BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe – wyróżnij się na targach!

0
Stoiska targowe – wyróżnij się na targach!

W dzisiejszych czasach dotarcie do nowej grupy potencjalnych klientów jest nie lada wyzwaniem. Liczy się przede wszystkim oryginalność i unikatowość. By trafić do bezpośredniego kontaktu z nowymi kupcami, coraz większą popularnością cieszą się targi oraz różnego rodzaju wystawy, podczas których istnieje możliwość zareklamowania swoich produktów, a przy tym samej marki. Aby wyróżnić się wśród tłumu, warto postawić na profesjonalnie stoiska reklamowe, zrealizowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Podstawą jest oryginalny pomysł!

Dla wielu firm uczestnictwo na targach jest niemalże obowiązkiem. Warto zatem zadbać o to, by to nasze stoisko targowe wyglądało atrakcyjnie i zachęcało do podejścia. Zabudowa wystawiennicza powinna charakteryzować się innowacyjnym pomysłem. Musi wyróżniać się wśród tłumu. Nasze stoiska reklamowe zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym realizowane są z dbałością o każdy najmniejszy detal. Ponadto są również bardzo funkcjonalne – w zależności od opcji, którą wybierzemy, zestawy targi zawierają lady reklamowe, ścianki wystawiennicze, a także potykacze reklamowe, a w niektórych przypadkach nawet systemy podwieszane. Tworząc stoiska wystawiennicze, musimy również pomyśleć o dodatkowych elementach, takich jak materiały promocyjne, materiały multimedialne, czy też catering. W ten sposób stworzymy dla potencjalnych klientów przyjemną atmosferę i chęć dalszej rozmowy.

Czym są stoiska wystawiennicze?

Są gotowymi zabudowami targowymi składającymi się z kilku do kilkunastu głównych komponentów oraz elementów łączących. Wyprodukowane ze stosunkowo lekkich, aluminiowych modułów, na których montowana jest grafika drukowana na sztywnym materiale PCV lub na materiale tekstylnym. Wymagają od Państwa użycia niewielu narzędzi przy montażu oraz poświęcenia niezbędnego czasu. Stoiska dostępne na naszej stronie posiadają możliwość zamontowania oświetlenia. Postawiliśmy na klasyczne, proste formaty, aby nie musieli Państwo zmieniać ich designu przy udziale w kolejnych i kolejnych imprezach czy targach.

 

Duża powierzchnia do zapełnienia!

Ścianki reklamowe charakteryzują się dużą powierzchnią, przez co swobodnie możemy prezentować i reklamować naszą firmę. Nie musisz ograniczać się co do tego, co pragniesz przekazać. Dzięki nowoczesnym materiałom i estetycznemu wyglądowi możliwe jest stworzenie unikalnych grafik, przez co nasze ścianki targowe będą przyciągać uwagę już z dużej odległości. Są lekkie, a co za tym idzie mobilne, dzięki czemu możemy umieścić je w dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Nasze lady reklamowe także cechują się odpowiednią przestrzenią do nawiązywania kontaktu z potencjalnym klientem. To również idealne miejsce, aby umieścić na nich materiały reklamowe, czy poczęstunek. Kto nie lubi skubnąć sobie czegoś drobnego na drugie śniadanie? :)

Mogą one wyróżniać się kształtem, wzorem lub kolorem, najważniejsze jest to, aby w pełni odpowiadały naszym potrzebom, były praktyczne, a także nowoczesne. Profesjonalne stoiska targowe muszą również zawierać stół oraz krzesła, przy których można wygodnie usiąść z klientem i porozmawiać. To niezwykle ważne, a my o to szczególnie zadbaliśmy!

Co w trawie piszczy?

W ostatnich latach niezwykle atrakcyjne są podwieszenia na targi. Systemy podwieszane umożliwiają prezentację naszych usług bądź oferty nawet wtedy, gdy nasze stoisko jest niewielkich wymiarów. Materiały, z których wykonane są systemy podwieszane charakteryzują się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Drukowana na nich grafika w pełni oddaje ostrość, a także kolory, dzięki czemu otrzymamy doskonałą reklamę. Oferujemy różne wymiary, a nawet kształty systemów podwieszanych: prostokątne, kwadratowe, owalne lub stożkowe. Samodzielnie możemy więc zdecydować o wyglądzie podwieszenia według naszych potrzeb.

 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju stoiska targowe. Dostępne w wymiarach od 9 do 50m². Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Być może realizacja stoiska targowego nie należy do najtańszych, ale z pewnością przyczyni się do wzrostu liczby Twoich klientów!

Sprawdź nasz asortyment na stronie: retio.pl

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl