BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Mobilne stoiska reklamowe - jak dokonać wyboru?

0
Mobilne stoiska reklamowe - jak dokonać wyboru?

Specjaliści od marketingu poszukują skutecznych narzędzi promocyjnych, które sprawdzą się w przypadku dużych eventów. Jednym z rozwiązań wydają się być mobilne stoiska promocyjne, które charakteryzują się łatwością montażu i możliwością transportu. Czy stoisko promocyjne sprawdzi się jako sposób na nawiązanie kontaktu z klientem? W jakich lokalizacjach sprawdzą się stoiska reklamowe? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając stoisko reklamowe? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników. 

Stoisko promocyjne jako sposób na nawiązanie pierwszego kontaktu z klientem?

W dzisiejszych czasach wyróżnić możemy wiele różnych możliwości dotarcia do klienta. Ważne jest jednak, aby odpowiednio dopasować zarówno formę reklamy, jak i sposób komunikacji. Jeśli zależy nam na tym, aby potencjalny klient skorzystał właśnie z naszych usług, wówczas jako przedstawiciele firmy musimy dać możliwość poznania nas. Okazuje się, że każdorazowe zetknięcie się z marką powoduje, że odbiorca przekonuje się do nas, jednocześnie zapadamy w jego pamięci. Dlatego też tak istotna jest różnorodność w formach reklamy. Jednym z rozwiązań jest spotykanie się z klientem w bezstronnych lokalizacjach. Aby tego dokonać, strzałem w dziesiątkę okażą się stoiska promocyjne. Sprawdzą się one do wielu lokalizacji, o czym piszemy w dalszej części artykułu. Reklama przenośna to poniekąd gwarancja nawiązania pierwszego kontaktu z klientem. W zależności od charakteru działalności, możliwe jest stworzenie punktu promocyjnego, degustacyjnego czy też informacyjnego. W praktyce możliwości jest dużo, wystarczy, że jako przedstawiciele firmy wykażemy się pomysłowością i kreatywnością. 

Stoiska reklamowe - w jakich lokalizacjach się sprawdzą?

Stoiska reklamowe charakteryzują się tym, że ich montaż jest stosunkowo szybki i łatwy, w konsekwencji możliwe jest ich szybkie wykorzystanie niezależnie od wydarzenia. Co godne podkreślenia - możliwa jest zmiana grafiki. W praktyce oznacza to, że jedna "trybunka" może być stosowana w wielu lokalizacjach. Gdzie jednak sprawdzą się tego typu udogodnienia? Stoiska reklamowe najczęściej spotyka się w galeriach handlowych. Każdego dnia przechadza się tam wiele osób, dlatego też zainteresowanie jest stosunkowo duże. Kolejna możliwością są sklepy wielkopowierzchniowe. Przykładem są hipermarkety, w których możliwa jest degustacja produktów. Stoiska promocyjne sprawdzą się również w kinach (możliwość wręczenia darmowych ulotek i katalogów) i podczas trwania wydarzeń sportowych. Mobilne stanowiska widywane są na imprezach plenerowych, do których zaliczyć możemy festiwale, koncerty, eventy, dni otwarte. Możemy w przystępny i nieformalny sposób podzielić się naszymi produktami bądź usługami. Nie w sposób zapomnieć o targach - tam również stanowiska reklamowe są dość powszechne i mogą okazać się skuteczną forma reklamą dla klienta. 

Na co zwrócić uwagę wybierając stoisko reklamowe?

Skoro wiemy już, gdzie stoiska reklamowe okażą się skutecznym rozwiązaniem, warto zastanowić się nad tym, jaki model wybrać. Przede wszystkim jest to ściśle uzależnione od indywidualnych preferencji, co warto mieć na uwadze. Dla jednego przedsiębiorcy najważniejsze będzie przyciąganie wzroku klientów, a dla innego komfort i wygoda. Z pewnością godne uwagi są mobilne stoiska podświetlane za pośrednictwem LED. Oprócz tego, że ciekawie prezentują się pod względem wizualnym, to dodatkowo ich montaż jest stosunkowo łatwy i szybki. W niektórych przypadkach rozstawienie się zajmuje jedynie kilkanaście sekund, co może okazać się szczególnie istotne dla promotorów czy handlowców. Wybierając stoisko promocyjne nie bez znaczenia jest jego wielkość. Im będzie ono większe, tym bardziej widoczna będzie grafika, niestety wiąże się to z tym, że końcowa cena wzrasta. Jeśli preferujemy tradycyjne i łatwe rozwiązania, wówczas wystarczająca okaże się prosta reklama przenośna, która stworzona jest z dwustronnej trybunki PCV.

Wysokiej jakości stosika promocyjne znaleźć można na naszej stronie internetowej. W asortymencie posiadamy także inne narzędzia promocyjne, które sprawią, że zyskamy nową grupę klientów. 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl