BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Podświetlane lady reklamowe LED - hit, czy kit?

0
Podświetlane lady reklamowe LED - hit, czy kit?

Prowadzisz firmę i nie wiesz, jaka inwestycja przyniesie Ci najwięcej korzyści w obszarze promocji? Postanowiliśmy sprawdzić, jak w praktyce sprawdzają się podświetlane lady reklamowe LED i czy wydawanie pieniędzy na tego typu akcesoria w rzeczywistości się opłaca. 

Podświetlane lady reklamowe LED - na czym to polega? 

Stoiska z podświetleniem LED przypominają tradycyjne standy reklamowe. Specjalnie stworzona konstrukcja uwzględnia w swojej budowie montaż kurtyny LED, która odpowiedzialna jest za emitowanie światła. Stelaż lady reklamowej zabudowany jest za pomocą specjalnego materiału, na którym nadrukowana została treść promocyjna. Po dostarczeniu źródła energii podświetlane lady reklamowe LED zyskują unikatowy wygląd, eksponując promowaną treść w nowoczesny sposób. 

Konstrukcja stoiska jest prosta, a po złożeniu mieści się w dołączanej do zestawu torbie. Jedynym elementem lady, który musi podróżować osobno, jest wykonany z płyty MDF blat stabilizujący konstrukcję i pozwalający na swobodną obsługę klientów. Zamysłem projektantów było stworzenie podświetlanej lady z zachowaniem wszystkich cech mobilności - właśnie dlatego stoiska nie wymagają użycia jakichkolwiek narzędzi do montażu. Listwy stelaża montowane są za pomocą klipsów, z kolei kurtyna led montowana jest przy użyciu haczyków. 

Przewaga podświetlonego stoiska nad tradycyjną ladą

Na czym właściwie polega fenomen podświetlanych lad reklamowych? Przede wszystkim chodzi o większą widoczność treści i kolor nadruku. Zabudowane lampy LED podświetlają specjalny materiał, na którym naniesiona jest treść promocyjna, a tym samym wydobywają z niego prawdziwą głębię koloru i... rzucają się w oczy. Trzeba bowiem przyznać, że podświetlane stoiska znacząco wyróżniają się na tle tradycyjnych standów promocyjnych. 

Ciekawy jest również fakt, że lady z lampami LED obudowane są z każdej strony. Specjalny materiał reklamowy można swobodnie rozwinąć na każdy z boków stoiska, tak by był on jeszcze lepiej widoczny dla potencjalnego klienta. Nie da się ukryć, że podświetlane lady reklamowe LED zyskują dużą przewagę nad tradycyjnymi stoiskami zwłaszcza w ciemnych pomieszczeniach, czy późną porą dnia. Nieustannie eksponowana treść reklamowa jest nie tylko widoczna, lecz także wyróżniająca się. 

Sprawdzaj podświetlane lady reklamowe LED w różnych okolicznościach 

Podobnie, jak w przypadku tradycyjnych stoisk promocyjnych nie ma jednoznacznie określonych wydarzeń, na których można wykorzystywać podświetlane lady reklamowe LED. Konstrukcja z dowolnym projektem grafiki idealnie spisuje się na branżowych targach, firmowych konferencjach, wydarzeniach publicznych, czy w promocji na uczelniach wyższych. Podstawową rolą podświetlenia jest uzyskanie prestiżowego wyglądu stoiska niezależnie od tego, gdzie będzie ono wykorzystywane. Producenci zadbali o jego pełną mobilność i prosty montaż, tak by składanie nie wymagało przejścia wcześniejszego szkolenia. Co ciekawe, podświetlane lady reklamowe LED z powodzeniem mogą być wykorzystywane również na nierównym podłożu, dzięki swoim regulowanym nóżkom. Wówczas zarówno blat, jak i podświetlana grafika utrzymują pożądany poziom.

Inwestycja, która się opłaci 

Dla nas podświetlane lady reklamowe LED to zdecydowany hit. Możliwość ich wielokrotnego użycia i doskonała ekspozycja promowanej treści niezależnie od warunków sprawiają, że raz zainwestowane pieniądze szybko przyniosą wymierne korzyści. Kurtyna LED stabilnie zamontowana jest na stelażu, a specjalny materiał z nadrukowaną treścią idealnie prezentuje się na jej tle. Wspólnie tworzą one atrakcyjną w oczach potencjalnych klientów kompozycję, obok której nie można przejść obojętnie. Zwłaszcza, że lady z dodatkowym podświetleniem znacząco wyróżniają się na tle tradycyjnych stoisk. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad słusznością zakupu tego typu akcesoriów promocyjnych odpowiadamy stanowcze: warto! Łatwy montaż, mobilność i możliwość regularnej zmiany promowanej treści to coś, co ułatwi prowadzenie działań reklamowych w niemal każdej firmie. 

Sprawdź nasz produkt i oceń sam, klikając w link poniżej. 

Podświetlane lady reklamowe led 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl