BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Potykacze reklamowe – funkcje i zalety

0
Potykacze reklamowe – funkcje i zalety

W dzisiejszych czasach bez reklamy trudno jest firmom wybić się na rynku. Choć działania wielu firm skupiają się głównie na Internecie, promocja offline jest równie ważna. Obecnie sposobów na reklamę jest naprawdę wiele, dlatego każda marka powinna wybrać rozwiązania, które najskuteczniej pozwolą jej dotrzeć do klientów. Popularną, a zarazem tanią i skuteczną metodą promocji jest wykorzystywanie potykaczy reklamowych. Czym są i jakie mają zalety?

Czym są potykacze reklamowe?

Potykacze to stawiane na ziemi nośniki, które zachęcają do odwiedzenia danego miejsca, informują o aktualnych promocjach lub siedzibie firmy. Występują one w wielu rozmiarach i formach. Ich ustawienie powoduje, że niemal każdy przechodzień zwróci na nie uwagę, stąd też wzięła się ich nazwa. Potykacze znacznie częściej spotykane są na zewnątrz niż wewnątrz budynków.

Funkcje potykaczy reklamowych

Oprócz wymienionych wyżej funkcji, potykacze mogą ukazać firmę w oczach klientów jako dbającą o pozytywny wizerunek i przykładającą uwagę do profesjonalnych działań promocyjnych. Z takich potykaczy często korzystają sklepy, kawiarnie i restauracje. To świetny sposób na poinformowanie klientów o dostępnych usługach. Jeśli oferta wzbudzi ich zainteresowanie, większa szansa, że wejdą oni do środka. Te przedmioty pełnią także funkcję estetyczną, a ich zawartość może odzwierciedlić klimat lokalu. Z tego rozwiązania korzystają również salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinety lekarskie czy rehabilitacyjne, kina, galerie i teatry.

Rodzaje potykaczy reklamowych

Potykacze przybierają różne formy i są wykonywane z różnych materiałów. Dzielą się na te w kształcie litery „A” oraz te osadzone na jednej nóżce. Potykacze wyposażone w tablicę kredową są cenione ze względu na elegancki wygląd i możliwość zmieniania zapisywanej na nich treści. Umożliwiają wykazanie się kreatywnością, przedstawienie oferty, menu oraz zabawnych haseł. Potykacze ramkowe są dobierane pod konkretny format plakatów, które można wymieniać. Najczęściej tworzone są z aluminium i wykazują odporność na działanie czynników zewnętrznych. Natomiast potykacze z PCV dają możliwość wyklejenia powierzchni treścią reklamową, są dość trwałe i stabilne.

Zalety potykaczy reklamowych

To rozwiązanie przypadnie do gustu osobom, które szukają taniej i skutecznej metody promocji. Cena potykaczy jest stosunkowo niska w porównaniu z innymi sposobami reklamy. Niewątpliwie ich atutem jest możliwość przekonania klientów do odwiedzenia lokalu w kreatywny i nienachalny sposób. Potykacz jest dobrze widoczny i może zostać zapamiętany przez dużą ilość przechodniów. Treść umieszczona na nim może być maksymalnie spersonalizowana i odzwierciedlić w dokładny sposób charakter marki. Dodatkową zaletą potykaczy z tablicą kredową jest możliwość aktualizowania treści. To dobre miejsce na przekazanie hasła czy sloganu reklamowego firmy. Oddziaływanie na zmysł wzroku potencjalnych odbiorców jest skuteczną metodą na przykucie ich uwagi. Dobrze zaprojektowana treść wzbudzi ciekawość klientów i zachęci do lepszego poznania oferty. Dodatkowo na potykaczach często umieszcza się zwroty kierowane bezpośrednio do oglądających je osób, co pozwala firmie wejść w interakcję z odbiorcami. Nawet krótki napis typu „Miłego dnia” może poprawić humor niejednemu przechodniowi i ocieplić wizerunek firmy w jego oczach. Przekaz reklamowy umieszczony na potykaczu z tego typu hasłem zapadnie ludziom w pamięć na dłużej. Kreatywny pomysł jest niezbędny, by w pełni wykorzystać potencjał tego nośnika reklamowego.

Podsumowanie

Zachęcenie odbiorcy do skorzystania z oferty firmy nie jest proste. W końcu może on wybierać spośród wielu konkurencyjnych marek, które nie tyle oferują lepsze usługi, co potrafią je lepiej zareklamować. By wyróżnić się z tłumu, należy zadbać o oryginalne działania, które w skuteczny sposób przekonają klienta do firmy. Taką możliwość dają między innymi potykacze reklamowe, które są wykorzystywane przez firmy z wielu branż. Kluczem do sukcesu jest także oryginalny pomysł i jego kreatywne wykonanie. To pozwoli wyróżnić się wśród konkurencji. Potykacze reklamowe można zakupić na przykład w naszym sklepie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl