BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Najpopularniejsze systemy wystawiennicze

0
Najpopularniejsze systemy wystawiennicze

Liczby wystawców, prezenterów, marketingowców, przedsiębiorców wybierających systemy wystawiennicze wciąż rosną. Decydują się teraz na ścianki reklamowe, rollup'y, flagi, trybunki czy lady itp. Wspomaganie się tylko stojakami z ulotkami przestało ciekawić odbiorców, przyciągać ich wzroki. Nie jest to dla nich nic barwnego, innego i przemawiającego do ich umysłów.

Aby wyróżnić się na tle wielu reklam, masowych przekazów treści, na tle konkurencji - zdecydujcie się Państwo na systemy wysokiej jakości. Hitem 2016r. są systemy bazujące na zadrukach na tkaninie poliestrowej (tkaninie tekstylnej). Systemy wystawiennicze tego typu pozwalają na odświeżanie, a nawet pranie grafiki po wielokrotnym lub trwałym prezentowaniu. Jeżeli chcecie Państwo estetycznie zaprezentować swoją działalność - postawcie na kompletowanie systemów w tej samej serii. 

Systemy wystawiennicze tekstylne takie, jak na załączonych zdjęciach cieszą się ogromną popularnością, zbierają pochwały ze strony użytkowników. Charakteryzują się elastycznością materiału, ścisłą gramaturą oraz intensywnym w barwy - zadrukiem. Są odpowiednio dostosowane parametrami do przemówień, podczas których będą nagrywane filmy na ich tle lub robione zdjęcia. Problem "bijących po oczach pikseli" nie będzie dotyczył tego rodzaju nośników.

Kolejnym atutem tych rozwiązań jest ich lekkość - gwarantuje to zastosowanie aluminium do produkcji stelaża. Ponadto - każdy z nich posiada własną torbę transportową!

Najuniwersalniejszym zestawem (mobilnym) jest wybór ścianki wraz z ladą. Są to tylko 2 elementy, a tworzą niewielkie, ale pełne stoisko. W przypadku chęci zmiany wizualizacji treści - wystarczy wymienić tylko grafikę - system może pozostać ten sam. Zakup lady jest istotny przy braniu udziału w wielu prezentacjach, ponieważ tworzy punkt do witania gości i zainteresowanych. Tworzy miejsce, w którym będą udzielane im wszelkie informacje, rozdawane gadżety czy upominki. Miejscem, gdzie nawiązuje się pierwsze kontakty, rozmowy, buduje zaufanie. Jest to rozwiązanie na miarę profesjonalistów - takie jest moje zdanie, a jakie jest Twoje? 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl