BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ścianka reklamowa składana - wygoda i funkcjonalność

0
Ścianka reklamowa składana - wygoda i funkcjonalność

Targi branżowe, imprezy firmowe, czy stoisko na imprezach kulturalnych - niezależnie od zaplanowanego wydarzenia firma powinna zadbać o właściwą prezentację swojej działalności. Dzisiaj to właśnie ścianki reklamowe stały się jednym z częściej wykorzystywanych nośników promocji dla firm rozpowszechniających swoją działalność poza murami jednostki. Zwłaszcza, że mogą być one wielokrotnie wykorzystywane oraz mieć formę mobilną, a więc przystosowaną do demontażu i montażu bez użycia narzędzi. Jak ścianka reklamowa składana pomóc może w promowaniu firm?

Komu dedykowane są ścianki reklamowe?

Podstawową zaletą ścianek reklamowych składanych jest fakt, że mogą z nich korzystać organizacje z niemal każdego sektora. Na materiale tekstylnym drukowana jest dowolna grafika zgodna z wizerunkiem danej firmy, a lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie i transport stelaża. To z kolei pozwala, by składana ścianka reklamowa promowała firmę przy okazji różnych wydarzeń - nie tylko targów branżowych, lecz także eventów o innym charakterze. Modele ścianek reklamowych z możliwością składania cechują się przede wszystkim lekką konstrukcją wykonaną z włókna szklanego, czy wzmacnianego aluminium. Ich montaż i demontaż nie wymaga wykorzystania żadnych narzędzi.

Rodzaje składanych ścianek reklamowych

Składane ścianki reklamowe swój uniwersalny charakter zawdzięczają pomysłowości konstruktorów. To właśnie oni odpowiedzialni są za przemyślane połączenie właściwości promocyjnych z funkcjonalnością stelaży. Tym samym mówić można o wielu rodzajach składanych ścianek reklamowych - oto wybrane z nich.

Składane stoisko ze ściankami reklamowymi

Okazuje się, że do składanych modeli ścianek reklamowych zaliczyć można... kompletne stoiska targowe! W Retio dostępne jest bowiem stoisko Fruity, które oprócz promowania firmy za pomocą starannie nadrukowanej grafiki reklamowej, pozwala na dowolne łączenie modułów stoiska. Poszczególne elementy konstrukcji łączy się "na klik", a po złożeniu ścianki reklamowe złożyć można do toreb transportowych. Poza tekstylnymi standami Fruity to także lady magnetyczne - kompleksowość zestawu widoczna jest więc gołym okiem!

Stoisko targowe fruity

Stoisko targowe Fruity - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Klasyczne ścianki reklamowe składane

Zdecydowanie mniejszym, lecz równie atrakcyjnym w oczach nabywców standem reklamowym jest model Monolith. Łatwo rozkładający się stelaż oraz zapinany na zamek błyskawiczny wydruk pozwalają, by firmy ustawiały składaną ściankę reklamową w dowolnie wybranym miejscu! Zaletą modelu Monolith jest jego niewielka waga, przy jednoczesnej dużej stabilności. Podłoże wsparte jest bowiem przez podstawę wykonaną ze stali, przez co nie ma mowy o nieoczekiwanych wahaniach konstrukcji.

Ścianka Stand reklamowy Monolith

Stand Ścianka reklamowa Monolith - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Modele typu Hop-Up

Zainteresowani mają również możliwość wyboru ścianek reklamowych typu Hop-UpModele te dostosowane są do potrzeb firm, które wielokrotnie zmieniają miejsce swoich wystaw i zawsze potrzebują mieć pod ręką profesjonalnie wyglądające materiały promocyjne. Jednostronnie wydrukowana grafika ulega łatwemu demontażowi i może być przenoszona w specjalnych torbach. Podobnie, jak w przypadku wcześniej omawianych modeli ścianka reklamowa składana Hop-Up nie wymaga użycia narzędzi podczas montażu!

Ścianka reklamowa składana Hop-Up

Ścianka reklamowa składana Hop-Up - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Wygoda, funkcjonalność, ale nie tylko

Warto wspomnieć także o korzyściach płynących ze stosowania składanych standów reklamowych. Poza wygodą - konstrukcje montowane są beznarzędziowo - oraz funkcjonalnością - tekstylna grafika może być odświeżana w pralce, co pozwala na jej wielokrotne użycie - ścianki reklamowe mają o wiele więcej zalet! Gwarantują one bowiem niezwykle profesjonalną prezentacje firmie, która z nich korzysta. Wybrane stelaże składane mogą mieć nawet kilka metrów długości, a niektóre z nich pozwalają także na montaż oświetlenia, co dodatkowo uatrakcyjnia treść promocyjną w oczach nabywców. Co więcej, niewielka waga stelaży ułatwia transportowanie nawet największych modeli z miejsca na miejsce, nie ujmując przy tym ich stabilności. W zależności od modelu składane ścianki reklamowe posiadają bowiem specjalne wsporniki lub kołki montowane w podłożu, by zapewnić im stabilne utrzymywanie się w wybranym miejscu. 

Reklamowa ścianka składana to świetny produkt, który z pewnością ułatwi wystawienie się na targach, czy zorganizowanie profesjonalnego stoiska. Zapoznaj się z naszą ofertą klikając w przycisk poniżej.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl