UWAGA! Zamówienia w trybie express w tej chwili realizowane będą bez dopłaty ze strony klienta, co oznacza krótszy czas realizacji.
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Ścianka reklamowa składana - wygoda i funkcjonalność

0
Ścianka reklamowa składana - wygoda i funkcjonalność

Targi branżowe, imprezy firmowe, czy stoisko na imprezach kulturalnych - niezależnie od zaplanowanego wydarzenia firma powinna zadbać o właściwą prezentację swojej działalności. Dzisiaj to właśnie ścianki reklamowe stały się jednym z częściej wykorzystywanych nośników promocji dla firm rozpowszechniających swoją działalność poza murami jednostki. Zwłaszcza, że mogą być one wielokrotnie wykorzystywane oraz mieć formę mobilną, a więc przystosowaną do demontażu i montażu bez użycia narzędzi. Jak ścianka reklamowa składana pomóc może w promowaniu firm?

Komu dedykowane są ścianki reklamowe?

Podstawową zaletą ścianek reklamowych składanych jest fakt, że mogą z nich korzystać organizacje z niemal każdego sektora. Na materiale tekstylnym drukowana jest dowolna grafika zgodna z wizerunkiem danej firmy, a lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie i transport stelaża. To z kolei pozwala, by składana ścianka reklamowa promowała firmę przy okazji różnych wydarzeń - nie tylko targów branżowych, lecz także eventów o innym charakterze. Modele ścianek reklamowych z możliwością składania cechują się przede wszystkim lekką konstrukcją wykonaną z włókna szklanego, czy wzmacnianego aluminium. Ich montaż i demontaż nie wymaga wykorzystania żadnych narzędzi.

Rodzaje składanych ścianek reklamowych

Składane ścianki reklamowe swój uniwersalny charakter zawdzięczają pomysłowości konstruktorów. To właśnie oni odpowiedzialni są za przemyślane połączenie właściwości promocyjnych z funkcjonalnością stelaży. Tym samym mówić można o wielu rodzajach składanych ścianek reklamowych - oto wybrane z nich.

Składane stoisko ze ściankami reklamowymi

Okazuje się, że do składanych modeli ścianek reklamowych zaliczyć można... kompletne stoiska targowe! W Retio dostępne jest bowiem stoisko Fruity, które oprócz promowania firmy za pomocą starannie nadrukowanej grafiki reklamowej, pozwala na dowolne łączenie modułów stoiska. Poszczególne elementy konstrukcji łączy się "na klik", a po złożeniu ścianki reklamowe złożyć można do toreb transportowych. Poza tekstylnymi standami Fruity to także lady magnetyczne - kompleksowość zestawu widoczna jest więc gołym okiem!

Stoisko targowe fruity

Stoisko targowe Fruity - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Klasyczne ścianki reklamowe składane

Zdecydowanie mniejszym, lecz równie atrakcyjnym w oczach nabywców standem reklamowym jest model Monolith. Łatwo rozkładający się stelaż oraz zapinany na zamek błyskawiczny wydruk pozwalają, by firmy ustawiały składaną ściankę reklamową w dowolnie wybranym miejscu! Zaletą modelu Monolith jest jego niewielka waga, przy jednoczesnej dużej stabilności. Podłoże wsparte jest bowiem przez podstawę wykonaną ze stali, przez co nie ma mowy o nieoczekiwanych wahaniach konstrukcji.

Ścianka Stand reklamowy Monolith

Stand Ścianka reklamowa Monolith - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Modele typu Hop-Up

Zainteresowani mają również możliwość wyboru ścianek reklamowych typu Hop-UpModele te dostosowane są do potrzeb firm, które wielokrotnie zmieniają miejsce swoich wystaw i zawsze potrzebują mieć pod ręką profesjonalnie wyglądające materiały promocyjne. Jednostronnie wydrukowana grafika ulega łatwemu demontażowi i może być przenoszona w specjalnych torbach. Podobnie, jak w przypadku wcześniej omawianych modeli ścianka reklamowa składana Hop-Up nie wymaga użycia narzędzi podczas montażu!

Ścianka reklamowa składana Hop-Up

Ścianka reklamowa składana Hop-Up - kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Wygoda, funkcjonalność, ale nie tylko

Warto wspomnieć także o korzyściach płynących ze stosowania składanych standów reklamowych. Poza wygodą - konstrukcje montowane są beznarzędziowo - oraz funkcjonalnością - tekstylna grafika może być odświeżana w pralce, co pozwala na jej wielokrotne użycie - ścianki reklamowe mają o wiele więcej zalet! Gwarantują one bowiem niezwykle profesjonalną prezentacje firmie, która z nich korzysta. Wybrane stelaże składane mogą mieć nawet kilka metrów długości, a niektóre z nich pozwalają także na montaż oświetlenia, co dodatkowo uatrakcyjnia treść promocyjną w oczach nabywców. Co więcej, niewielka waga stelaży ułatwia transportowanie nawet największych modeli z miejsca na miejsce, nie ujmując przy tym ich stabilności. W zależności od modelu składane ścianki reklamowe posiadają bowiem specjalne wsporniki lub kołki montowane w podłożu, by zapewnić im stabilne utrzymywanie się w wybranym miejscu. 

Reklamowa ścianka składana to świetny produkt, który z pewnością ułatwi wystawienie się na targach, czy zorganizowanie profesjonalnego stoiska. Zapoznaj się z naszą ofertą klikając w przycisk poniżej.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Musisz to mieć!
Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne
573,10 zł 573,10 zł
szt.
Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill
243,10 zł 243,10 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
469,70 zł 469,70 zł
Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą
188,10 zł 188,10 zł
szt.
Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ
172,70 zł 172,70 zł
szt.
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium