BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Rozpoczęcie sezonu na systemy reklamowe zewnętrzne !

0
Rozpoczęcie sezonu na systemy reklamowe zewnętrzne !

Za oknem nareszcie wiosna! Początek sezonu systemów wystawienniczych zewnętrznych (outdoor). Początek starć z konkurencyjnymi jednostkami, firmami, oddziałami. Z tego właśnie powodu - powinniście i Państwo wzbogacić swój asortyment do promocji i marketingu nośnikami reklamowymi. Wyróżnijcie się intensywnością barw, wysoką klasą nadruku, wyrazistością konturów - zagwarantuje Wam to Retio.pl. Musicie pamiętać, że nie tylko dobrze stworzony projekt jest kluczem do sukcesu, ale także estetyka nośnika, na którym jest przedstawiany - odbiorcy rejestrują nawet małe detale! Nośniki cieszące się najwyższymi wskaźnikami skutecznego dotarcia treści do odbiorców to wbrew pozorom klasyczne nośniki takie, jak..: rollupy outdoor, banery napinane, flagi, potykacze, stojaki zewnętrzne itp. 

W zależności od pomysłu na przekazywaną treść oraz projekt - dobierzcie odpowiedni system wystawienniczy. Np. do niewielkich treści słownych (strona www, e-mail, slogan itp.), bądź logo wybierzcie flagę/winder, do treści mieszanych (grafika, treść słowna, logo) - rollupy zewnętrzne, stojaki. A do treści typowo słownych lub plakatów - potykacze.

Wybierając systemy zewnętrzne - weźcie Państwo pod uwagę miejsce, w którym będziecie korzystali z nośników. Pomyślcie czy będzie to chodnik zatłoczony przechodniami, pas zieleni przy drodze, miejsce na terenie firmy, a może impreza zewnętrzna organizowana nad wodą czy na wydzielonym placu (park, boisko itp.). 
Na duże place zieleni/parkingi - dobrym rozwiązaniem jest rama Monsoon. Jest lekka, dwustronna, nie potrzebuje stóp stabilizujących, jest mobilna. Dostępna w kilku rozmiarach, wytrzymała - przystosowana do baneru oczkowanego, mocowanego do stelaża za pomocą linek naciągowych. Odpowiednia do grafik wielkoformatowych i przemyślanych sloganów reklamowych. Chcąc zmienić grafikę - nie musicie zmieniać całości systemu, a tylko jego zadrukowaną część.

Kolejnym, ciekawym, podobnym wizualnie typem systemu zewnętrznego jest Stowaway. Przystosowany do dwustronnego reklamowania treści graficznej, jak i słownej, ze szpilami wbijanymi w ziemię, które zapobiegają jego porwaniu przez wiatr. Tego rodzaju systemy przystosowane są nawet w 200% do mobilnego charakteru użytkowania. Składają się i rozkładają w 3 sekundy, posiadają własną torbę transportową, złożone zajmują małą powierzchnię. Lekkie, z zadrukiem tekstylnym, wodoodporne. Dostępne w 3 rozmiarach. Oczywiście zastosowanie ich wewnątrz budynku również nie stanowi żadnego kłopotu - po prostu nie zastosujecie Państwo śledzi.

Fenomenu potykaczy reklamowych nie muszę chyba Państwu już przedstawiać - zna je każdy i każdy chcąc, nie chcąc zwraca uwagę na umieszczony w nich plakat czy zapisaną kartkę :)

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl