BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Lady degustacyjne i trybunki - o co chodzi?

0
Lady degustacyjne i trybunki - o co chodzi?

W momencie, kiedy decydujemy się na odpowiednie akcesoria wystawiennicze, możemy być pewni, że przyniosą one nam sukces na targach. Dzięki nim przeprowadzimy doskonałą kampanię promocyjną i będziemy mogli wykrzesać z eventu jak najwięcej korzyści. Zdecydowanie poprawimy widoczność naszego stanowiska i oferty, dzięki czemu będziemy budzić jawne zainteresowanie pośród innych, konkurencyjnych stanowisk.

Do tego celu wykorzystujemy różne przedmioty wystawiennicze między innymi ścianki fotograficzne, systemy podwieszane czy rollupy. To świetna baza każdego stanowiska, jednak klienci i uczestnicy oczekują czegoś więcej. Dokładnie zaangażowania w wydarzenie i ciekawego podejścia do tematu promocji. Dlatego sięgamy po lady degustacyjne i trybunki, które mają na celu przyciągnięcie jak największej ilości osób. Kiedy w użytek wchodzi lada degustacyjna bez znaczenia staje się kwestia wielkości naszego stanowiska, ponieważ i tak będzie budziła zainteresowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni pozytywnego odbioru naszego wizerunku poprzez potencjalnych klientów.

Jaką ladę degustacyjną wybrać?

Oferta retio.pl ma wiele modeli trybunek do wyboru, charakteryzujących się przede wszystkim wysokiej jakości wykonaniem i solidnością. Powód jest prosty - porządne i solidne stanowisko będzie świadczyło o profesjonalizmie i rzetelności firmy. Wybór odpowiedniej lady degustacyjnej nie stanowi problemu, dzięki opisom i dokładnym określeniu jej przeznaczenia. Modele lad w ofercie retio.pl charakteryzują się mnogością opcji wielkościowych i kolorystycznych do wyboru.

Dlatego możemy wybrać odpowiednie dla naszych potrzeb i projektu naszego stanowiska, lady degustacyjne. Atut trybunek to przede wszystkim możliwość zadrukowania przestrzeni logo czy sloganem naszej firmy, ale również umieszczenia go na sztywnym fryzie. To dodatkowy element lady degustacyjnej, dzięki któremu uczestnicy dostrzegą nasze stanowisko z oddali. Działa podobnie co systemy podwieszane, jednak na płaszczyźnie wysokości wzroku - dlatego nasze stanowisko zostanie dostrzeżone.

Interakcja z klientem dzięki ladom degustacyjnym

W każdym wydarzeniu promocyjnym chodzi o to, żeby interakcja marki z klientem była pozytywna i zaskakująca dla potencjalnych klientów. Musi zachęcać wyglądem, estetyką i sposobem promocji.

Dlatego wygląd lady degustacyjnej stanowi ważną kwestię, na co składa się solidność wykonania gołym okiem i grafika, którą na niej umieszczamy. Tego typu produkt stanowi sposób na bezpośrednią i skuteczną promocję. Już pierwszy kontakt potencjalnego klienta i uczestnika wydarzenia świadczy o odbiorze naszej marki. Jeśli chcemy, by był pozytywny to należy zaciekawić i odpowiednio zainteresować.

Uniwersalna forma promocji

Lady degustacyjne i wszelkiego rodzaju trybunki to jedna z najbardziej skutecznych i wszechstronnych form prezentacji oferty. Klienci z pewnością docenią możliwość poczęstunku i chętniej podejdą do przyjaźnie nastawionego do nich stanowiska. Analogicznie - szansa na pozyskanie klienta wzrośnie kilkukrotnie. Dodatkowo lady nie stanowią problemu z montażem czy transportem - są wykonane z niezwykle solidnych, aczkolwiek lekkich i prostych w obsłudze materiałów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy mobilne stanowisko wystawiennicze, które bez problemu zmodyfikujemy i nie będziemy mieć problemu z obsługą.

Cechą charakterystyczną lad degustacyjnych powinna być przede wszystkim estetyka, która daje profesjonalny i rzetelny wymiar. W taki sposób zbudujemy pozytywny wizerunek i zaufanie potencjalnych klientów. Uniwersalizm tego typu produktów to przede wszystkim możliwość wykorzystania ich w dowolny sposób i do dowolnego celu.

Możemy na nim serwować pyszną kawę, ciasto, a obok umieścić foldery i ulotki, dzięki którym klient zapozna się z naszą ofertą. Dodatkowy atut to łatwość w wymianie grafiki, którą umieszczamy na ladzie i sztywnej fryzie za pomocą nadruku lub naklejanej folii z logo czy sloganem. Czy warto inwestować w ladę degustacyjną? Wniosek nasuwa się sam - to doskonałe narzędzie do promocji i warto w nie inwestować.

Posiadamy szeroki asortyment lad wystawienniczych i stoisk promocyjnych, zapoznaj się z naszą ofertą klikając w poniższy przycisk.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl