BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Przegląd dni targowych - 27 do 29 luty 2020

0
Przegląd dni targowych - 27 do 29 luty 2020

Sprawdzamy jakie targi odbędą się w dniach od 27 do 29 lutego 2020 roku. Dni targowe pod koniec miesiąca będą trochę spokojniejsze, więc można nieco odsapnąć.

Na dzień 27 lutego 2020 roku zaplanowano Kongres Mięsny 2020 w Warszawie. Będzie to wystawa - jak nietrudno się domyślić - poświęcona branży mięsnej. To właściwie jedyne takie miejsce poświęcone tej branży. Wydarzenie łączy ze sobą producentów, dystrybutorów i eksporterów mięsa, i wędlin. 

Reha Trade Show 2020 odbędą się również w dniu 27 lutego 2020 i także w Warszawie. Będzie to premierowa edycja takich targów. Jest to innowacyjne wydarzenie branży medycznej, które skupi się na zagadnieniach z zakresu rehabilitacji. Podczas targów zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania, techniki i metody leczenia i profilaktyki przy zastosowaniu fizyko- i fizjoterapii. 

W dniu 28 lutego 2020 roku odbędą się targi MTT Wrocław 2020, czyli Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego, które odbędą się we Wrocławiu. Wydarzenie jest nastawione na klienta indywidualnego, czyli turystę i miłośnika podróży, ale także każdego kto lubi aktywnie spędzać czas. Impreza przewiduje też program dla profesjonalistów z branży, którzy w tym czasie będą mogli nawiązać kontakty biznesowe.

138 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2020 to wydarzenie zaplanowane na 29 lutego 2020 roku i będzie trwać, aż do 1 marca 2020 roku. Impreza dedykowana wszystkim zainteresowanym kupnem domu lub mieszkania. Na miejscu profesjonalne doradztwo nie tylko w zakresie zakupu, ale także aranżacji zakupionego domu lub mieszkania.

Bardzo podobne targi do poprzednich, czyli Mazowieckie Targi Mieszkań i Domów 2020 odbędą się również w dniu 29 lutego 2020, ale tym razem w Warszawie. Charakter także bardzo podobny - czyli przegląd rynku nieruchomości mieszkaniowych, doradztwo oraz seminaria z zakresu najmu, zakupu i finansów.

AGRO-PARK 2020 to targi rolnicze, które odbędą się 29 lutego 2020 roku w Lublinie. Wydarzenie przygotowane specjalnie dla rolników, właścicieli gospodarstw rolnych i dla przedstawicieli branżowych. Poświęcone oczywiście prezentacji najnowszej oferty i nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Takie targi to zawsze spore ułatwienie, gdyż wszystko jest w jednym miejscu.

Targi Budownictwa i Architektury EXPO GLIWICE 2020 odbędą się 29 lutego w Gliwicach. Założeniem wydarzenia jest prezentacja ofert firm z branży budowlanej, instalacyjnej i branży wnętrz. Świetna okazja do sprawdzenia nowości z branży i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W Gdańsku odbędą się BIKE TRADE SHOW 2020. Targi branży rowerowej będą mieć miejsce 29 lutego i są skierowane do osób aktywnych sportowo, które są zainteresowane kolarstwem, i do początkujących rowerzystów. Targi są największym w Polsce wydarzeniem B2C, czyli przygotowanym dla klienta indywidualnego.

Podsumowując w dniach od 27 do 29 lutego 2020 roku odbędą się targi:

  • Kongres Mięsny 2020 w Warszawie
  • Reha Trade Show 2020 w Warszawie
  • MTT Wrocław 2020 we Wrocławiu
  • 138 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2020 w Krakowie
  • Mazowieckie Targi Mieszkań i Domów 2020 w Warszawie
  • AGRO-PARK 2020 w Lublinie
  • BIKE TRADE SHOW 2020 w Gdańsku

Zaopatrujemy sporą część wystawców na wspomnianych targach branżowych. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach branżowych
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl