BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Rama banerowa – mobilna reklama

0
Rama banerowa – mobilna reklama

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez reklamy, prawda? Puste centra handlowe nijak mają się do rzeczywistości. Reklamy niemal opanowały nasz świat. Rama banerowa skupia na sobie uwagę przechodniów, zachęcając do dalszej interakcji. Podświadomość szybko zapisuje najważniejsze informacje i kieruje do podjęcia właściwej decyzji.

Czym są ramy banerowe?

Ramy banerowe to produkty, które bezsprzecznie umożliwiają promowanie firmy. Są to lekkie, aluminiowe ramy. Mocuje się je na ścianach, a wydruki umieszczone w takich ramach są wykonane na materiale banerowym, oczkowanym. Elastyczne pętle dobrze regulują naciągnięcie banneru na taką ramę. Są one bardzo wytrzymałe na podmuchy silnego wiatru. Można je przechować w torbie transportowej. Dostępne są w trzech rozmiarach, a cały system waży około czterech kilogramów. Łatwo można je umieścić w wybranym miejscu. Łatwo się je czyści i przechowuje.

Rany banerowe są nieodzowne do promowania firmy

Coraz więcej osób dba o to, by mieć takie ramy banerowe dla promowania firmy. Duże firmy kupują nawet kilkadziesiąt takich ram banerowych i rozwieszają taką reklamę w wielu miejscach. Jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Firma zapewnia dostarczenie ramy pod wskazany adres - firma kurierska za mała opłatą dostarczy ramę banerową. Jeśli klient ma życzenie, to może ją odebrać u wykonawcy, pod firmowym adresem.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl