BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Obsługa targów dla Vet-Animal

0
Obsługa targów dla Vet-Animal

Vet-Animal to jeden z najbliższych naszemu sercu klientów, którego obsługujemy kompleksowo już od wielu lat. Ostatnio mieliśmy przyjemność ponownie obsługiwać ich podczas przygotowań do targów XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych, wykonując druk naklejek na stoisko wystawiennicze, druk katalogów oraz szereg innych zabiegów wspierających.

Na zdjęciu głównym artykułu znajduje się akurat stoisko z zeszłego roku, w które mieliśmy równie duży wkład - na zdjęcia z ostatnich targów musimy jeszcze poczekać, jako że odbyły się dość niedawno.

Przed laty wykonywaliśmy także ściankę reklamową dla ich drugiej marki, jaką jest Centrum Zdrowia Pszczół, która służy im w dokładnie tak samo perfekcyjnym stanie do dziś, a jej realizację możecie zobaczyć jako pierwszą pozycję w naszej zakładce realizacje po wybraniu podkategorii "ścianki reklamowe".

Wizualizacja najnowszych katalogów dla Centrum Zdrowia Gołębi:

Druk katalogów dla Centrum Zdrowia Gołębi.

Z działań nie koniecznie ściśle związanych z targami, nasza firma przygotowała dla Vet-Animal m.in. projekt opakowań, nowy serwis internetowy, czy rebranding. Byliśmy także odpowiedzialni za stworzenie ich kanału w social mediach. 

Jesteśmy dumni, że możemy obserwować wasz ciągły wzrost i życzymy coraz to większych sukcesów!

 

Sklep Reklamowy 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl