BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianka reklamowa z materiału tekstylnego

0
Ścianka reklamowa z materiału tekstylnego

W dzisiejszych czasach nie można już sobie wyobrazić prowadzenia biznesu bez odpowiedniej reklamy. Ale dobrą kampanię reklamową prowadzi się nie tylko w mediach tradycyjnych, elektronicznych czy społecznościowych. Ważne jest również to, by docierać ze swoim przekazem do odpowiedniej grupy docelowej także podczas istotnych wydarzeń branżowych takich jak konferencje czy targi. W tym z pewnością pomogą profesjonalne ścianki reklamowe. W całym zatrzęsieniu produktów tego typu wciąż dużą popularnością cieszą się ścianki tekstylne, które w dodatku nie tylko są bardzo lekkie, ale mogą znajdować zastosowanie znacznie szersze niż wyłącznie do tradycyjnej reklamy.

Lekkie i łatwe w transporcie tekstylne ścianki reklamowe

Tekstylne ścianki reklamowe mają to do siebie, że bardzo łatwo je transportować i rozkładać. Co więcej, do rozłożenia nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. To w znaczącym stopniu pomaga w korzystaniu z nich podczas imprez branżowych poza siedzibą firmy. Takie produkty są wykonywane w technologii z użyciem lekkich aluminiowych stelaży, które można błyskawicznie, w ciągu kilku sekund rozłożyć kilkoma ruchami. Również z powodu wykorzystania takich stelaży ścianki tekstylne bywają czasem nazywane aluminiowymi.

Ścianki w różnych kształtach

Bardzo szeroki wybór dostępnych na rynku ścianek tego typu sprawia, że można wybrać takie, które najlepiej będą pasowały do danej okazji, ale także do przestrzeni, w której mogą być eksponowane. Ze względu na kształt ścianki tekstylne można podzielić na cztery podstawowe grupy:

  • proste,
  • łukowe,
  • falowane,
  • typu snake

Proste ścianki są już znane od wielu lat i niektórzy klienci są nimi znudzeni, dlatego poszukują bardziej kreatywnych rozwiązań, które pozwolą im się wyróżnić wśród konkurencji. Stąd inne pomysły, takie jak zagięte po bokach lub u góry i dołu ścianki łukowe, falowane, których górna krawędź zgodnie z nazwą przypomina kształtem falę, a także coraz popularniejsze, nowoczesne standy reklamowe typu snake, mające przywoływać skojarzenia ze stojącym wężem.

Futurystyczne kształty

Projektanci szukają jednak cały czas kolejnych pomysłów, które dadzą jeszcze większy wybór ścianek reklamowych i wystawienniczych. Do takich rozwiązań można ostatnio zaliczyć na przykład ścianki typu Meeting Pod, które mają kształt niepełnego okręgu. Dzięki temu uzyskano przestrzenny efekt prezentowanej grafiki, a jednocześnie stworzono miejsce do spotkań wewnątrz. Wielbicielom niekonwencjonalnych rozwiązań do gustu przypaść mogą także na przykład wolnostojące ścianki tekstylne w kształcie półksiężyca.

Łatwość czyszczenia

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednym bardzo dużym atucie ścianek wykonanych z materiałów tekstylnych. Dzięki rodzajowi materiału są one przydatne do wielokrotnego użytku w różnych sytuacjach. Można je bowiem bardzo łatwo czyścić ze wszelkich najczęściej spotykanych zabrudzeń. I nie chodzi tylko o podstawowe przetarcie, ale także wykonanie pełnego praniaWspółczesne grafiki umieszczane na standach czy ściankach są wykonane w na tyle wytrzymałej technologii, że pranie absolutnie im nie szkodzi. Nie dość, że nie ulegają uszkodzeniu, to jeszcze bardzo dobrze zachowują kolory przez długi czas.

Ścianki dla blogerów i fotografów

Ścianki tekstylne mają na tyle szerokie zastosowania, że przydają się nie tylko firmom podczas branżowych wydarzeń, ale także uzyskują ostatnio dużą popularność wśród osób publikujących swoje wideoblogi w internecie. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdza się ścianka typu Bluescreen Premium, stanowiąca idealne tło do nagrania. Może być także stosowana w innych kolorach, ze szczególnym uwzględnieniem zielonego.

Tekstylne tła są także od lat spotykane w studiach fotograficznych, w których pomagają utrzymać wysoką jakość wykonywanych fotografii. Ich dużym atutem jest tu możliwość szybkiego dokonania zmiany rodzaju grafiki stanowiącej tło podczas sesji zdjęciowych. Odpowiednio wysokiej jakości materiał tekstylny utrzymuje głębię kolorów i bardzo dobrze współgra z profesjonalnym oświetleniem fotograficznym.

Ścianka reklamowa może być nie tylko reklamowa, ale wniosek jest jeden - musi być dobrej lub najlepszej jakości, a takie znajdziesz tylko w ofercie naszego sklepu reklamowego Retio. Kliknij w przycisk poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl