BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Lady wystawiennicze Pop-Up Counta

0
Lady wystawiennicze Pop-Up Counta

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lada wystawiennicza Pop-Up Counta dostępna na rynku w dwóch wymiarach: 2x1, 2x2

Stelaż lad wykonany jest z anodowanego aluminium. Montaż zajmuje kilka minut, dzięki zastosowaniu systemu "na wcisk", bez potrzeby użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Montowanie grafiki PCV na systemie za pomocą listw magnetycznych sprawia, że grafika integralnie dopasowuje się do całości kształtu Pop-Up'a Counta. Wykończenie blatu okleiną bukową nadaje klasycznego i eleganckiego designu całości systemu. Mamy pewność, że wkomponujemy się w każdy styl imprezy/wystawy. Ciężar, jaki jest w stanie utrzymać regularnie blat to 25kg.

W wewnętrznej części zamontowane są aż 4 półki (2x2) / 2 półki (2x1). Każda z nich utrzymuje ciężar do 3kg. Jeśli trybunka ma posłużyć za punkt prezentowania produktów -to doskonały wybór dla Ciebie, skrytka pod blatem idealnie spełni swoją funkcję małego magazynku.

Tego typu lady chętnie wybierane są na targi branżowe, eventy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku (pod warunkiem, że na dworze nie pada), służąc bardzo często jako punkt witania i wprowadzania gości, jak również za punkt udzielania informacji.

Łatwość transportowania oraz przechowywania produktu, zapobiegając jego ewentualnemu zniszczeniu gwarantuje dołączona waliza na kółkach w kształcie litery "D".

FILM:

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl