BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianki reklamowe tekstylne - dlaczego warto?

0
Ścianki reklamowe tekstylne - dlaczego warto?

Tekstylne ścianki reklamowe szturmem zyskują uznanie klientów. Szereg proponowanych przez nie zalet, a także względnie niska cena zakupu dają wymierne korzyści nabywcy. Ten może ustawiać ścianki na branżowych targach, konferencjach, czy ważnych wystawach. Estetyczny nadruk i łatwy montaż sprawią, że stanowisko nawet z dużej odległości zaciekawi potencjalnego odbiorcę. Dlaczego warto stawiać na ścianki reklamowe tekstylne, zamiast ich odpowiedników z tworzywa?

Cena, która może zaskoczyć

Pierwszym aspektem, na jaki warto zwrócić uwagę podczas zamawiania ścianek tekstylnych jest ich cena. W stosunku do tych samych produktów wykonanych z tworzywa koszt zakupu jest po prostu... mniejszy. Decydując się na tekstylne ścianki reklamowe zyskuje się nie tylko spore oszczędności, lecz przede wszystkim wysokiej jakości nadruk i efektowną tkaninę, pochłaniającą światło. Uszkodzenie tekstylnej ścianki jest praktycznie niemożliwe, a sam materiał nadaje się do prania - dzięki temu raz wydane pieniądze pozwolą firmie na wielokrotne wykorzystywanie promocyjnego standu na innych wydarzeniach. Wszystko to w cenie niższej, niż przy zakupie ścianki reklamowej z tworzywa.

Materiał gwarantujący perfekcyjną prezentację

Promocyjne standy tekstylne powstają z wysokiej jakości tkaniny display stretch. To właśnie ona odpowiedzialna jest za unikatowe właściwości ścianek reklamowych. Nadrukowane na niej grafiki osiągają pożądaną głębię koloru, będąc odporne na pranie przez użytkownika. Elastyczny materiał pozwala na łatwy montaż na stelażu, a specjalnie zamówione produkty mogą cechować się dwustronnie nadrukowaną grafiką. Display Stretch jest na tyle elastyczny, by perfekcyjnie dopasować się do kształtu elementów stelaża. Na tkaninie doskonale widoczne są nawet najdrobniejsze szczegóły nadruku, które nie ulegają blaknięciu. Co ważne materiał, z którego powstają tekstylne ścianki reklamowe pochłania padające na niego światło. Dzięki temu umieszczone na nim elementy są doskonale widoczne dla obserwatorów nawet w najbardziej nasłonecznionym miejscu.

Wielokrotny montaż to nie problem!

Ważnym kryterium, którym kierowali się projektanci tekstylnych standów promocyjnych był szybki i łatwy montaż. Zestaw zamawiany przez klienta składa się z aluminiowej konstrukcji, której elementy zostały szczegółowo ponumerowane dla sprawniejszego montażu. Stand może mierzyć nawet do kilku metrów wysokości, dlatego do zestawu dołączone zostały specjalne części stabilizujące, które przytwierdzają konstrukcję do podłoża. Również tkanina z grafiką reklamową projektowana była z myślą o łatwym montażu i demontażu. Bardzo szybko można ją naciągnąć na aluminiowy stelaż, a dzięki obszyciu jej zamkiem błyskawicznym poszczególne elementy tworzące konstrukcje stają się integralną całością. Z myślą o wygodzie użytkownika wykonany z aluminium stelaż warzy niewiele, tak by jego składanie generowało jak najmniej trudności. Jak podkreślają dotychczasowy posiadacze tekstylnych ścianek reklamowych - z ich montażem i rozbiórką poradzi sobie osoba bez jakiegokolwiek przeszkolenia.

Sposób łączenia profili w ściankach tekstylnych

Standy reklamowe dla mobilnych

Łatwy montaż i demontaż tekstylnej ścianki reklamowej wiąże się także z inną z jej zalet - najwyższą mobilnością. Zamówiony przez nabywcę zestaw składa się bowiem z części budujących stelaż, stabilizatorów, tkaniny z grafiką promocyjną oraz wygodnej torby transportowej. Ta wyposażona jest w specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz w zamek błyskawiczny, dzięki któremu poszczególne elementy zestawu można stabilnie przewozić. Bezpośrednio po złożeniu stand reklamowy z powodzeniem mieści się do bagażnika samochodu osobowego, dlatego nie trzeba planować dla niego specjalnej formy transportu. Elementy tworzące nawet kilkumetrowe konstrukcje demontowane są na krótsze części tak, by użytkownik nie miał żadnych problemów zarówno w spakowaniu nieużywanej ścianki reklamowej, jak i jej transporcie i magazynowaniu. Dzięki szczelności torby, a także jej dodatkowym wzmocnieniom poszczególne części standu są całkowicie bezpieczne - nie ma możliwości, by pojawiły się na nich niechciane zagięcia, czy rozerwania tkaniny.

Łatwa wymiana prezentowanej na ściance grafiki

Jedną z ważniejszych zalet tekstylnych ścianek reklamowych jest również możliwość szybkiej zmiany grafiki prezentowanej na stelażu. Jeśli w przyszłości firma będzie przygotowywała się na targi lub konferencję wymagającą innego podejścia do swojej reklamy, wówczas z łatwością może zmienić projekt umieszczony na swoim standzie promocyjnym. Uniwersalne rozmiary elastycznej tkaniny mogą być wykorzystywane przez użytkowników ścianki reklamowej naprzemiennie. Możliwość jej odświeżania w pralce, a także odporność na blaknięcie pierwotnych kolorów są właściwościami oczekiwanymi przez nabywców.

Z uwagi na łatwiejszą współpracę użytkownika z tekstylnymi ściankami reklamowymi są one coraz popularniejsze wśród nabywców. Zrezygnowanie z podatnego na załamania tworzywa na rzecz estetycznego i łatwego w przechowywaniu materiału stanowi duże ułatwienie dla reklamodawców. Mogą oni liczyć na doskonałą jakość nadruku, odpornego na czyszczenie w pralce - niezależnie od tego, co umieszczone zostanie na ściance reklamowej.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę ścianek i standów tekstylnych naciskając przycisk poniżej, a jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz - po prostu do nas napisz, wykonujemy również ścianki pod wymiar, a nawet kształt!

 

Ścianki reklamowe tekstylne 

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl