BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Przegląd dni targowych - 01 do 07 marzec 2020

0
Przegląd dni targowych - 01 do 07 marzec 2020

Kolejny przegląd dni targowych - tym razem już marcowych. Początek marca obfituje w ciekawe wydarzenia branżowe. Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem dni 01 do 07 marca 2020 roku.

Z początkiem miesiąca odbędą się targi WEDDING 2020, czyli kolejne z wielu targów ślubnych, które odbywają się w ciągu roku i przyciągają sporą liczbę odwiedzających z czego większość to przyszłe młode pary, które w jednym miejscu mogą zorganizować całą uroczystość. Targi odbędą się 01 marca w Warszawie.

Następne w kolejce są Dni Kariery 2020 odbywające się 03 marca 2020 w Poznaniu. Wydarzenie to jak sama nazwa mówi są targami pracy i to jednymi z największych. Dają pracodawcom możliwość promowania praktyk, pracy i staży pośród ambitnych studentów i absolwentów, jak i również daje możliwość bezpośredniego kontaktu z kandydatami.

IntraLog lub IntraMag Poland 2020 to targi biznesowe odbywające się w Nadarzynie. Wydarzenie skupia branżę intralogistyczną - traktuje o nowych technologiach w zarządzaniu magazynem i łańcuchem dostaw, a także o bezpieczeństwie w zarządzaniu. Intralogistyka to ogólnie wewnętrzny przepływ materiałów w łańcuchu logistycznym. Targi odbedą się 03 marca 2020.

Warsaw Pack 2020 również jest zaplanowany na 03 marca 2020. Targi odbywają się w Nadarzynie pod Warszawą. Wydarzenie skupione jest na technice opakowań, pakowania i etykietowania, a także druku i automatyki, czy e-commerce. Zakres tematyczny obejmuje również logistykę i magazynowanie.

INNOFORM 2020 to Międzynarodowe Targi Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego, których zakres tematyczny obejmuje narzędzia i technologie wspomagające przetwórstwo i obróbkę tworzyw sztucznych, a także automatyzację tych procesów wraz z recyklingiem i logistyką. Targi odbędą się 03 marca 2020 w Bydgoszczy.

Międzynarodowe Targi Technologii spożywczych - Food Tech Expo 2020 - odbędą się 03 marca 2020 roku w Nadarzynie. Wydarzenie poświęcone jest kompleksowej prezentacji oferty producentów i dystrybutorów maszyn do produkcji i przetwórstwa spożywczego. 

W Kielcach odbędą się Targi Grupy PSB 2020, które są zaplanowane na 04 marca 2020. Wydarzenie jest miejscem prezentacji najnowszych rozwiązań i trendów z zakresu branży budowlanej. W targach uczestniczą dostawcy Grupy PSB i firmy do niej należące. Jest to również okazja do nawiązania nowych kontraktów biznesowym tuż przed sezonem budowlanym.

Targi Edu Day Stargard 2020 to kolejne z targów Edu Day odbywających się w różnych miastach Polski. Tym razem targi będą miały miejsce w Stargardzie i odbędą się 04 marca 2020. Jak zwykle wydarzenie skupione jest na tym, aby przedstawić uczniom i absolwentom ofertę różnych uczelni wyższych i nie tylko.

Lublin będzie miejscem w którym odbędą się targi EDUKACJA 2020, czyli targi edukacyjne, które są największym wydarzeniem tego typu we wschodniej Polsce. Targi są miejscem prezentacji oferty edukacyjnej szkół publicznych i prywatnych jak i uczelni. Przybliżają również ofertę produktów i usług dla branży edukacyjnej.

Po Dniach Kariery w Poznaniu przyjdzie też czas na Dni Kariery w Krakowie, które odbędą się 05 marca 2020. Zakres tematyczny taki sam jak wydarzenie, które będzie wcześniej miało miejsce w Poznaniu.

W Poznaniu odbędą się targi EDUTEC 2020. Wydarzenie będzie miało miejsce 05 marca 2020. Jest poświęcone technologiom i wyposażeniu dla edukacji. Targi dedykowane są przede wszystkim dyrektorom szkół i nauczycielom, a także przedstawicielom samorządów odpowiedzialnych za oświatę. 

W marcu odbędą się również Edu Day Szczecin 2020, które są kolejnymi z cyklu targów Edu Day odbywającymi się w różnych miastach Polski. Tematyka taka sama jak w wcześniej opisanym Edu Day Stargard 2020. Targi odbędą się 05 marca 2020.

Targi Pracy 2020 w Lublinie odbywające się 06 marca 2020 są miejscem w którym skupione będą jednostki związane z rynkiem pracy, czyli pracodawcy, biura karier, czy hufce pracy. Wydarzeniu przyświeca cel, którym jest kontakt pomiędzy pracownikiem poszukującym pracy, a pracodawcą, który może ją zaoferować.

Targi Budownictwa EXPO DOM 2020 odbywające się w Rzeszowie dnia 06 marca 2020 są zaliczane do największych wydarzeń tej branży w Polsce. Na miejscu oczywiście będzie można poznać nowinki z zakresu branżowego, ale także zapoznać się z ofertami pracy w branży przeznaczonymi dla uczniów szkół budowlanych.

Poznańskie Targi Edukacyjne 2020 odbywające się w dniach 06 - 08 marca skupią w jednym miejscu przedstawicieli placówek szkolnych z Poznania i regionu Wielkopolskiego, a także przedstawicieli krajowych i zagranicznych uczelni. Dla uczniów to okazja do zapoznania się z ofertą szkolnictwa wyższego, a dla nauczycieli to możliwość wzięcia udziału w konferencjach i warsztatach.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2020 to wydarzenie, którego program przewiduje warsztaty i spotkania z doradcami zawodowymi, a także wykłady ekspertów OKE w Warszawie. Będzie to również miejsce targów uczelni z krajów i zagranicy. To doskonała okazja dla uczniów, aby bliżej zapoznać się z ofertą edukacyjną wielu placówek w jednym miejscu. Wydarzenie zaplanowano na 06 marca 2020.

Bałtyckie Spotkania i Targi - Od Wahadełka do Gwiazd 2020 odbędą się 06 marca 2020 w Gdańsku. Jest to wydarzenie poświęcone medycynie naturalnej, kosmetykom i zdrowemu stylowi życia, które w swoim programie przewiduje także mini giełdę minerałów. Na miejscu będzie można bliżej poznać stare metody leczenia i nie tylko.

PIWOWARY 2020 to impreza poświęcona branży piwowarskiej. Na miejscu będzie można skosztować kilkuset piw, ale także zapoznać się z ofertą, którą zaprezentują browary regionalne oraz rzemieślnicze. Na targach obecni będą również producenci surowców piwnych, a także dostawcy technologii i szkła. Targi odbędą się w Łodzi 06 marca 2020.

Największe targi wędkarskie w Europie, czyli RYBOMANIA 2020 odbędą się w Poznaniu w dniu 06 marca 2020. To właśnie na tych targach prezentowane są nowości produktowe najbardziej znanych i renomowanych marek na świecie. Na targach w Poznaniu prezentowane będą przede wszystkim nowości rynkowe. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także do zaopatrzenia się na nadchodzący sezon.

Poznańskie Targi Książki 2020 to impreza zaplanowana na 06 marca 2020 podczas której można zapoznać się z ofertą blisko 140 wystawców. To także liczne spotkania z autorami odbywające się na kilku scenach. Na miejscu będzie także strefa komiksu, scrabble i strefa z atrakcjami dla najmłodszych.

Warsaw Motorcycle Show 2020 czyli Warszawskie targi motocyklowe to miejsce premier dla najlepszych światowych marek, a także możliwość spotkań z pasjonatami jednośladów i zawodnikami motorsportu. Impreza to również miejsce, które umożliwia zapoznanie się z ofertą importerów i dystrybutorów, firm tuningowych, czy innych związanych z branżą.

W miejscowości Drzonków w dniu 07 marca 2020 odbędą się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2020, które przybliży branżę w tematyce mebli i wyposażenia wnętrz, budownictwa i ogrodnictwa. Targi są największą tego typu imprezą targową w województwie Lubuskim.

Na dzień 07 marca 2020 zaplanowane są targi BEAUTY FORUM 2020, czyli międzynarodowe targi i kongres branży kosmetycznej w Warszawie na których można zapoznać się nie tylko z najnowszą ofertą i nowinkami z branży, ale także poszerzyć swoją wiedzę zasięgając porad ekspertów.

OD DZIAŁKI PO DOM 2020 to targi budownictwa i targi mieszkaniowe odbywające się 07 marca 2020 w Toruniu, które są największym w regionie tego typu wydarzeniem. Targi przede wszystkim miejscem w którym producenci i dystrybutorzy mogą zaprezentować swoją ofertę produktową, firmy budowlane i pracownie projektowe mogą przybliżyć zakres swoich usług. 

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2020 odbędą się 07 marca 2020 we Wrocławiu. Jest to miejsce w którym wszyscy poszukujący mieszkania lub domu mogą zapoznać się z szeroką ofertą rynku pierwotnego Wrocławia i okolic. Na wydarzeniu będą obecne również banki i pośrednicy finansowi dzięki których ofercie wszyscy zainteresowani będą mogli sfinansować swój zakup.

BEAUTY FORUM & SPA 2020 jest wydarzeniem dedykowanym profesjonalistom z branży kosmetycznej, czyli właścicielom, menedżerom i pracownikom gabinetów kosmetycznym. Znajdziesz tu ciekawe inspiracje i propozycje w kwestii edukacji, oferty produktowej i kontaktów.

NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2020, czyli cykl targów mieszkaniowych tym razem odbywających się w Warszawie. Tak samo jak podczas trwania w innych miastach, można w jednym miejscu zapoznać się z ofertą rynku mieszkaniowego, zasięgnąć rad profesjonalistów, a także zapoznać się z ofertą finansowania. Targi odbędą się 07 marca 2020.

MDO 2020 - Mieszkanie, Dom, Ogród to Targi Budownictwa i Aranżacji odbywające się w Gdańsku. Targi odbędą się 07 marca 2020. Wydarzenie zaprezentuje najnowszą ofertę lokalnych firm i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i ogrodniczych. Na miejscu również interaktywne warsztaty Zrób to Sam.

Targi Franczyza Expo 2020 jest międzynarodowym przedsięwzięciem, które umożliwia spotkanie przedsiębiorcom i osobom poszukującym pomysłu na biznes. Na targach swoją ofertę zaprezentują liderzy rynku franczyzowego i systemy, które dopiero raczkują. Wydarzenie umożliwia nawiązanie cennych kontaktów i zasięgnięcie wiedzy na konferencjach edukacyjnych. Targi odbędą się 07 marca w Warszawie.

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów 2020 w Krakowie w dniu 07 marca 2020 zaprezentuje ofertę ponad 140 wystawców wśród których będą hurtownicy, jubilerzy, artyści i inni rzemieślnicy branżowi. Na targach będzie można znaleźć piękną biżuterię, kamienie szlachetne i niezwykłe minerały.

Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 odbędą się 07 marca 2020 w dwóch miastach. Krakowskie targi odbędą się w Krakowie, a Śląskie targi odbędą się w Chorzowie. Targi prezentują inwestycje rynku pierwotnego i wtórnego, a także umożliwiają zapoznanie się z ofertą firm budowlanych i tego co proponują deweloperzy. 

Podsumowując w dniach od 01 do 07 lutego 2020 roku odbędą się targi:

 • WEDDING 2020 w Warszawie
 • DNI KARIERY 2020 w Poznaniu
 • IntraLog Poland 2020 w Nadarzynie
 • Warsaw Pack 2020 w Nadarzynie
 • INNOFORM 2020 w Bydgoszczy
 • Food Tech Expo 2020 w Nadarzynie
 • Targi Grupy PSB 2020 w Kielcach
 • Edu Day Stargard 2020 w Stargardzie
 • EDUKACJA 2020 w Lublinie
 • DNI KARIERY 2020 w Krakowie
 • EDUTEC 2020 w Poznaniu
 • Edu Day Szczecin 2020 w Szczecinie
 • Targi Pracy 2020 w Lublinie
 • EXPO DOM 2020 w Rzeszowie
 • Targi Edukacyjne 2020 w Poznaniu
 • Perspektywy 2020 w Warszawie
 • Od Wahadełka do Gwiazd 2020 w Gdańsku
 • PIWOWARY 2020 w Łodzi
 • RYBOMANIA 2020 w Poznaniu
 • Poznańskie Targi Książki 2020 w Poznaniu
 • Warsaw Motorcycle Show 2020 w Warszawie
 • Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2020 w Drzonkowie
 • BEAUTY FORUM 2020 w Warszawie
 • OD DZIAŁKI PO DOM 2020 w Toruniu
 • Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2020 we Wrocławiu
 • BEAUTY FORUM & SPA 2020 w Warszawie
 • NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2020 w Warszawie
 • MDO 2020 - Mieszkanie, Dom, Ogród w Gdańsku
 • Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów 2020 w Krakowie
 • Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 w Krakowie
 • Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 w Katowicach

Zaopatrujemy sporą część wystawców na wspomnianych targach branżowych. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach branżowych
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl