BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianki prasowe na wybory parlamentarne

1
Ścianki prasowe na wybory parlamentarne

Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj udaną i efektowną konferencję prasową bez ścianek prasowych, na których tle występują politycy. W czasie gorącego okresu przedwyborczego szczególnie ważne jest, żeby wyborcy kojarzyli nazwisko kandydata z nazwą jego partii politycznej i jej logotypem. To, czy zostaniemy przez wyborców zapamiętani, może mieć decydujący wpływ na to, czy osiągniemy swoje polityczne cele.

Wybory za pasem, wybierz więc ścianki prasowe

W Polsce wybory parlamentarne odbędą się już na jesieni. Oznacza to, że intensywne kampanie poszczególnych kandydatów partii politycznych rozpoczną się lada moment. W każdym mieście, miasteczku i wsi możemy spodziewać się występów polityków, którzy będą chcieli przekonać nas do naniesienia krzyżyka przy ich nazwisku na kartach wyborczych.

Spotkania z obywatelami i mediami powinny być przez polityków „elegancko opakowane”, aby zrobiły odpowiednie wrażenie na odbiorcach i zapadły im w pamięć. Startujący w wyborach muszą być wiarygodni i profesjonalni w tym, co robią. Inaczej nie przekonają do siebie i swojego programu ludzi. Muszą też znakomicie prezentować się wizualnie. I nie chodzi tylko tu o odpowiednią fryzurę czy idealnie skrojony garnitur. Ważna jest również przestrzeń, wokół której politycy i polityczki komunikują się ze światem.

O tę najbliższą przestrzeń – tło – trzeba szczególnie zadbać w przypadku konferencji prasowych i spotkań wyborczych. W końcu konferencje to jedne z najbardziej skutecznych sposobów na dotarcie do szerokiej opinii publicznej z naszym przekazem. Priorytetową kwestią musi więc być zadbanie o promocję wizerunkową kandydata. Tutaj z pomocą przychodzą ścianki prasowe.

Masz wybór

Produkując ścianki prasowe w Retio, pamiętamy doskonale o tym, że powinny być one niezwykle atrakcyjne wizualnie, przy tym trwałe, łatwe i wygodne w użytkowaniu oraz funkcjonalne. Współpracując już z wieloma klientami ze świata polityki, zdążyliśmy dokładnie poznać ich wysokie wymagania i oczekiwania oraz różnorodne potrzeby. Pozwoliło nam to stworzyć systemy, które odznaczają się wysoką estetyką i jakością wykonania.

Na początek proponujemy zapoznać się ze Ścianką Tekstylną Prostą o wymiarach 3 x 2,4 m z wydrukiem:

Należy ona do serii ścianek aluminiowych. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy często będą korzystali ze swoich systemów, będą je transportować, rozkładać i składać. Tkaninę, na której zawarty może być logotyp partii oraz imię i nazwisko kandydata, można ze spokojną głową prać a później szybko i wygodnie naciągnąć na lekki stelaż. W komfortowej obsłudze produktu pomaga również zamek błyskawiczny, umieszczony na jego krawędziach. Grafika, która widnieje na tekstyliach, prezentuje się znakomicie, barwy są głębokie, soczyste i wyraźne nawet z dużej odległości. Oczywiście całość systemu jest mobilna, lekka i dostosowana do bezproblemowego transportu. Na ściankę tę, jak i na wszystkie inne, dajemy aż 5 lat gwarancji.

Kolejnym systemem godnym polecenia jest Ścianka Tekstylna Prosta o wymiarach 6x2,4 m z wydrukiem: 

Z powodzeniem pozwala wyeksponować nazwisko kandydata i logotyp jego partii lub ugrupowania. Solidna konstrukcja, mobilność i łatwość w obsłudze są największą zaletą tego produktu. Osoba, która pojawi się na tle takiej ścianki prasowej, może być w stu procentach pewna, że zyska nowych, entuzjastycznie i przychylnie nastawionych odbiorców.

Ścianki prasowe są stosunkowo prostym, tanim i skutecznym sposobem podkreślenia naszej politycznej obecności. Pomagają w budowie dobrej reputacji, uwypuklają profesjonalizm i pozwalają kandydatom startującym w wyborach wypaść znakomicie i wiarygodnie zarówno na spotkaniach/konferencja live, jak i w telewizji.

Ścianka to nie wszystko

Czas wyborów to dla polityków czas licznych spotkań z wyborcami i rozmowy z nimi. Koniecznie trzeba postarać się o to, żeby stworzyć jak najlepsze warunki do takich rozmów. Dlatego warto i należy skorzystać z różnej maści systemów konferencyjnych, do których nie należą przecież jedynie ścianki prasowe.

Równie istotne będą w tym przypadku np. trybunki, flagi z partyjnym logo i nazwiskiem kandydata, stojaki na ulotki lub standy i rollupy. Pozytywne reakcje wywoła z pewnością stół konferencyjny z obrusem przyozdobionym partyjnym logotypem. Skuteczna i dobrze prowadzona kampania wyborcza nie może obejść się bez tych wszystkich elementów. Wie o tym każdy dobry PR-owiec polityczny.

Wszystkie te systemy znajdziesz w naszej kategorii z systemami konferencyjnymi, którą przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby tegorocznych wyborów. Przejdziesz do niej poprzez poniższy przycisk.

 

Systemy konferencyjne 

 

Komentarze do wpisu (1)

6 sierpnia 2019

Taka ścianka prasowa to super sprawa. Dzięki za radę.

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl