BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Potykacze, stojaki i stendy. Porównanie produktów

0
Potykacze, stojaki i stendy. Porównanie produktów

W dzisiejszych czasach, stoisko wystawowe to coś więcej, niż tło dla firmy. To narzędzie, które skutecznie pomaga w poszerzeniu grona odbiorców i osiągnięciu sprzedaży oferowanych towarów i usług. Dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju akcesoriów wystawienniczych, znacznie wzrosnąć może rozpoznawalność marki, a tym samym zainteresowanie potencjalnego klienta, co korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Warto przyjrzeć się produktom reklamowym, które mają zastosowanie na różnego rodzaju imprezach marketingowych, konferencjach, czy w lokalach: potykaczomstojakom i standom reklamowym.

Potykacze reklamowe

W ostatnim dziesięcioleciu, jedną z najbardziej popularnych i zarazem najskuteczniejszych form reklamy towarów i usług firmy są tzw. potykacze, czyli niewielkich rozmiarów stojaki, tablice kredowe czy ekspozytory, których zadaniem jest zachęcenie przechodzących obok potencjalnych klientów do skorzystania z zawartej na nich oferty. Najczęściej, z potykaczy korzystają właściciele restauracji i innych lokali usługowych. 

W sprzedaży można znaleźć najprostsze formy stojaków, składających się z pojedynczych lub dwóch, połączonych ze sobą na grzbiecie płyt, które rozstawiają się na kształt litery A. Zaletą takiego układu stojaków jest to, że reklama znajduje się z obu stron, co zwiększa grono jej odbiorów. Dzięki temu, że są wykonane z lekkich materiałów (aluminium), mogą być dowolnie ustawiane i przenoszone z miejsca na miejsce, a dodatkowo charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe w obsłudze. Wymagający klienci mogą skorzystać z potykaczy, które zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem słońca i innych, niekorzystnych czynników, takich jak deszcz, śnieg czy wiatr, a więc mogą być wystawiane na zewnątrz przed lokalem.

Stojaki reklamowe

W celu jeszcze większego ukierunkowania treści zawartych na plakatach lub wizytówkach do klientów, pomocne okazać się może umieszczenie ich na stojakach reklamowych, które poprzez swoje ciekawe kształty pozwalają zwiększyć prawdopodobieństwo przyciągnięcia uwagi przechodniów na różnego rodzaju eventach czy targach. W porównaniu do potykaczy, stojaki charakteryzują się bardziej skomplikowaną konstrukcją. W sprzedaży oferowane są dwa rodzaje stojaków reklamowych:

  1. stojaki na plakaty,
  2. stojaki na ulotki.

Pierwsze z nich, pozwalają na efektowne umieszczenie plakatu reklamującego ofertę firmy na konstrukcji stworzonej z lekkiego aluminium, gwarantującego wysoką odporność na uszkodzenia. Dostępne są w różnych wielkościach i kształtach oraz umożliwiają prezentację reklamy z jednej lub z dwóch stron stojaka. Drugie, to konstrukcja składająca się z kieszeni, w których zamieszcza się materiały reklamowe w postaci broszur, ulotek czy wizytówek firmy. Wysoką jakość wykonania stojaków zapewnia zastosowanie odpornych na działanie różnych czynników atmosferycznych materiałów.

Standy reklamowe

Standy reklamowe to wielkoformatowe stojaki, które zwiększają widoczność kampanii promocyjnej firmy w ruchliwych miejscach, takich jak centra handlowe, targi branżowe, duże sklepy, hole hotelowe itp. Zatem, wielkoformatowe stojaki doskonale nadają się do marketingu w dużych, otwartych przestrzeniach. W tego typu urządzeniach, w zależności od rodzaju, można umieścić jeden lub więcej banerów w większych rozmiarach lub kilka mniejszych plakatów w różnych konfiguracjach. 

Aby dostosować się do wymagań klientów, standy oferowane są w wielu stylach i kształtach oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby jeszcze bardziej podkreślić profesjonalny stosunek sprzedawcy do klienta. Cechą, która sprawia, że standy reklamowe doskonale nadają się do promowania kampanii marketingowej firmy jest to, że stojaki zostały dopasowane do ogromnych reklam i mają szerokie, stabilne podstawy oraz można je w szybki i łatwy sposób złożyć i przenieść w inne miejsce. Wśród oferowanych produktów można znaleźć m.in. takie, które:

  • przeznaczone są dla wystawców, którym zależy na tym, by reklama widoczna była obu stron, tj. standy dwustronne,
  • umieszczane są na stoiskach promujących daną usługę lub produkt w ramach dużych eventów, przy czym ich główną zaletą jest oryginalny wygląd i kompaktowy rozmiar po złożeniu, tj. kolumny reklamowe nadmuchiwane,
  • znajdują się w pobliżu kas w sklepach, prezentując aktualne promocje i oferty, tj. kartonowe ekspozytory na lady.

Wspólną cechą potykaczystojaków i standów reklamowych jest to, że pozwalają na zwiększenie grona odbiorców, do których kierowane są treści reklamowe oraz umożliwiają wyróżnienie się spośród dużej konkurencji w branży, gdzie oferowane są podobne towary i usługi. Ponadto, narzędzia reklamowe wykonane są zwykle z aluminium, co ułatwia ich transport z miejsca na miejsce. Różnice wynikają, tymczasem, z tego, jakie jest ich przeznaczenie i w jakich okolicznościach marka będzie reklamowana- stąd ich różne gabaryty, kształt i cena. Niemniej jednak, niezależnie od wielkości firmy, wciąż duże znaczenie w pozyskaniu nowych klientów ma reklama, a zastosowanie do tego wspomnianych akcesoriów wystawienniczych jest atrakcyjną i przystępną formą promocji.

 

W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłączenie najlepsze standy i stojaki reklamowe. Kliknij w przycisk poniżej i zapoznaj się z naszym asortymentem.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl