BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Materiały targowe dla Frost Meble

0
Materiały targowe dla Frost Meble

Mieliśmy przyjemność zaopatrzyć naszego stałego klienta jakim jest Frost Meble na targi branżowe, które odbywają się w ten weekend. Wykonaliśmy ekspresowy druk rollupów, katalogów oraz wizytówek - czas był bardzo ograniczony, na szczęście dzięki sprawności naszych drukarzy udało się wykonać zlecenie w terminie mimo tej niedogodności. Kawał dobrej roboty wykonał też nasz dział graficzny, który odpowiadał za przygotowanie wszystkich tych materiałów targowych, a to na nich była właśnie największa presja czasu. 

Pamiętajcie, że na tego typu eventach nie można zapomnieć o podstawowych materiałach reklamowych - same systemy reklamowe mogą nie wystarczyć do pozyskania tych najbardziej wartościowych klientów, a każde targi to kopalnia złota!

Wizytówki Frost Meble

Wizytówki zaprojektowane dla Frost Meble

Jak widzicie, zapewniamy kompleksową obsługę jeśli chodzi o zaopatrywanie w produkty niezbędne podczas targów. Dziękujemy firmie Frost za zaufanie i mamy nadzieję na kolejne zamówienia w niedalekiej przyszłości. Tymczasem naszych czytelników zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jeśli chodzi o wydruk materiałów targowych - takich jak właśnie między innymi powyższe wizytówki, czy katalogi reklamowe na targi.

 

Materiały na targi 

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl