BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Ramki do zdjęć jako gadżet reklamowy

0
Ramki do zdjęć jako gadżet reklamowy

Sugestywny gadżet reklamowy: ramki do zdjęć

Jeżeli szukasz nietypowego nośnika, który dobrze zareklamuje Ciebie i Twoją firmę, to notatniki z nadrukiem lub grawerowane długopisy być może wydają Ci się nieco "oklepane". Czy myślałeś kiedyś o ramkach do zdjęć w charakterze skutecznego gadżetu reklamowego?

Ramki do zdjęć - szerokie spektrum zastosowań 

Możliwe jest wykonanie ramek do zdjęć posiadających logo Twojej firmy. To fantastyczny pomysł, ponieważ taka forma reklamy jest nadal rzadko spotykana i bardzo oryginalna. Podczas gdy inni wciąż koncentrują się na powszechnie spotykanych nośnikach reklamy, Ty możesz zaskoczyć i wykazać się nieszablonowym podejściem.  

Ramki do zdjęć możemy rozdać klientom na spotkaniu czy wydarzeniu jako drobny upominek. Możemy być pewni, że będą one dumnie prezentować się na półce klienta, a więc trafiać ze swoim przekazem nie tylko do obdarowanej osoby, ale też wszystkich odwiedzających. Ramki do zdjęć są nie tylko użytecznym prezentem, który zostanie doceniony za swój praktyczny charakter. Ważny jest tutaj aspekt emocjonalny, tzn. ramka fotograficzna kojarzy się z pozytywną przeszłością, wspomnieniami i dobrymi uczuciami. W ten sposób stajemy się częścią życia naszego klienta.

Elegancko wykonane ramki do zdjęć są sprawdzonym upominkiem dla istotnych partnerów biznesowych. Jeżeli staramy się zbudować owocną relację biznesową, dzięki takiemu upominkowi będziemy postrzegani w pozytywnym świetle, jako osoby przyjazne i zwracające szczególną uwagę na relacje interpersonalne, ludzki aspekt biznesu. W takiej ramce umieścić można fotografie wykonane podczas kluczowych spotkań z kontrahentami.

Ramka może także stanowić miejsce, gdzie umieścimy zdjęcia przedstawiające milowe kroki w rozwoju firmy, nasze największe sukcesy, wydarzenia, do których z przyjemnością wracamy pamięcią. W tym wypadku szczególnie polecane są ramki większych rozmiarów, tak aby umieścić w nich fotografie dużego formatu. Gdy ramki z takimi zdjęciami znajdą się w naszym biurze, będą dla odwiedzających klientów wspaniałym świadectwem naszej historii i dumy. Będą także elementem motywującym nas samych, gdyż opowiadają o drodze, którą już przeszliśmy.

Zasady wyboru reklamowych ramek do zdjęć

Jasne jest, że chcemy wywołać u odbiorcy pozytywne skojarzenia z naszą marką. Chcemy, aby styl wykonania ramki odzwierciedlał wartości, które reprezentujemy. Dlatego nie warto decydować się na najtańsze produkty, nie warto ryzykować wrażenia kiczu i tandety. Ponieważ dostępna jest szeroka gama różnych ramek do zdjęć, zastanówmy się, jaka estetyka, kolorystyka i materiały będą najlepiej harmonizować z wizerunkiem firmy.

Jeśli poszukujemy eleganckiego prezentu dla kontrahenta, wybierzmy stonowane, poważne barwy. Możemy zdecydować się na ramkę drewnianą lub kamienną. Z kolei, jeśli jesteśmy producentami zabawek, możemy postawić na żywe kolory. Logo umieszczone na ramkach powinno być wyraźnie widoczne, ale nienachalne. Pamiętajmy, że ramka jest przede wszystkim artykułem dekoracyjnym i nie chcemy uniemożliwiać tej funkcji.

Podsumowując, ramki do zdjęć są nie tylko oryginalnymi, niesztampowymi artykułami promocyjnymi. Są także wysoce skuteczną psychologicznie formą reklamy, ze względu na duży ładunek emocjonalny, który wiążemy z tego rodzaju przedmiotem.

Ramki do zdjęć także znajdują się w naszym sklepie. Za takowe mogą posłużyć ramki OWZ, które są trwałym produktem do prezentacji plakatów i zdjęć. Kliknij przycisk poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl