BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Przegląd dni targowych - 08 do 15 marzec 2020

0
Przegląd dni targowych - 08 do 15 marzec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem dni targowych odbywających się w dniach 08 - 15 marca 2020 roku.

Kolejny tydzień targowy marca rozpoczną targi Mamaville, które odbędą się 08 marca 2020 roku w Gdańsku. To targi, które ściśle powiązane są z tematyką rodzicielstwa. Na miejscu pojawi się wielu wystawców, którzy działają właśnie w tej branży - chodzi chociażby o ubranka dla dzieci lub akcesoria do urządzenia pokoju dla malucha.

Kolejne Dni Kariery 2020 odbędą się we Wrocławiu 10 marca 2020 roku. O Dniach Kariery pisaliśmy już w poprzednim przeglądzie, więc krótko przypomnimy, że wydarzenie ułatwia kontakt pracodawców z potencjalnymi pracownikami i na odwrót - w kilka chwil można zapoznać się z warunkami i wymaganiami, a także zaprezentować się jako pracownik.

Targi Pracy UEK 2020, czyli Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, odbędą się 10 marca 2020 roku. Jest to jedno z najbardziej rozpoznawanych wydarzeń w środowisku akademickim - wysoko oceniane przez pracodawców i studentów, a także absolwentów. Wydarzenie ułatwia w dotarciu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów.

Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2020 odbędą się 10 marca 2020 roku w Warszawie. Jest to najważniejsze wydarzenie B2B skierowane do dostawców produktów i usług, które jest poświęcone najnowszym trendom i nowinkom w branży słodyczy i przekąsek.

Targi Turystyczne Na styku Kultur 2020 odbędą się 11 marca 2020 roku w Łodzi. Jest to miejsce gdzie zaprezentowana zostanie oferta turystyczna przygotowana przez biura turystyczne, pensjonaty, czy ośrodki uzdrowiskowe. Targi Na Styku Kultur są cenionym źródłem inspiracji do podróży po Polsce i świecie.

GASTRO-HOTEL odbędzie się 11 marca 2020 roku w Kołobrzegu. Jest to wydarzenie przeznaczone dla branży HoReCa i skierowane głównie do właścicieli i menedżerów obiektów hotelowych, kasyn, restauracji, pensjonatów i innych obiektów związanych z branżą.

XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne odbędą się 11 marca 2020 roku w Łodzi. Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą różnego typu szkół w tym liceum profilowanych i szkół zawodowych, i uczelni wyższych, czy ośrodków kształcenia pozaszkolnego. W programie targów są także przewidziane ciekawe wydarzenia towarzyszące.

Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami i Wystawa, czyli SOSEXPO 2020 odbędzie się 11 marca 2020 roku w Warszawie. Celem wydarzenia jest prezentacja nowinek i trendów z zakresu gospodarki odpadowej i ochrony środowiska. Dodatkowo wydarzenie stwarza możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2020, odbędą się 12 marca 2020 roku w Warszawie. Jest to coroczne wydarzenie, które skupia wszystkich miłośników nurkowania. Spotkacie tutaj importerów i producentów sprzętu, organizatorów turystyki nurkowej i firmy ogólnie związane z branżą.

WIATR i WODA 2020, czyli Targi Sportów Wodnych i Rekreacji odbędą się 12 marca 2020 roku w Warszawie. Wydarzenie jest największą imprezą targową skupiającą miłośników żeglarstwa, kajakarstwa, jachtingu motorowego, windsurfingu i nurkowania w Polsce. Jest to także jedna z większych imprez na rynku europejskim.

KRAKDENT 2020, czyli Międzynarodowe Targi Stomatologiczne, które odbędą się 12 marca 2020 roku w Krakowie. Jedno z najważniejszych wydarzeń branży dentystycznej w Środkowo-Wschodniej Europie. Targi umożliwiają nie tylko zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami dla branży, ale pozwalają także na znalezienie pracy lub pracownika, gdyż jest to miejsce skupiające praktycznie całą branżę. TERMIN TARGÓW ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 28 - 30 MAJA BR.

Następne w tym miesiącu Dni Kariery 2020 odbędą się 12 marca 2020 roku w Gdańsku. Tematyka wydarzenia jest taka sama dla każdego miasta w którym mają miejsce targi. Możemy w jednym miejscu zapoznać się z ofertą rynku pracy, porozmawiać z pracodawcami i zaprezentować się jako pracownik.

Dnia 12 marca 2020 roku do Warszawy zawita CAVALIADA 2020. O tych targach także pisaliśmy w naszym wcześniejszym przeglądzie, gdzie wówczas odbywały się w Krakowie. Są to targi sprzętu jeździeckiego połączone z jeździeckimi zawodami.

AGROTECH 2020, czyli Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej odbędą się 13 marca 2020 roku w Kielcach. Największa wystawa techniki rolniczej w Polsce i Europie, a także największa wystawa targowa w kraju spośród wszystkich branż gospodarki. 

LAS-EXPO 2020, czyli Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi, odbędą się 13 marca 2020 roku w Kielcach. Jest to wydarzenie skupiające branżę zajmującą się transportem i obróbką drewna, na którym można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i nie tylko.

Targi budowlane SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020, odbędą się 13 marca 2020 roku w Sosnowcu. Wydarzenie obejmujące swoim zakresem tematycznym branże budownictwa i wyposażenia wnętrz. Jak zwykle podczas tego typu imprez można zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, nowinkami z branży, a także można pozyskać nowe kontakty.

TWÓJ DOM 2020, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz, odbędą się 13 marca 2020 roku w Bielsko-Białej. Wydarzenie skierowanie jest do profesjonalistów z branży, inwestorów, a także wszystkich osób planujących budowę, remont lub modernizację nieruchomości.

KLEJNOT DLA EWY 2020, czyli Targi Biżuterii i Upominków, odbędą się 14 marca 2020 roku w Lublinie. Jest to impreza organizowana z okazji Dnia Kobiet, gdzie na miejscu można nabyć wyjątkowe i niepowtarzalne upominki. Na targach swoją ofertę zaprezentują również firmy kosmetyczne, zielarskie i producenci zdrowej żywności, czy też twórcy rękodzieła.

Wielkopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020 odbędą się 14 marca w 2020 roku w Poznaniu. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy planują zakup mieszkania lub domu. Na miejscu można zasięgnąć rady ekspertów, otrzymać oferty z zakresu finansowania i zapoznać się z ofertą rynku nieruchomości.

Auto Moto Arena 2020, czyli Targi Motoryzacyjne odbędą się 14 marca 2020 roku w Ostródzie. Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich miłośników motoryzacji, gdzie zapoznać można się z szeroką ofertą dealerów, wziąć udział w premierach najnowszych modeli znanych marek, a także obejrzeć emocjonujące pokazy.

GARDEN EXPO 2020, czyli Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, odbędą się 14 marca 2020 roku w Jasionce. To jedyne takie targi w Południowo-Wschodniej Polsce. Wydarzenie skierowane do wszystkich profesjonalistów z branży, którzy mogą poszerzać swoje kontakty i nawiązywać nowe współprace, ale także dla odwiedzających i miłośników ogrodów i ich aranżacji, którzy mogą znaleźć tu wiele inspiracji i nie tylko.

Targi WOW Fashion 2020 to targi mody, które odbędą się 15 marca 2020 roku w Warszawie. Wydarzenie skupia branżę odzieżową w jednym miejscu, spotkają się tu najlepsi polscy projektanci i kreatorzy mody. Przewidziane są emocjonujące pokazy i warsztaty, a także możliwość zapoznania się z nowinkami i trendami.

Podsumowując w dniach od 08 do 15 lutego 2020 roku odbędą się targi:

 • MAMAVILLE 2020 w Gdańsku
 • DNI KARIERY 2020 we Wrocławiu
 • Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego 2020 w Krakowie 
 • Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2020 w Warszawie
 • Na styku Kultur 2020 w Łodzi
 • GASTRO-HOTEL 2020 w Kołobrzegu
 • XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne w Łodzi
 • SOSEXPO 2020 w Warszawie
 • Podwodna Przygoda 2020 w Warszawie
 • WIATR i WODA 2020 w Warszawie
 • KRAKDENT 2020 w Krakowie TERMIN TARGÓW ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 28 - 30 MAJA BR.
 • DNI KARIERY 2020 w Gdańsku
 • CAVALIADA 2020 w Warszawie
 • AGROTECH 2020 w Kielcach
 • LAS-EXPO 2020 w Kielcach
 • SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 w Sosnowcu
 • TWÓJ DOM 2020 w Bielsko-Białej
 • KLEJNOT DLA EWY 2020 w Lublinie
 • Wielkopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020 w Poznaniu
 • Auto Moto Arena 2020 w Ostródzie
 • Targi WOW Fashion 2020 w Warszawie

Zaopatrujemy sporą część wystawców na wspomnianych targach branżowych. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach branżowych
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl