BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Mobilność jest ważna - łatwe w montażu i lekkie systemy reklamowe

0
Mobilność jest ważna - łatwe w montażu i lekkie systemy reklamowe

Od lat jednym z najpopularniejszych sposobów reklamowania firmy czy produktu jest zorganizowanie eventu skupiającego zainteresowanie specjalnie zaproszonych gości z branży, przedstawicieli mediów oraz osób, których nazwiska będą wartością dodaną do zdarzenia promocyjnego. Dobrze przygotowany event staje się wizytówką firmy, podnosi jej prestiż oraz wagę produktu, do którego się odnosi. Podczas tego rodzaju zdarzeń promocyjnych każdy organizator szczególną wagę przywiązuje do oprawy graficznej, a jej znaczenie zdecydowanie zmieniło się od czasu pojawienia się social mediów. Oprawa graficzna promująca wizerunek firmy i wszystkich współtwórców zdarzenia przestała mieć charakter jednostkowy, teraz może żyć własnym życiem, bez końca. 

Mobilne systemy reklamowe

Oprawę graficzną eksponującą najważniejsze elementy wybrane przez organizatora, choćby schematyczne już logotypy, ale też specjalne informacje lub po prostu ciekawe tło zapewniają mobilne systemy reklamowe, łatwe w montażu i jeszcze szybsze w demontażu. Rozkładane rollupy czy ścianki reklamowe zapewniają osiągnięcie celów marketingowych a przede wszystkim zapewniają trwały efekt w postaci optymalnego tła w materiałach filmowych czy fotograficznych.

Ścianka reklamowa

Ścianka reklamowa to jeden z najczęściej stosowanych sposobów ekspozycji ważnych dla organizatora informacji, szczególnie w promocji sprzedażowej. Pozostaje już tylko zadbać o skierowanie na nią uwagi i otrzymuje się pewny i długotrwały efekt. Ścianka z wydrukiem może mieć dowolną wielkość i dobrany do okoliczności kształt. Może być pionowa lub podłużna, prosta lub łukowa, łukowa wertykalna, z wydrukiem jednostronnym lub dwustronna. Ścianka tekstylna reklamowa jest przede wszystkim lekka i dzięki temu mobilna, można stosować ją wielokrotnie, bez niszczenia wydruku przy każdym demontażu.

Ciekawym rozwiązaniem są również ścianki bluescreen i greenscreen, które przeznaczone są przede wszystkim dla blogerów. Sprawdzają się również jako tło prezentacji, wideokonferencji czy videoblogów. Lekki system aluminiowy i materiał tekstylny sprawiają, że ściankę można przenosić z miejsca na miejsce w torbach. Konstrukcja podpierająca jest prawie niewidzialna, nie tworzy sztywnych ram i ograniczeń.

Tekstylia stosuje się również do ekspozycji standów reklamowych, które w dowolnej konfiguracji mogą tworzyć tło, dostarczać informacji lub tworzyć wolno stojącą ekspozycję. Dzięki zastosowaniu trwałej tkaniny i zamka błyskawicznego powierzchnię reklamową naciąga się na stelaż idealnie dopasowując w ten sposób całość. Tkaninę można wielokrotnie prać co przy mobilnych konstrukcjach, używanych podczas wielu różnych eventów indoor i outdoor jest szczególnie istotne. Przy tego typu nośnikach reklamowych brak ograniczeń stelaża może stanowić dodatkowy efekt wizualny. Umiejętne zastosowanie nośników i dopasowany do okoliczności przekaz jest w stanie zastąpić udział wielu osób czy druk materiałów reklamowych.

Rollupy reklamowe

Rollupy reklamowe to najbardziej mobilne nośniki przeznaczone do promocji zarówno produktów dużego przedsiębiorstwa jak i jednoosobowej działalności gospodarczej. Zwinięty baner mieści się w poręcznej kasecie. Ich największym atutem jest łatwość transportu, torbę z rollupem przewiesza się przez ramię lub wkłada do bagażnika samochodu osobowego. Rollup może stanąć w każdym miejscu, wystarczy kawałek równego podłoża. Wariant rollupa z dodatkową kasetą pozwala na posiadanie banerów różnej treści, wymiennej w zależności od okoliczności i potrzeb. Kaseta rollupa jest jednocześnie jego podstawą co pozwala uniknąć dodatkowego stelaża i jednocześnie stopą stabilizującą nośnik. Rollupy to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, o zróżnicowanej cenie i parametrach technicznych dostosowywanych do oczekiwać i możliwości zleceniodawców.

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe to kolejne nośniki z grupy mobilnych. Mogą przypierać różne formy i wielkości. Mają zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Mogą przekazywać treści stricte reklamowe, ale służą też do zapanowania nad logistyką obiektu czy obszaru. Różne kształty potykaczy sprawiają, że one samą swoją formą przyciągają wzrok a jednocześnie spełniają rolę promocyjną.

Podobnie praktyczną funkcję spełniają wszelkiego rodzaju stojaki na materiały reklamowe. Składane, mieszczące się w wygodnej walizeczce, łatwe do transportu, mogą stać w każdym miejscu. Stojaki na ulotki, eleganckie i profesjonalne można przeznaczyć na ekspozycję ulotek czy prospektów, które w ustalonym porządku i schludnie stają się czytelne i pożądane.

 

Oświetlenie do ścianek 

  

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl