BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Rollup - banner idealny na każdą okazję

0
Rollup - banner idealny na każdą okazję

Rollup banner idealny na każdą okazję.

Aby być firmą liczącą się na rynku, ważne jest, aby w sposób przemyślany i dokładnie zaplanowany prowadzić działania reklamowe swojego przedsiębiorstwa. Najefektywniejszym sposobem pozyskania uwagi potencjalnych klientów jest jedna z form reklamy stacjonarnej — rollup banner.

Dlaczego rollup reklamowy jest skuteczny?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć bardzo krótko — jest skuteczny, ponieważ jest zauważalny. Wysokość rollupu sięgająca nawet 310 cm sprawia, że można go dostrzec nawet z dużej odległości. Atrakcyjne wzornictwo, znakomita jakość druku i żywe kolory przyciągają wzrok. Ogromną zaletą jest również jego łatwość montażu i niewielkie rozmiary po złożeniu, co  znacznie usprawnia proces transportu. Proces montażu nie jest skomplikowany i zajmuje niespełna minutę. Możemy ustawić go w każdym momencie tam, gdzie tylko chcemy, ponieważ zajmuje zaskakująco mało miejsca na podłożu, a cały efekt wizualny mieści się w zasięgu wzroku odbiorcy reklamy. Dlatego rollup jest znakomitą formą marketingu na każdą okazję i w każdym miejscu.

Do jakich celów można wykorzystać rollup?

Rollup stanowi mobilny nośnik najważniejszych informacji. Za jego pomocą firma może stać się rozpoznawalna, lub poinformować szerokie grono odbiorców o ważnych wydarzeniach, lub promocjach.

Eventy i targi branżowe

Sama obecność na targach i eventach branżowych nie wystarczy. Aby mieć szansę przekazania oferty firmy odbiorcom, trzeba najpierw przyciągnąć ich wzrok, zostać zauważonym i zaistnieć. Ogromna konkurencja i duża ilość osób odwiedzających targi może skutkować zniknięciem w tłumie. Dlatego na targi polecane są wysokie rollupy, które rzucają się w oczy z dużej odległości. Doskonałym przykładem rollupu, który świetnie sprawdzi się na imprezach branżowych, jest model Giant Mosquito. Szerokość 150 cm i wysokość aż 310 cm pozwolą na umieszczenie na nim wszystkich ważnych informacji, a także przyciągającej uwagę grafiki.

Imprezy masowe

Dni miasta, koncerty, lub imprezy piknikowe są bardzo dobrą okazją do zwrócenia na siebie uwagi i zdobycia nowych obszarów rynku. Ilość uczestników imprez masowych z reguły liczona jest w tysiącach, a rollup jest najlepszym sposobem na to, by zapamiętali oni logo i markę, oraz skojarzyli ją z wyrazistą grafiką wykorzystywaną w kampaniach reklamowych firmy. Ten nośnik informacji świetnie sprawdzi się również jako sposób przekazania przydatnej informacji zamieszczonej przez organizatora. Przykładowo grafika może wskazywać drogę wyjścia, lub wręcz przeciwnie — kierować gości do właściwych stref i sektorów, aby uniknąć chaosu.

Akcje promocyjne w galeriach handlowych

Można śmiało wyrazić opinię, że do galerii handlowych systematycznie uczęszcza większa część społeczeństwa. Są to osoby o różnych preferencjach konsumenckich. Może się zdarzyć, że pracownicy działu marketingu, którzy kierunkują kampanię reklamową na sprofilowanego odbiorcę, stwierdzą, że kampania w galerii handlowej obejmuje zbyt szerokie grono odbiorców i ta forma reklamy nie przyniesie pożądanego efektu sprzedażowego. Nie jest to prawda. Nawet jeśli spośród tysiąca osób, które obejrzały rollup reklamowy, bezpośrednio zainteresowany będzie tylko ułamek, to istnieje duża szansa, że ci, którzy nie są zainteresowani, przekażą informację o firmie znajomym i rodzinie. Ponadto — każdy widz zapamięta logo i hasło reklamowe umieszczone na rollupie, więc nawet jeśli dziś odbiorca reklamy nie czuje potrzeby skorzystania z oferty firmy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli taka potrzeba zaistnieje, skorzysta z usług firmy, której nazwę już poznał.

Rollup biurkowy jako gadżet reklamowy

Rollup niejedno ma imię. Większości osób ten nośnik reklamy kojarzy się z dużymi kolorowymi płachtami na stelażu. Aby odkryć nieco inne znaczenie tego słowa, warto poznać rollup biurkowy Breeze. Ten mini-rollup zaskakuje niewielkim rozmiarem A4, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nadruku i dbałości o detale. W celu zachęcenia odbiorców do efektywnego wykorzystania gadżetu, na rollupie można umieścić kalendarz z logiem i grafiką firmy. Rollup Breeze z powodzeniem może pełnić rolę prezentu dla klientów biznesowych, lub gadżetu reklamowego.

 

Jesteś tu nie bez powodu - chcesz wiedzieć coś więcej o Rollupach, ale teraz kiedy już wiesz, najlepiej będzie kiedy kupisz jeden dla siebie. Kliknij w przycisk poniżej i wybierz który Ci się podoba.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl