BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Rodzaje kalendarzy – który wybrać?

0
Rodzaje kalendarzy – który wybrać?

Wybór konkretnego rodzaju kalendarza zależy przede wszystkim od tego, do czego konkretnie jest nam potrzebny – czy ma to być szczegółowy terminarz, czy raczej ma nam posłużyć do zapisywania ważnych spotkań oraz dat.

Kalendarz ścienny

Kalendarze ścienne są bardzo popularne zarówno w formie kalendarzy firmowych, jak i dekoracyjnych. Większość firm decyduje się przede wszystkim na stworzenie takich właśnie kalendarzy, które stanowią swojego rodzaju klasykę. Stanowią doskonały nośnik reklamowy. Można w ciekawy dla oka sposób przemycić firmowe logo lub pomysłowe hasła reklamowe. Kalendarze można dopasować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Wyróżnia się kalendarze spiralne, jak i jednodzielne czy trójdzielne. Wszystko to zależy od naszych osobistych upodobań.

  • jednodzielne – posiadają jeden bloczek kalendarium, który podzielony jest na 12 plansz odpowiadających poszczególnym miesiącom,

  • trójdzielne – mają 3 bloczki kalendarium przypisane poszczególnym miesiącom

  • spiralowany A4 z 6 kartami dwustronnymi i okładką

Kalendarz książkowy

Ten rodzaj kalendarzy cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje walory praktyczne. Najczęściej wykonywane są w formacie A5 (około 145 x 205 mm). Doskonale sprawdzają się w roli terminarza, który może posłużyć Ci lub Twoim pracownikom jako miejsce do zapisywania ważnych spotkań, konferencji, różnego rodzaju szkoleń czy tworzyć listy zadań do wykonania. Można je także wykorzystać w roli podręcznego notatnika.

Kalendarze najwyższej jakości

Na firmowych kalendarzach powinniśmy umieścić odpowiednio dobraną grafikę oraz jasną nazwę i logo firmy. Oprócz tego jednak musimy też dołożyć wszelkich starań, aby były one perfekcyjnie wykonane. Zadanie to należy zatem powierzać profesjonalistom z doświadczeniem, których znaleźć można w Retio. Z olbrzymią pieczołowitością podchodzimy do każdego zlecanego nam projektu i traktujemy go w sposób indywidualny. Dzięki temu możemy dokładnie poznać wymagania naszych klientów i dołożyć wszelkich starań do tego, aby produkt końcowy spełnił ich oczekiwania. Fakt, że grono stałych klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi zleceniami, jest tak duże, świadczy o tym, że dobrze wywiązujemy się z naszych zadań.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl