BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Przegląd dni targowych - 26 luty 2020

0
Przegląd dni targowych - 26 luty 2020

Sprawdzamy jakie targi odbędą się dnia 26 lutego 2020, a ten wyjątkowo w nie obfituje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie targi odbędą się w dniu 26 luty 2020.

W tym dniu odbędą się między innymi targi KOMPOZYTmeeting 2020, które są wydarzeniem skupiającym się na nowinkach z branży materiałów kompozytowych, które używane są w wieli innych branżach jak np. motoryzacja, lotnictwo i budownictwo. Impreza trwa od 26 do 27 lutego 2020 i jest organizowana w Sosnowcu.

ENEX Nowa Energia 2020 to targi Odnawialnych Źródeł Energii, które odbywają się razem z ENEX 2020, czyli Międzynarodowymi Targami Energetyki i Elektrotechniki. Wydarzenie kręci się wokół branży energetycznej, czyli sposobach wytwarzania i magazynowania energii przy wykorzystywaniu różnych źródeł. Na targi przybywają też goście z zagranicy, czyli między innymi z Holandi, Włoch, czy Austrii. Targi odbywają się w Kielcach i trwają od 26 do 27 lutego 2020 roku.

EKOTECH 2020, czyli Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, odbywające się w dniach 26 - 27 luty 2020 roku również w Kielcach. Targi te przyciągają największe firmy związane z branżą komunalną, ostatnie targi zostały odwiedzone przez 62 firmy z 8 różnych krajów. Targi to oczywiście również prezentacja nowych osiągnięć w branży.

W dniach 26 - 27 lutego 2020 roku w Sosnowcu odbywają się także Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych, czyli INDUSTRYmeeting 2020. Jest to spotkanie, które skupia się na pokazaniu nowych możliwości z zakresu utrzymania ruchu, a także rozwiązań i nowoczesnych technologii przemysłowych jak i również wymiana doświadczeń z tego zakresu, i prezentacja narzędzi, i rozwiązań wspierających te procesy.

Fashionware B2B są najważniejszymi targami biznesowymi z branży modowej w Polsce. Odbywające się w Łodzi 26 - 27 lutego 2020 Targi Mody Damskiej stanowią platformę handlową, która łączy producentów odzieży i marki odzieżowe z przedstawicielami handlowymi dzięki, którym produkty mogą szerzej zaistnieć na rynku. Dla sklepów jest to okazja do zamówienia nowych kolekcji i poznania trendów na nadchodzący sezon. 

Kolejne w tym roku targi Edu Day odbędą się 26 lutego 2020 roku w Słupsku, poprzednie w tym roku były w Koszalinie. Jest to cykl targowy mający miejsce w różnych miastach, który pozwala zapoznać się z ciekawą ofertą uczelni wyższych w kraju i za granicą. Jest to dogodna okazja dla uczniów i ich rodziców, a także wszystkich zainteresowanych, aby zamienić słowo z przedstawicielami uczelni i obrać właściwy kierunek dzięki pomocy psychologów i doradców zawodowych.

Podsumowując w dniach od 26 do 27 lutego 2020 roku odbędą się targi:

  • KOMPOZYTmeeting 2020 w Sosnowcu
  • ENEX–Nowa Energia 2020 w Kielcach
  • ENEX 2020 w Kielcach
  • EKOTECH 2020 w Kielcach
  • INDUSTRYmeeting 2020 w Sosnowcu
  • FASHIONWEARE B2B w Łodzi
  • Edu Day Słupsk 2020 w Słupsku

Zaopatrujemy sporą część wystawców na wspomnianych targach branżowych. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach branżowych
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl