pracy nauczycieli, wykładowców i pozostałych uczniów.

Tabliczka informacyjna - znaczne ułatwienie

Tabliczki przydrzwiowe potwierdzają prawidłowość, że mała rzecz może mieć wielkie znaczenie. Takie oznaczenia mogą pełnić dwojakie funkcje:

  • wskazywać na numer, nazwę pomieszczenia
  • wskazywać drogę.

Podstawową funkcją tabliczek informacyjnych jest oznaczanie numeru sali lub nazwy pomieszczenia albo obu tych rzeczy równocześnie. Proste oznakowanie pomieszczenia jak np.: toaleta, pokój nauczycielski, sala informatyczna, stołówka, księgowość, pokój pielęgniarki, znacznie ułatwi życie wszystkim uczęszczającym do placówki, a także kadrze pracującej. Drugą funkcją, jaką mogą pełnić tabliczki przydrzwiowe to wskazywanie drogi. Bardzo proste oznaczenie ze strzałkami oraz opisem dokąd one kierują także ułatwia funkcjonowanie w dużej placówce. Przecież do placówek edukacyjnych nie przychodzą jedynie uczniowie. Warto oznaczyć w ten sposób dokąd mają zgłaszać się kandydaci do przyjęcia, przedstawiciele handlowi, kurierzy, czy rodzice szukający pokoju nauczycielskiego.

Niski koszt duże wrażenie

Umieszczenie przy pomieszczeniach tabliczek informacyjnych od razu nadaje placówce eleganckiego wyglądu. W ten sposób wnętrze budynku robi dobre wrażenie, ponieważ właściwa organizacja stanowi synonim profesjonalizmu. Oznaczając właściwie drogę do głównych pomieszczeń oszczędzamy czas swój oraz wszystkich korzystających z tego wnętrza.

Sprytny nośnik informacji

Tabliczka informacyjna, tabliczka montowana na drzwi, czy tabliczka przydrzwiowa, bez względu jak nazwiemy ten produkt pełni on funkcję reprezentacyjną oraz informacyjną. Co ważne zamieszczone w nim nazwy czy oznaczenia bardzo łatwo wymienić na inne. Proponowane przez nas tabliczki informacyjne produkowane są w kilku wariantach, które pozwalają na dobór właściwej, która będzie idealnie pasowała do naszego wnętrza.

Sposoby montażu

Tabliczki informacyjne możemy umieścić na drzwiach, obok drzwi lub w dowolnym miejscu na ścianie. Te ułatwiające życie produkty posiadają bardzo prosty sposób montażu. Najłatwiejszy z nich polega na przymocowaniu tabliczki poprzez przymocowanie dwustronnej taśmy klejącej.

Pięć linii, by było z czego wybierać

Tabliczki informacyjne, które proponujemy dzielą sią na pięć różnych linii, które różnią się od siebie wyglądem oraz zastosowaniem różnych materiałów:

  • seria Pure;
  • seria Terg;
  • seria Nico;
  • seria Lite;
  • seria Man.

Seria Pure łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Wymiana treści w tym modelu jest dziecinnie prosta, a całość wykonana jest z trwałego, grubego profilu aluminiowego. Linia TERG to uosobienie elegancji połączonej z nowoczesnym wyglądem oraz neutralnym kolorem. Wymiana zawartości tabliczki nie wymaga użycia żadnych narzędzi, odbywa się poprzez otwarcie zatrzasków. Nico to popularna, linia naszych tabliczek, która charakteryzuje się podobnie jak wszystkie tabliczki, które proponujemy na Retio.pl, łatwością wymiany ich zawartości. Linia Lite idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych. Treści wymieniamy tutaj poprzez wykręcenie dystansów, które trzymają płytki. Seria Man to minimalizm w najlepszym wydaniu. Idealnie komponuje się z jasnymi wnętrzami.

Tabliczki informacyjne stanowią bardzo ważny element wyposażenia wnętrz szczególnie tych użyteczności publicznej takich jak szkoły, szpitale. Idealnie sprawdzą się także w każdym biurze.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą tabliczek informacyjnych klikając w przycisk poniżej.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl