BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Parasole ogrodowe z nadrukiem

0
Parasole ogrodowe z nadrukiem

Parasole ogrodowe z nadrukiem szybko zyskują na popularności wśród nowej generacji przedsiębiorców, którzy autentycznie wierzą w inteligentną reklamę. W rzeczywistości, marketerzy są zmęczeni nudnymi, tradycyjnymi parasolami, a zamiast tego skupiają się na nadrukowanych, spersonalizowanych parasolach promocyjnych, kreatywnie zaprojektowanych na imprezy plenerowe, bary, restauracje, imprezy w ogrodzie czy na basenie. W rezultacie marketingowcy są rozpieszczani wyborem, nie mając pojęcia jak wybrać najlepszy parasol ogrodowy z nadrukiem.

Opcje bazowe

W zależności od rodzaju powierzchni, na której zostanie umieszczone parasol, oraz od wielkości baldachimu, konieczne jest wybranie podstawy, która będzie odpowiednio podtrzymywać parasol na miejscu. Podstawy naziemne są świetne, gdy można wykopać dziurę w ziemi, podstawy powierzchniowe są głównie dla dachów, gdzie nie można wykopać ziemi, ale nadal potrzebują mocnej podstawy, podczas gdy podstawy przykręcane potrzebują podkładki betonowej, w której można je wkręcić.

Bez wątpienia parasol ogrodowy jest niezwykle praktyczną opcją, ponieważ można go łatwo złożyć i schować. Może być stosowany w każdym rodzaju przestrzeni zewnętrznej. Parasole ogrodowe z nadrukiem są przenośne, stałe lub półstałe. Mogą być używane na plaży jako ochrona przed słońcem. Można je znaleźć na plażach, są wykorzystywane przez sprzedawców ulicznych. Powierzchnia zbliżona do średnicy 10 stóp wystarczy, aby je pomieścić. 

Rozmiar baldachimu

Ponieważ zadaszenie wypełnia przestrzeń nad głową, a nie nad podłogą, trzeba będzie sprawdzić, czy nie ma przeszkód takich jak rynny, ogrodzenia, ściany lub znaki, gdy zadaszenie jest otwarte na pełny rozmiar.

Wielkość parasola ogrodowego nie powinna sprawiać, że przestrzeń zewnętrzna wydaje się nadmiernie zagracona, nawet jeśli parasol ogrodowy i altana pełnią swoją podstawową funkcję lub chronią naszą przestrzeń życiową i zewnętrzną jadalnię przed słońcem. Wielkość parasola ogrodowego nie powinna sprawiać, że przestrzeń zewnętrzna wydaje się nadmiernie zagracona. 

Materiał

Najlepiej spersonalizowane parasole wykonane są z wytrzymałych materiałów, które są w stanie wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i długotrwałe użytkowanie. Oznacza to, że należy wybrać parasole wykonane z twardych i odpornych na rozdarcia materiałów, takich jak tkanina akrylowa. Dodatkowo, każde pojedyncze włókno powinno być nasycone kolorem od wewnątrz na zewnątrz, aby uzyskać żywy, odporny na blaknięcie kolor, który sprawi, że komunikat marki będzie czytelny przez dłuższy czas. Nie powinien również zatrzymywać ciepła i wilgoci, a najlepiej powinien być odporny na wodę i plamy. Wreszcie, materiał powinien odpowiednio odfiltrowywać promienie UV.

Wpływ parasoli na markę

Inwestowanie w wysokiej jakości spersonalizowane parasole reklamowe z nadrukiem ma fantastyczny zwrot z inwestycji. Pozytywnie wpływa na Twoją markę poprzez zwiększenie świadomości marki. Parasole reklamowe z nadrukiem pełnią rolę billboardów, poprawiają percepcję klientów, ponieważ także chronią użytkowników przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Parasole ogrodowe z nadrukiem i parasole gastronomiczne to produkt, który zawsze znajdziesz w naszym sklepie reklamowym Retio. Kliknij przycisk poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl